achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 7. kolo 01.02.09

Sedmé kolo Krajské soutěže západ se odehrálo plně v režii domácích týmů s takřka shodnými výsledky: Knights - Talents 3:2, Matadors - Krucemburk 3,5:1,5, Chrudim E - Bohemia C 3,5:1,5, Bohdaneč - Chrudim D 3,5:1,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

      ŠK Rapid Knights – ŠK Rapid Talents                ŠK Rapid Matadors – TJ Sokol Krucemburk

   1.  Kraus O.              V   1595     1:0    Zoubek D.           V   1621            1.  Pyskatý J.                 1811     1:0    Kafka R.                     1573

   2.  Marcinko P.       V   1401     1:0    Svítil R.               V   1555            2.  Režný Z.                    1794     0:1    Janáček T.                  1463

   3.  Kalhous M.              1609     1/2    Čoček O.                   1000            3.  Honek J.               H  1821     1:0    Hrančík J.                  1485

   4.  Ryzner J.                    1485     1/2    Kofránek D.             1501            4.  Kýhos A.                  1800     1:0    Myška J.                    1000

   5.  Novotný A.              1000     0:1    Kulhánek J.              1465            5.  Král M.                      1691     1/2    Štorek L.                   1000

                                     3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

ŠO a DDM Chrudim E – ŠK Bohemia Pardubice C Sokol Lázně Bohdaneč – ŠO a DDM Chrudim D

   1.  Krys J.                        1632     1/2    Kučera A.                 1734            1.  Sekyrka J.                  1785     1:0    Mrha J.                  V   1740

   2.  Krys J.                        1609     1:0    Urbánek J.                1749            2.  Svoboda J.                1684     0:1    Půlpán D.                 1000

   3.  Bureš Z.                     1553     1:0    Kotlant T.                 1727            3.  Jouza P.                     1652     1:0    Kůs M.                       1419

   4.  Zelený F.                   1545     1:0    Beneš D.                   1696            4.  Mácha M.                  1536     1:0    Půlpán M.                 1416

   5.  Krys J.                        1477     0:1    Voldánová B.          1294            5.  Pištora L.                  1420     1/2    Hlaváček B.              1554

                                  3.5 : 1.5                                                                        3.5 : 1.5

     2222 ŠK Polabiny G – NOPO Miřetice                                                   

   1.  Krejčí J.                     1605     1:0    Kubelka L.               1310                                                                                                                            

   2.  Nožička K.         V   1378     1/2    Hromek K.                1000                                                                                                                             

   3.  Londinová J.            1000     1:0    Janoušek L.              1000                                                                                                                            

   4.  Škorpík F.                 1636     1:0    Janoušek P.              1000                                                                                                                            

   5.  Indra A.                     1000     0:1    Starý V.                     1000                                                                                                                            

                                  3.5 : 1.5                                                                             

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            7    6    0    1         18              22          25   :  10

                   2.   ŠK Rapid Knights                               7    4    2    1         14              15       20.5   :  14.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny G                          7    4    1    2         13              14          18   :  17

                   4.   ŠK Bohemia Pardubice C                    7    4    0    3         12              16          20   :  15

                   5.   TJ ŠO a DDM Chrudim E                   7    4    0    3         12              14          19   :  16

                   5.   Sokol Lázně Bohdaneč                       7    4    0    3         12              14          19   :  16

                   7.   TJ ŠO a DDM Chrudim D                  7    3    1    3         10              13       17.5   :  17.5

                   8.   TJ Sokol Krucemburk                        7    2    1    4           7               8           14   :  21

                   9.   ŠK Rapid Talents                               7    1    1    5           4               8        13.5   :  21.5

                 10.   NOPO Miřetice                                 7    0    0    7           0               6          8.5   :  26.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.