achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů ke dni 5.9.2008 06.09.08

Jako každoročně byla začátkem září vydána Listina osobních koeficientů ČR, která zohledňuje zejména výsledky dosažené jednotlivými hráči v průběhu letní sezony. Díky nekompabilitě této listiny se svazovou databází jsou však na ní uvedeni nejen hráči neaktivní, ale i hráči již dávno ze svazové databáze vyřazení.



Poř. Příjmení a jméno Narozen(a) Titul LOK Oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.1974 G 2539 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 M 2518 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 M 2453 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 M 2444 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Sabol Marian 18.8.1966 F 2350 ŠK Vysoké Mýto
6 Prandstetter Eduard 15.12.1948 M 2336 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Stehno Pavel 10.10.1983 2321 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Bernard Borek 16.4.1982 2320 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 F 2319 TJ Sokol Zaječice
10 Červený Martin 28.9.1983 F 2317 2222 ŠK Polabiny
11 Roško Luboš 19.4.1987 2313 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
12 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WG 2303 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Hošek Milan 21.7.1971 F 2301 2222 ŠK Polabiny
14 Pokorný Tomáš 22.10.1969 2294 TJ Lanškroun
15 Tůma Jiří 6.11.1986 2274 TJ ŠO a DDM Chrudim
16 Jedlička Aleš 5.2.1972 F 2272 2222 ŠK Polabiny
17 Pačovský Jiří 1.7.1959 2266 2222 ŠK Polabiny
18 Novotný Michal 26.4.1978 2263 2222 ŠK Polabiny
19 Hostinský Jiří 3.9.1955 2262 2222 ŠK Polabiny
20 Jirásek Pavel 31.5.1985 2262 ŠK Vysoké Mýto
21 Efler Lukáš 30.3.1974 2257 2222 ŠK Polabiny
22 Navrátil František 7.5.1943 2250 2222 ŠK Polabiny
23 Šír Zbyněk 7.9.1971 2247 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
24 Bujnoch Radek 15.4.1978 2245 TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Němec Pavel 14.12.1956 2243 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Šťastný Jan 15.11.1979 2239 2222 ŠK Polabiny
27 Řezníček Jan 22.1.1958 2238 ŠK Vysoké Mýto
28 Vařejčko Josef 13.9.1964 2233 TJ Sokol Zaječice
29 Efler David 1.5.1972 2226 2222 ŠK Polabiny
30 Baudyš Ondřej 16.9.1972 2221 ŠO DDM Hlinsko
31 Pošta Petr 23.9.1983 2218 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
32 Hlavnička Jiří 17.10.1970 F 2210 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
33 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 F 2200 2222 ŠK Polabiny
34 Jarábek Vratislav 12.4.1980 2197 TJ ŠO a DDM Chrudim
35 Hlaváček Robert 6.4.1975 2193 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Petuchov Sergej 21.8.1954 2191 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
37 Onderek David 26.7.1970 2182 TJ ŠO a DDM Chrudim
38 Šimek Jan 4.7.1989 2177 TJ Lokomotiva Česká Třebová
39 Šilar Lubomír 10.2.1954 2176 2222 ŠK Polabiny
40 Hrubeš Pavel 12.1.1971 2171 TJ Lanškroun
41 Movsesian Mouseg 23.9.1949 2161 2222 ŠK Polabiny
42 Pečinka Martin 16.9.1990 2161 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
43 Hájek Jiří 22.4.1952 2155 TJ Sokol Zaječice
44 Šmajzr Martin 6.3.1970 2153 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Malivánek Jiří 16.4.1969 2141 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
46 Komárek David 20.7.1976 2141 TJ ŠO a DDM Chrudim
47 Smejkal Bohumil 30.1.1952 2136 TJ Lanškroun
48 Kastner Oldřich 9.2.1961 2135 TJ Štefanydes Polička
49 Volf Jaroslav 26.6.1944 2131 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
50 Kourek Josef 25.3.1965 2123 2222 ŠK Polabiny
51 Zeinert Michal 15.9.1989 2117 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
52 Hájek Lukáš 9.7.1983 2115 TJ Sokol Zaječice
53 Krys Jaromír 29.1.1965 2111 TJ ŠO a DDM Chrudim
54 Veselý Tomáš 5.1.1971 2110 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Vodička Pavel 5.3.1970 2108 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
56 Sýkora Josef 16.3.1946 2107 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
57 Hurt Lukáš 4.6.1984 2106 TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Mareš Petr 25.12.1955 2105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
59 Novák Aleš 28.9.1978 2102 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Holásek Pavel 11.7.1972 2101 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
61 Lorenc Oldřich 19.11.1955 2099 TJ Štefanydes Polička
62 Škeřík Karel 1.8.1956 2093 TJ Jiskra Litomyšl
63 Novotný Petr 17.4.1977 2091 TJ CHS Chotěboř
64 Trhal Tomáš 19.12.1980 2089 ŠK Vysoké Mýto
65 Kosek Jiří 17.8.1960 2086 ŠK Vysoké Mýto
66 Makeš Martin 9.3.1962 2083 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Kaderka Radek 20.4.1982 2079 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
68 Outulný Pavel 23.1.1959 2077 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
69 Korol Jiří 19.3.1961 2076 2222 ŠK Polabiny
70 Trojan Luboš 23.11.1942 2075 2222 ŠK Polabiny
71 Ptáček Luboš 9.4.1975 2074 ŠK Vysoké Mýto
72 Petrovič Pavel 6.1.1969 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim
73 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2069 TJ Štefanydes Polička
74 Černý Jan 7.8.1957 2068 2222 ŠK Polabiny
75 Hejkrlík Filip 18.9.1979 2063 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
76 Ondráček Ondřej 7.1.1987 2060 TJ CHS Chotěboř
77 Just Pavel 13.8.1947 2059 2222 ŠK Polabiny
78 Vávra Radim 15.7.1972 2059 2222 ŠK Polabiny
79 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 2055 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Šebesta Petr 11.4.1971 2053 2222 ŠK Polabiny
81 Belobrad Ivan 30.5.1966 2051 SK Žamberk
82 Šlosar Jan 20.12.1970 2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
83 Zeman Martin 10.1.1975 2051 TJ Jiskra Litomyšl
84 Houška Bronislav 2.1.1980 2050 TJ Štefanydes Polička
85 Šustr Jaromír 2.9.1951 2036 TJ Sokol Zaječice
86 Vobořil Pavel 27.11.1941 2027 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
87 Kotva Milan 20.1.1948 2020 TJ Lokomotiva Česká Třebová
88 Vondra Lukáš 9.12.1990 2018 TJ Lokomotiva Česká Třebová
89 Vlasáková Petra 25.6.1965 2018 TJ Sokol Zaječice
90 Kalousek Vladimír 20.2.1969 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 Laušman Petr 22.10.1969 2012 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
92 Koníček Petr 23.4.1975 2012 TJ ŠO a DDM Chrudim
93 Mojžíš Martin 2.7.1972 2006 2222 ŠK Polabiny
94 Zeman Arnošt 16.4.1957 2005 TJ Štefanydes Polička
95 Kouba Petr 31.12.1966 2001 2222 ŠK Polabiny
96 Daněk Pavel 2.3.1962 2001 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
97 Kolbaba Petr 24.5.1975 2001 TJ Sokol Zaječice
98 Čižinský Petr 26.2.1995 1998 2222 ŠK Polabiny
99 Hennig Thomas 30.12.1966 1997 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
100 Endl Vlastimil 2.3.1935 1995 TJ Slovan Moravská Třebová
101 Zeman Ladislav 29.10.1944 1992 TJ Jiskra Litomyšl
102 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1990 2222 ŠK Polabiny
103 Třasák Ondřej 29.9.1975 1990 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
104 Ester Ladislav 10.5.1941 1990 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Bělohlav Jan 4.9.1962 1989 2222 ŠK Polabiny
106 Hromádko Martin 16.11.1979 1989 TJ Sokol Zaječice
107 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1984 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
108 Pekař Václav 30.3.1986 1983 TJ Jiskra Litomyšl
109 Solil Roman 14.12.1970 1983 TJ Lanškroun
110 Muster Lukáš 19.2.1963 1982 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
111 Plitz Jiří 12.8.1955 1981 TJ ŠO a DDM Chrudim
112 Kroutil Jiří 26.11.1964 1979 TJ CHS Chotěboř
113 Švub Jan 13.4.1953 1978 TJ Štefanydes Polička
114 Holfeuer Ondřej 9.10.1973 1976 ŠO DDM Hlinsko
115 Černý Karel 15.5.1937 1974 TJ Jablonné nad Orlicí
116 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 1973 SK Žamberk
117 Půlpán Jakub 2.6.1998 1973 TJ ŠO a DDM Chrudim
118 Tichá Lucie 21.2.1972 1972 ŠO DDM Hlinsko
119 Mareš Vladimír 2.5.1965 1971 TJ CHS Chotěboř
120 Jelínek Milan 25.4.1960 1969 TJ Sokol Zaječice
121 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1968 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
122 Záhorovský Svatoslav 4.1.1926 1967 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
123 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1967 ŠO DDM Hlinsko
124 Skokan Jan 2.9.1982 1965 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
125 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1963 TJ Jiskra Litomyšl
126 Mazura Tomáš 29.7.1978 1962 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
127 Lipavský Dušan 3.2.1968 1961 ŠK Vysoké Mýto
128 Petruň Milan 9.3.1980 1959 TJ Lanškroun
129 Ernes Josef 18.3.1953 1959 TJ Spartak Choceň
130 Mazuch Jan 15.5.1965 1958 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
131 Beneš Milan 23.8.1991 1956 ŠK Vysoké Mýto
132 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1956 TJ Jiskra Litomyšl
133 Procházka Petr 13.5.1976 1956 TJ Lanškroun
134 Linhart Jan 6.4.1987 1955 TJ CHS Chotěboř
135 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1955 TJ ŠO a DDM Chrudim
136 Petrus Luděk 1.5.1980 1952 TJ CHS Chotěboř
137 Pokorný Jan 27.1.1987 1951 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
138 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1950 SK Žamberk
139 Česenek Jiří 25.7.1954 1950 TJ Sokol Zaječice
140 Blaško Štěpán 22.6.1987 1949 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
141 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1949 TJ Slovan Moravská Třebová
142 Bartošová Lucie 21.10.1989 1947 TJ Jiskra Litomyšl
143 Krumer Miroslav 30.1.1972 1945 TJ Spartak OEZ Letohrad
144 Kastner Kamil 30.4.1986 1943 2222 ŠK Polabiny
145 Prokůpek Marek 4.4.1981 1943 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
146 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1942 SK Žamberk
147 Lukášek Jiří 21.10.1972   1 941 TJ Synthesia Pardubice
148 Hospodka Josef 14.12.1975 1940 TJ CHS Chotěboř
149 Pačovský Martin 3.11.1982 1938 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
150 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1935 TJ ŠO a DDM Chrudim
151 Horáček Michal 5.6.1990 1934 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
152 Hadač Pavel 21.12.1981 1929 TJ ŠO a DDM Chrudim
153 Karaba David 10.3.1987 1928 2222 ŠK Polabiny
154 Poslušný Martin 22.12.1975 1926 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
155 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1925 TJ Sokol Zaječice
156 Veselý Petr 23.10.1979 1925 TJ Spartak OEZ Letohrad
157 Kylar Pavel 18.12.1954 1924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
158 Klouček Jiří 22.7.1954 1921 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
159 Adámek Milan 14.9.1958 1921 ŠO DDM Hlinsko
160 Jendruch Marek 5.10.1972 1919 TJ Sokol Zaječice
161 Maceška Bohumír 14.10.1954 1918 SK Žamberk
162 Zvěřina Jan 7.7.1966 1918 TJ CHS Chotěboř
163 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1917 ŠO DDM Hlinsko
164 Picka Michal 6.8.1979   1 915 TJ Synthesia Pardubice
165 Müller Petr 12.2.1985 1913 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
166 Petráž Martin 28.1.1991 1913 TJ Lokomotiva Česká Třebová
167 Zvoníček Václav 18.11.1970 1909 SK Holcim Prachovice
168 Šilar Ladislav 17.6.1949 1909 TJ Lanškroun
169 Papáček Miloš 20.1.1960 1909 TJ Spartak OEZ Letohrad
170 Kadlec Pavel 5.8.1957 1906 ŠO DDM Hlinsko
171 Havrlík Pavel 21.1.1944 1904 SK Žamberk
172 Černý Josef 16.7.1958 1902 ŠK Svitavy
173 Trhal Michal 19.12.1980 1902 ŠK Vysoké Mýto
174 Smejkal Jan 1.3.1953 1902 TJ Štefanydes Polička
175 Švécar Jiří 1.10.1961 1901 ŠK Vysoké Mýto
176 Tichý Martin 8.7.1970 1901 TJ ŠO a DDM Chrudim
177 Kučera Jan 29.10.1979 1900 TJ Spartak Choceň
178 Letáček Ondřej 11.5.1980   1 900 TJ Synthesia Pardubice
179 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1899 ŠO DDM Hlinsko
180 Dvořák Eduard 6.2.1953 1897 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
181 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1897 TJ CHS Chotěboř
182 Mazura Miloš 17.2.1964 1896 SK Žamberk
183 Škorpík Jan 22.1.1975 1895 2222 ŠK Polabiny
184 Fiala Martin 22.7.1974 1894 TJ Štefanydes Polička
185 Hon Jiří 18.7.1958 1893 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
186 Pail Milan 28.6.1962 1893 TJ Sokol Němčice
187 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1892 TJ CHS Chotěboř
188 Krmenčík Roman 15.1.1964 1891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
189 Provazník Jiří 3.3.1966 1891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
190 Růžička Martin 8.9.1967   1 891 TJ Synthesia Pardubice
191 Törvenyi Roman 25.2.1967 1890 2222 ŠK Polabiny
192 Hadač Pavel 15.11.1948 1890 TJ ŠO a DDM Chrudim
193 Kolbaba Jaroslav 30.9.1971 1889 TJ Sokol Zaječice
194 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1887 TJ Lokomotiva Česká Třebová
195 Kosek Marek 22.4.1993 1884 ŠK Vysoké Mýto
196 Dospíšil Patrik 8.4.1972 1883 TJ Štefanydes Polička
197 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 1882 TJ CHS Chotěboř
198 Přibyl Jiří 2.5.1955 1881 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
199 Smola Jan 17.7.1953 1880 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
200 Borek Pavel 18.2.1963 1880 TJ Lokomotiva Česká Třebová
201 Roub Bohumil 9.7.1975 1879 2222 ŠK Polabiny
202 Zelený Dalibor 1.11.1983 1873 TJ Lokomotiva Česká Třebová
203 Michlian Štefan 1.4.1989 1872 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
204 Matouš Radek 28.6.1976 1870 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
205 Starý Lukáš 14.9.1982 1870 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
206 Vlček Vladimír 22.3.1966 1870 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
207 Zámečník Jan 24.1.1990 1867 TJ ŠO a DDM Chrudim
208 Horáček Pavel 24.6.1977 1866 TJ Jiskra Litomyšl
209 Pěkník Milan 3.5.1955 1866 TJ Sokol Němčice
210 Šváb Jiří 17.3.1955 1865 TJ Jiskra Litomyšl
211 Slabý Miloš 20.1.1945 1862 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
212 Šindelář Milan 22.11.1956 1861 SK Holcim Prachovice
213 Kalous Tomáš 20.12.1964 1861 SK Žamberk
214 Tesař Jaromír 25.1.1961 1858 TJ Jablonné nad Orlicí
215 Šindelář Petr 15.12.1949 1858 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
216 Škroch Martin 5.4.1976 1857 2222 ŠK Polabiny
217 Hrbáček Aleš 6.4.1977   1 857 TJ Synthesia Pardubice
218 Šimek František 10.7.1953 1856 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
219 Petrželka Karel 18.10.1941 1855 TJ Lokomotiva Česká Třebová
220 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1851 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Nekvapil Jaroslav 27.9.1948 1851 TJ CHS Chotěboř
222 Marek Michal 3.6.1971 1848 TJ Lanškroun
223 Fiala Milan 23.6.1973 1847 TJ CHS Chotěboř
224 Zehnal Miloš 20.10.1963 1846 TJ Lanškroun
225 Grepl Pavel 26.1.1969 1846 TJ Slovan Moravská Třebová
226 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1844 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
227 Řehák Jiří 27.3.1950 1842 TJ Spartak OEZ Letohrad
228 Komárek Jiří 3.1.1973 1840 ŠK DDM Chrudim
229 Jeništa Jiří 21.4.1937 1838 SK Žamberk
230 Burian Michal 16.10.1957 1837 Sokol Městečko Trnávka
231 Macků Lubomír 14.5.1952 1837 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
232 Holfeuer Antonín 31.12.1947 1837 ŠO DDM Hlinsko
233 Janko Jan 16.5.1959 1836 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
234 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 1834 TJ ŠO a DDM Chrudim
235 Maděra Stanislav 12.8.1951 1833 ŠK Svitavy
236 Mikyska Kamil 3.7.1984 1833 TJ Spartak OEZ Letohrad
237 Novotný Tomáš 31.7.1987 1831 TJ CHS Chotěboř
238 Holfeuer Antonín 19.8.1976 1829 ŠO DDM Hlinsko
239 Vavroušek Petr 14.7.1942 1827 TJ Spartak Choceň
240 Čupr Tomáš 8.10.1982 1827 TJ Štefanydes Polička
241 Merta Josef 12.2.1950 1826 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
242 Nečas Jan 15.12.1969 1823 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
243 Krummer Dušan 24.10.1980 1823 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
244 Honek Jan 26.11.1959 1821 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
245 Řechková Miloslava 28.4.1948 1821 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
246 Jasanský Karel 6.3.1948 1820 TJ Lokomotiva Česká Třebová
247 Kučera Petr 11.6.1979 1818 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
248 Halbrštát David 4.11.1989 1818 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
249 Švanda Radek 5.10.1973 1818 TJ Štefanydes Polička
250 Bauer Jindřich 12.1.1985 1817 2222 ŠK Polabiny
251 Prax Ivo 2.10.1983 1814 TJ Lokomotiva Česká Třebová
252 Němec Bohumil 24.8.1950 1813 TJ ŠO a DDM Chrudim
253 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1811 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
254 Kameník David 30.7.1977 1811 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
255 Cidlinský Václav 20.5.1947 1808 2222 ŠK Polabiny
256 Labský Jan 21.2.1947 1806 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
257 Baťa Stanislav 3.3.1942 1805 2222 ŠK Polabiny
258 Ptáček Miloslav 2.11.1946 1805 ŠK Vysoké Mýto
259 Hanus Michal 30.1.1989 1805 TJ ŠO a DDM Chrudim
260 Weis Ladislav 11.4.1938 1803 TJ Spartak Choceň
261 Pecina Ondřej 27.7.1984   1 803 TJ Synthesia Pardubice
262 Motl Josef 10.9.1979 1802 TJ CHS Chotěboř
263 Janderová Jana 29.1.1979   1 801 TJ Synthesia Pardubice
264 Celuch Tomáš 5.2.1975 1801 TJ ŠO a DDM Chrudim
265 Kýhos Alois 8.1.1949 1800 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
266 Šmíd František 19.1.1953 1798 Sokol Městečko Trnávka
267 Kajínek Karel 25.11.1968 1797 TJ CHS Chotěboř
268 Havel František 29.1.1947 1796 ŠK Svitavy
269 Kacálek Karel 21.10.1951 1794 SK Žamberk
270 Režný Zdeněk 10.4.1953 1794 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
271 Němeček Jan 26.6.1973   1 794 TJ Synthesia Pardubice
272 Merta Michal 27.8.1976 1793 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
273 Coufal David 17.4.1980   1 792 TJ Synthesia Pardubice
274 Pokorný Jan 1.10.1981 1792 TJ ŠO a DDM Chrudim
275 Vymetálek Petr 15.5.1985 1787 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
276 Pour Břetislav 31.5.1954 1787 TJ CHS Chotěboř
277 Sekyrka Josef 6.8.1950 1785 Sokol Lázně Bohdaneč
278 Petružálek Jiří 29.3.1949 1784 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
279 Paukert Ivo 11.1.1974 1783 TJ Lanškroun
280 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1782 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
281 Maisnar Jan 28.6.1941 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
282 Krejsa František 15.6.1971 1781 TJ Štefanydes Polička
283 Nadrchal Josef 19.4.1977 1780 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
284 Bělohlávek Jiří 29.4.1984 1778 ŠK Vysoké Mýto
285 Michal Milan 10.1.1961 1778 TJ CHS Chotěboř
286 Culek Karel 10.8.1990 1778 TJ ŠO a DDM Chrudim
287 Slavíček Miroslav 19.6.1959 1777 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
288 Palla Stanislav 10.8.1946 1777 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
289 Marek Jiří 1.4.1943 1777 ŠK Vysoké Mýto
290 Jambor Ladislav 17.8.1983 1777 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
291 Janda Lubomír 29.7.1955 1776 ŠO DDM Hlinsko
292 Vencl Jiří 15.3.1962 1775 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
293 Charouz Milan 6.11.1958 1774 TJ Štefanydes Polička
294 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1774 TJ Štefanydes Polička
295 Poslušný Radek 16.4.1977 1773 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
296 Dungl Petr 11.2.1965 1769 SK Žamberk
297 Navrátil Zdeněk 14.1.1963 1767 TJ Spartak Choceň
298 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 1766 TJ Lanškroun
299 Marinov Peter 30.7.1958 1765 TJ Spartak Choceň
300 Felcman Tomáš 28.6.1992 1764 SK Žamberk
301 Mergl Jan 11.6.1927 1759 ŠK Vysoké Mýto
302 Tecl Miroslav 16.7.1956 1758 TJ CHS Chotěboř
303 Nikl Leoš 28.2.1964 1758 TJ Spartak Choceň
304 Sukdolák Radek 17.1.1970 1756 TJ CHS Chotěboř
305 Seidl Jiří 1.2.1964 1755 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
306 Bartoš Karel 1.11.1982 1753 ŠK Svitavy
307 Strachoň Lukáš 16.6.1980 1753 ŠK Svitavy
308 Bernerová Martina 5.9.1985 1752 TJ ŠO a DDM Chrudim
309 Dostál Jiří 20.5.1947 1749 Sokol Městečko Trnávka
310 Urbánek Josef 9.3.1939 1749 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
311 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 1748 ŠO DDM Hlinsko
312 Kapoun Milan 9.7.1963 1747 TJ Jiskra Litomyšl
313 Pánik Tomáš 8.7.1984 1747 TJ Lokomotiva Česká Třebová
314 Navrátil Václav 7.9.1936 1746 TJ Spartak Choceň
315 Benda Petr 28.1.1984 1745 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
316 Martinec Jan 10.6.1969 1743 SK Žamberk
317 Horák Libor 12.12.1990 1743 TJ Jiskra Litomyšl
318 Křemenák Jiří 3.8.1938 1743 TJ Lokomotiva Česká Třebová
319 Šťulík Jiří 21.5.1976 1741 ŠO DDM Hlinsko
320 Filip Libor 1.2.1974 1741 TJ Jablonné nad Orlicí
321 Šimko Štefan 14.12.1957 1741 TJ Štefanydes Polička
322 Mrha Jan 17.9.1924 1740 TJ ŠO a DDM Chrudim
323 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1739 ŠK Svitavy
324 Riedl Tomáš 17.1.1985 1737 ŠK Svitavy
325 Beránek Michael 26.12.1979 1737 TJ ŠO a DDM Chrudim
326 Konrád František 6.6.1981 1735 TJ Sokol Zaječice
327 Plíva Jaroslav 3.12.1978 1734 SK Žamberk
328 Kučera Aleš 9.3.1978 1734 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
329 Nadrchal Pavel 20.11.1980 1734 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
330 Tomek Karel 1.7.1959 1734 TJ CHS Chotěboř
331 Bartoš Martin 7.2.1968 1733 TJ ŠO a DDM Chrudim
332 Siegel Josef 11.3.1958 1731 TJ Spartak Choceň
333 Krummer Jan 2.3.1956 1729 TJ Spartak OEZ Letohrad
334 Kotlant Tomáš 11.9.1988 1727 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
335 Dudek Vladimír 25.4.1973 1725 2222 ŠK Polabiny
336 Tlapák Stanislav 11.9.1928 1725 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
337 Cedzo Štěpán 15.7.1953 1725 TJ Slovan Moravská Třebová
338 Odvárka Stanislav 13.8.1979 1722 2222 ŠK Polabiny
339 Glembek Bohumír 3.8.1941 1722 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
340 Drlík Stanislav 13.2.1974 1721 TJ ŠO a DDM Chrudim
341 Jerman Miloš 10.12.1979 1721 TJ Štefanydes Polička
342 Chvojka Antonín 5.7.1946 1720 TJ Slovan Moravská Třebová
343 Šebek Pavel 28.4.1965 1719 ŠO DDM Hlinsko
344 Novák Miroslav 19.7.1954 1715 TJ Lanškroun
345 Motáček Jan 22.4.1939 1713 TJ Jiskra Litomyšl
346 Kolář Josef 27.1.1929 1712 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
347 Kučera Petr 12.12.1981 1711 TJ ŠO a DDM Chrudim
348 Štorek Luboš 17.2.1966 1709 ŠO DDM Hlinsko
349 Černohous Jiří 31.3.1963 1709 TJ Jablonné nad Orlicí
350 Mareš Petr 21.6.1974 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
351 Lipavský Jindřich 21.11.1941 1705 ŠK Vysoké Mýto
352 Vojanec Hynek 28.9.1951 1705 ŠO DDM Hlinsko
353 Ďoubal Petr 2.3.1958 1705 TJ CHS Chotěboř
354 Vondráček Emil 12.6.1935 1705 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
355 Izák Miloš 16.4.1952 1703 Sokol Městečko Trnávka
356 Mareš Jan 13.10.1994 1702 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
357 Vorel Bohuslav 16.1.1961 1700 2222 ŠK Polabiny
358 Voleský Jiří 25.2.1937 1699 TJ Lokomotiva Česká Třebová
359 Navrátil Miroslav 1.5.1952 1698 Sokol Městečko Trnávka
360 Kůs Martin 29.3.1991 1697 TJ ŠO a DDM Chrudim
361 Lattenberg František 17.3.1940 1696 Sokol Městečko Trnávka
362 Beneš Daniel 25.8.1973 1696 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
363 Navrátil Ladislav 7.5.1971 1695 TJ Štefanydes Polička
364 Vyčítal Karel 12.5.1934 1694 ŠK Svitavy
365 Výprachtický David 14.11.1993 1693 SK Žamberk
366 Mareš Petr 27.7.1983 1692 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
367 Valíček Karel 10.5.1939 1692 TJ Slovan Moravská Třebová
368 Buryška Tomáš 4.5.1976 1692 TJ Spartak OEZ Letohrad
369 Brdíček David 29.3.1982 1691 SK Žamberk
370 Král Miloš 10.10.1950 1691 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
371 Ždímal Petr 16.5.1986 1690 TJ ŠO a DDM Chrudim
372 Vohník Miroslav 17.11.1958 1689 SK Žamberk
373 Taslar Karel 21.11.1953 1689 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
374 Paukert Vladislav 8.8.1938 1687 TJ Lanškroun
375 Horník Jaromír 25.6.1933 1685 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
376 Hodek Roman 20.4.1960 1685 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
377 Svoboda Jiří 29.11.1966 1684 Sokol Lázně Bohdaneč
378 Pošta Miroslav 2.4.1980 1684 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
379 Heger Miroslav 24.6.1968 1681 TJ Lanškroun
380 Jedlička Eduard 21.4.1937 1680 ŠK Svitavy
381 Mastný Tomáš 1.8.1964 1679 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
382 Vícha Karel 21.4.1950 1678 TJ Slovan Moravská Třebová
383 Pecháček Zdeněk 28.11.1955 1676 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
384 Štěpán Stanislav 20.12.1948 1674 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
385 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 1673 TJ Spartak Choceň
386 Lukeš Marek 2.8.1978   1 673 TJ Synthesia Pardubice
387 Švécar František 8.9.1934 1671 ŠK Vysoké Mýto
388 Šlezingr Vilém 1.12.1967 1671 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
389 Banach Jaromír 24.8.1930 1670 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
390 Klouček Jindřich 25.2.1958 1669 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
391 Žák Pavel 19.8.1990 1669 TJ ŠO a DDM Chrudim
392 Flos Petr 29.11.1953 1668 TJ Lokomotiva Česká Třebová
393 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 1667 ŠK Svitavy
394 Jonáš Petr 12.5.1944 1667 TJ Jiskra Litomyšl
395 Kameník Petr 7.3.1984 1667 TJ ŠO a DDM Chrudim
396 Janeček František 17.7.1949 1666 TJ Spartak Choceň
397 Pelcl Karel 17.7.1963 1665 TJ Lokomotiva Česká Třebová
398 Výskot David 4.5.1976 1663 2222 ŠK Polabiny
399 Janeček Václav 26.10.1984 1662 TJ Spartak OEZ Letohrad
400 Vepřovský František 7.7.1955 1661 TJ Sokol Krouna
401 Fangl Jiří 20.10.1937 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
402 Zmek Jaroslav 3.11.1975 1658 Sokol Lázně Bohdaneč
403 Franc František 29.9.1941 1657 Sokol Městečko Trnávka
404 Jouza Petr 29.5.1962 1652 Sokol Lázně Bohdaneč
405 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 1651 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
406 Bureš Vladimír 16.2.1948 1649 Sokol Městečko Trnávka
407 Riedl Vladimír 16.2.1988 1648 ŠK Svitavy
408 Veselý Ondřej 16.3.1977 1648 ŠK Svitavy
409 Bartoš Karel 31.5.1980 1648 TJ Štefanydes Polička
410 Kouba Petr 9.4.1951 1647 2222 ŠK Polabiny
411 Rež Matouš 6.12.1968 1647 2222 ŠK Polabiny
412 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 1647 TJ Jablonné nad Orlicí
413 Balek Josef 6.9.1947 1645 ŠO DDM Hlinsko
414 Juchelka Petr 14.11.1969 1644 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
415 Gregor Pavel 20.9.1961 1640 TJ Lokomotiva Česká Třebová
416 Novotný Karel 19.7.1938 1638 TJ Lanškroun
417 Škorpík František 10.2.1976 1636 2222 ŠK Polabiny
418 Kosturko Štefan 5.12.1979 1635 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
419 Sokol Pavel 21.9.1941 1633 TJ ŠO a DDM Chrudim
420 Krys Jan 16.3.1991 1632 TJ ŠO a DDM Chrudim
421 Hůlka Libor 29.12.1970 1631 TJ Sokol Němčice
422 Dostálek Vladimír 29.12.1956 1630 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
423 Klíma Ladislav 15.2.1982 1629 TJ Štefanydes Polička
424 Motl Josef 11.3.1966 1628 TJ Sokol Horní Čermná
425 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 1628 TJ Spartak Choceň
426 Sysr Pavel 21.5.1959 1628 TJ Spartak OEZ Letohrad
427 Franc Oldřich 3.10.1959 1627 SK Žamberk
428 Toman Aleš 18.11.1986 1626 SK Žamberk
429 Marek Michal 22.12.1993 1626 TJ Lanškroun
430 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 1626 TJ Sokol Krouna
431 Munia Kamil 21.2.1978   1 626 TJ Synthesia Pardubice
432 Vencl Jiří 16.9.1963 1625 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
433 Endl Vlastimil 25.7.1961 1625 TJ Slovan Moravská Třebová
434 Půlpán Jan 11.5.1971 1624 Sokol Lázně Bohdaneč
435 Chládek Jiří 22.1.1961 1624 TJ Sokol Zaječice
436 Zoubek David 26.8.1993 1621 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
437 Prokůpek Vít 4.4.1981 1620 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
438 Petrážová Kateřina 4.3.1988 1619 TJ Lokomotiva Česká Třebová
439 Franěk Miroslav 10.11.1967 1617 2222 ŠK Polabiny
440 Cvrček Michal 19.3.1976 1617 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
441 Rusz Gustav 15.6.1949 1615 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
442 Dostál Lukáš 25.7.1979 1613 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
443 Myška František 3.7.1963 1613 TJ Sokol Němčice
444 Pecinová Magda 31.3.1987   1 613 TJ Synthesia Pardubice
445 Mužík Ferdinand 22.4.1922 1613 TJ ŠO a DDM Chrudim
446 Mazura Jaroslav 18.5.1935 1612 SK Žamberk
447 Beneš Leopold 28.11.1931 1611 ŠK Svitavy
448 Ninger Karel 13.9.1925 1611 TJ Jiskra Litomyšl
449 Kalhous Miroslav 7.4.1962 1609 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
450 Krys Jaromír 9.11.1933 1609 TJ ŠO a DDM Chrudim
451 Janoušek Martin 21.5.1975 1606 TJ Spartak Choceň
452 Krejčí Jan 6.2.1949 1605 2222 ŠK Polabiny
453 Švec Karel 16.7.1975 1605 TJ Lokomotiva Česká Třebová
454 Nekoranec Rudolf 1.4.1941 1601 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
455 Vítek František 16.11.1952 1599 TJ Jablonné nad Orlicí
456 Pecháček Tomáš 12.4.1990 1598 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
457 Peňáz Petr 10.2.1975 1596 TJ ŠO a DDM Chrudim
458 Trkal Tomáš 11.6.1969 1596 TJ Štefanydes Polička
459 Kraus Ondřej 21.8.1993 1595 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
460 Štětka Václav 31.3.1944 1595 TJ Jiskra Litomyšl
461 Krištof Jiří 29.9.1957 1594 TJ Lanškroun
462 Křiklava Josef 11.9.1959 1591 ŠO TROPIC Lanškroun
463 Killer František 9.7.1972 1590 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
464 Urbánek Josef 26.6.1933 1590 ŠO TROPIC Lanškroun
465 Motl Ladislav 15.1.1956 1587 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
466 Koutný Ludvík 11.9.1939 1584 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
467 Seidl Jiří 25.9.1943 1584 TJ Jiskra Litomyšl
468 Šilar Josef 25.11.1963 1584 TJ Sokol Horní Čermná
469 Lorenc Josef 21.1.1993 1583 SK Žamberk
470 Krejčí Milan 26.2.1960 1583 TJ Jiskra Litomyšl
471 Horský Josef 7.3.1959 1583 TJ Lokomotiva Česká Třebová
472 Sodomka Adam 10.6.1989 1582 TJ Štefanydes Polička
473 Černý Václav 2.4.1940 1579 TJ Jablonné nad Orlicí
474 Vorlíček Pavel 13.11.1962 1579 TJ Jablonné nad Orlicí
475 Müller Luděk 19.2.1986 1579 TJ Štefanydes Polička
476 Stodola Marek 17.6.1995 1579 TJ Štefanydes Polička
477 Ondrej Tomáš 13.5.1991 1576 ŠK Vysoké Mýto
478 Šilar Josef 12.8.1961 1576 TJ Sokol Horní Čermná
479 Racek Josef 7.3.1965 1575 TJ Sokol Němčice
480 Cimprich Miroslav 8.5.1976 1574 TJ Sokol Horní Čermná
481 Kafka Roman 27.7.1982 1573 Sokol Krucemburk
482 Brožka Karel 1.3.1979 1573 TJ Sokol Zaječice
483 Severa Vladimír 25.11.1984 1572 TJ Spartak Choceň
484 Marek Josef 9.7.1941 1570 TJ Lanškroun
485 König Milan 30.8.1931 1570 TJ Slovan Moravská Třebová
486 Nikl Josef 8.12.1949 1569 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
487 Izák Aleš 25.3.1975 1568 Sokol Městečko Trnávka
488 Pressl Ladislav 6.1.1932 1568 ŠK Svitavy
489 Tomek Tomáš 7.2.1975 1567 TJ Lokomotiva Česká Třebová
490 Kovář Matěj 9.4.1985 1563 TJ ŠO a DDM Chrudim
491 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1562 ŠK Vysoké Mýto
492 Maceška Vladimír 1.4.1980 1562 TJ Spartak OEZ Letohrad
493 Lacina Vladimír 12.2.1955 1561 ŠO DDM Hlinsko
494 Halama Petr 6.11.1986 1560 ŠK Kámen
495 Kodytek Tomáš 15.10.1993 1560 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
496 Stryka Rostislav 5.4.1966 1560 TJ ŠO a DDM Chrudim
497 Haupt Petr 7.5.1958 1559 SK Linhartice
498 Čuma Jan 27.10.1941 1559 ŠK Svitavy
499 Hájková Lenka 23.8.1980 1559 TJ Sokol Zaječice
500 Liduch Filip 17.5.1997 1558 2222 ŠK Polabiny
501 Soukup Josef 14.6.1933 1557 ŠK Vysoké Mýto
502 Vychodil Zdeněk 27.3.1942 1556 SK Linhartice
503 Sedlák Petr 30.5.1955 1556 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
504 Svítil Radek 30.3.1988 1555 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
505 Jániš Petr 8.11.1993 1555 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
506 Zeman Arnošt 9.8.1985 1555 TJ Štefanydes Polička
507 Pavlů Pavel 31.3.1943 1554 Sokol Městečko Trnávka
508 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 1554 TJ ŠO a DDM Chrudim
509 Nedelčev Radim 12.2.1950 1553 TJ Spartak Choceň
510 Bureš Zbyněk 21.5.1978 1553 TJ ŠO a DDM Chrudim
511 Bušina Vilém 19.5.1931 1551 Sokol Městečko Trnávka
512 Bielčik Jindřich 20.6.1966 1550 ŠK Kámen
513 Šlégr Miloslav 9.2.1969 1550 TJ Spartak Choceň
514 Kurka Pavel 11.6.1984 1547 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
515 Zelený František 22.9.1938 1545 TJ ŠO a DDM Chrudim
516 Jansa Jiří 7.12.1984 1544 ŠK DDM Chrudim
517 Rehn Jiří 5.8.1980 1543 ŠK DDM Chrudim
518 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 1543 TJ Sokol Krouna
519 Černohous Josef 21.5.1944 1543 TJ Spartak OEZ Letohrad
520 Kučera David 27.7.1984 1540 TJ Lokomotiva Česká Třebová
521 Zelenka Pavel 6.3.1972 1539 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
522 Baláž Jindřich 18.9.1991 1539 ŠK Svitavy
523 Fröhlich Lubomír 17.5.1983 1537 TJ Sokol Zaječice
524 Mácha Martin 25.2.1967 1536 Sokol Lázně Bohdaneč
525 Driemer Jaroslav 7.1.1950 1536 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
526 Kočí Karel 6.4.1929 1535 Sokol Krucemburk
527 Rovner Oldřich 9.5.1933 1535 Sokol Městečko Trnávka
528 Plášek Rastislav 3.10.1970 1535 ŠK Vysoké Mýto
529 Fabian Karel 14.3.1964 1535 TJ Lanškroun
530 Rusz Roman 29.5.1972 1534 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
531 Štefl Stanislav 26.3.1945 1534 TJ Lanškroun
532 Janeček Ondřej 27.5.1952 1529 TJ Spartak OEZ Letohrad
533 Hnát Lubomír 18.7.1973 1529 TJ ŠO a DDM Chrudim
534 Malý Miroslav 26.6.1927 1528 ŠO DDM Hlinsko
535 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 1528 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
536 Stúj Michal 2.1.1965 1526 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
537 Havlíček Václav 17.10.1948 1524 ŠO TROPIC Lanškroun
538 Křivohlávek David 18.1.1989 1522 TJ Lanškroun
539 Betlach Jan 6.10.1976 1522 TJ Sokol Horní Čermná
540 Dudla Martin 14.10.1976 1521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
541 Franz Lukáš 22.6.1993 1521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
542 Dostálek Jaroslav 31.1.1946 1520 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
543 Pirkl Luboš 19.1.1982 1520 TJ Lokomotiva Česká Třebová
544 Šebek Miroslav 10.11.1977 1519 TJ Sokol Zaječice
545 Krušina Adolf 8.10.1967 1518 ŠK Svitavy
546 Kašpar Libor 24.3.1973 1517 Sokol Krucemburk
547 Pátek Ladislav 25.4.1929 1517 TJ CHS Chotěboř
548 Krušina Patrik 10.3.1994 1516 ŠK Svitavy
549 Vančura Daniel 7.8.1997 1515 2222 ŠK Polabiny
550 Felcman Martin 12.7.1990 1514 SK Žamberk
551 Marek František 1.11.1946 1513 SK Linhartice
552 Fabian Karel 20.12.1931 1512 TJ Lanškroun
553 Kvapil Pavel 30.4.1950 1511 2222 ŠK Polabiny
554 Hrančík Martin 20.3.1980 1511 Sokol Krucemburk
555 Vašák Ladislav 6.4.1947 1508 ŠK Svitavy
556 Kůs Tomáš 6.5.1988 1507 TJ ŠO a DDM Chrudim
557 Šulc Jiří 27.7.1962 1504 SK Žamberk
558 Novák Michal 19.4.1987 1504 TJ Lanškroun
559 Mazánek Antonín 21.7.1924 1504 TJ ŠO a DDM Chrudim
560 Marek Karel 23.10.1984 1503 TJ Štefanydes Polička
561 Růžička Filip 7.5.1993 1502 2222 ŠK Polabiny
562 Mikyska Luboš 25.12.1931 1502 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
563 Valenta Rudolf 10.4.1951 1501 Sokol Mistrovice
564 Kofránek David 7.12.1976 1501 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
565 Starý Vladimír 17.1.1985 1501 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
566 Krčmář Stanislav 21.2.1972 1500 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
567 Krejčí Lukáš 8.5.1970 1496 Sokol Mistrovice
568 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 1495 TJ Jiskra Litomyšl
569 Šilar Karel 20.8.1952 1494 TJ Sokol Horní Čermná
570 Petružálek Radim 14.11.1990 1493 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
571 Paluda Jiří 5.4.1941 1493 TJ Lokomotiva Česká Třebová
572 Dvořáček Alois 20.7.1956 1493 TJ Slovan Moravská Třebová
573 Écsiová Dominika 19.5.1992 1489 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
574 Hurdes Emil 21.11.1937 1487 SK Žamberk
575 Plechač Karel 23.8.1950 1487 TJ ŠO a DDM Chrudim
576 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 1485 Sokol Krucemburk
577 Halbrštát Karel 28.10.1955 1485 Sokol Mistrovice
578 Ryzner Jiří 13.9.1991 1485 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
579 Ludwig Petr 1.4.1986 1484 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
580 Konrád Petr 20.5.1980 1480 TJ Sokol Zaječice
581 Kopal Vladimír 20.3.1959 1479 SK Žamberk
582 Janeček Miroslav 17.9.1950 1478 SK Žamberk
583 Šimek Petr 22.12.1987 1478 TJ Lokomotiva Česká Třebová
584 Krys Jaromír 24.1.1988 1477 TJ ŠO a DDM Chrudim
585 Nečesánek Vítězslav 8.12.1941 1475 SK Linhartice
586 Porkert Jiří 20.2.1937 1474 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
587 Novák Miroslav 31.10.1988 1474 TJ Lanškroun
588 Hájek Jaroslav 25.2.1950 1473 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
589 Křehký František 1.8.1944 1472 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
590 Krátký Josef 20.11.1993 1469 TJ Lanškroun
591 Netolický Josef 9.1.1966 1468 TJ Sokol Krouna
592 Janáček Tomáš 21.8.1972 1463 Sokol Krucemburk
593 Trkal Tomáš 5.12.1990 1462 TJ Štefanydes Polička
594 Schaffer Ondřej 7.10.1993 1461 TJ Štefanydes Polička
595 Halousek Jaroslav 11.9.1991 1460 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
596 Káva František 21.6.1933 1460 TJ ŠO a DDM Chrudim
597 Janota Jiří 8.6.1958 1457 Sokol Mistrovice
598 Michalička Václav 25.9.1946 1456 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
599 Hatala Ondřej 1.8.1987 1456 TJ Štefanydes Polička
600 Stodola Jakub 7.5.1991 1456 TJ Štefanydes Polička
601 Vacek Miroslav 4.2.1957 1454 TJ Sokol Horní Čermná
602 Kalousek Miroslav 18.8.1979 1453 TJ Sokol Horní Čermná
603 Ronovský Vít 1.6.1986 1452 ŠK DDM Chrudim
604 Kaderka Ondřej 11.2.1987 1450 TJ Slovan Moravská Třebová
605 Malá Michaela 24.8.1993 1448 SK Žamberk
606 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 1444 2222 ŠK Polabiny
607 Mlynář Miroslav 4.7.1949 1442 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
608 Jílek Václav 1.6.1993 1441 ŠK Vysoké Mýto
609 Berner Tomáš 27.2.1987 1440 TJ ŠO a DDM Chrudim
610 Krečmer Josef 15.3.1930 1437 TJ ŠO a DDM Chrudim
611 Hulín Michal 16.9.1986 1436 ŠK DDM Chrudim
612 Hülle Jan 7.12.1947 1434 Sokol Krucemburk
613 Langr Petr 21.3.1969 1434 Sokol Mistrovice
614 Vaňous Petr 3.6.1971 1433 TJ Lokomotiva Česká Třebová
615 Kokeš Ondřej 31.5.1993 1433 TJ ŠO a DDM Chrudim
616 Stehno Jiří 9.3.1980 1432 TJ ŠO a DDM Chrudim
617 Petrásek Kamil 20.6.1995 1432 TJ Štefanydes Polička
618 Vidner Lubomír 4.5.1986   1 431 TJ Synthesia Pardubice
619 Petráček Jiří 11.5.1971 1430 TJ Spartak OEZ Letohrad
620 Kotlant Jan 15.11.1990 1429 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
621 Laštůvka Karel 11.1.1991 1429 ŠO DDM Hlinsko
622 Schmid Martin 10.4.1989 1429 TJ Lokomotiva Česká Třebová
623 Křivohlávek Josef 23.10.1951 1427 ŠO TROPIC Lanškroun
624 Soukal Petr 20.5.1991 1427 TJ ŠO a DDM Chrudim
625 Kristl Václav 13.11.1991 1422 Sokol Mistrovice
626 Šebek Jiří 20.4.1930 1421 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
627 Pištora Lubomír 8.10.1937 1420 Sokol Lázně Bohdaneč
628 Kůs Miroslav 3.7.1963 1419 TJ ŠO a DDM Chrudim
629 Málek Lukáš 27.9.1977 1418 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
630 Schaffer David 28.6.1988 1418 TJ Štefanydes Polička
631 Plecháč Jan 11.6.1995 1416 2222 ŠK Polabiny
632 Půlpán Matěj 30.1.2001 1416 TJ ŠO a DDM Chrudim
633 Hegr Martin 6.4.1989 1415 ŠO DDM Hlinsko
634 Homolka Vojtěch 15.6.1985 1414 ŠO DDM Hlinsko
635 Starý Stanislav 7.5.1944 1411 TJ Spartak Choceň
636 Voržáček Tomáš 25.6.1986 1405 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
637 Holec Jan 15.4.1982 1401 ŠK DDM Chrudim
638 Marcinko Patrik 5.10.1993 1401 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
639 Pochobradský Libor 28.3.1996 1400 2222 ŠK Polabiny
640 Hynek Petr 22.1.1988 1400 SK Žamberk
641 Novák Jan 19.9.1982 1398 TJ Sokol Zaječice
642 Kolář Pavel 8.9.1981 1397 ŠK DDM Chrudim
643 Honek Ondřej 30.6.1987 1397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
644 Chmelík Ondřej 8.12.1992 1397 TJ Lanškroun
645 Mačka Martin 24.3.1987 1395 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
646 Goliášová Lenka 1.6.1988 1394 ŠK Vysoké Mýto
647 Vu Antonín 9.1.1998 1394 TJ Lanškroun
648 Charouzová Lucie 20.3.1985 1393 TJ Štefanydes Polička
649 Jelínek Jan 22.10.1984 1392 ŠK DDM Chrudim
650 Bečička David 12.10.1990 1392 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
651 Pavlíček Pavel 11.8.1946 1392 TJ ŠO a DDM Chrudim
652 Nešpůrek Petr 27.11.1995 1389 2222 ŠK Polabiny
653 Mazurek Emil 26.6.1923 1388 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
654 Cacek Tomáš 3.10.1987 1388 TJ Štefanydes Polička
655 Jačisko Jakub 6.9.1993 1387 TJ Lanškroun
656 Drobílek Milan 14.11.1959 1386 TJ ŠO a DDM Chrudim
657 Uřičář Petr 12.7.1953 1384 SK Žamberk
658 Komínek Lukáš 1.7.1993 1383 TJ Lanškroun
659 Soukup Jan 10.5.1984 1382 TJ Lokomotiva Česká Třebová
660 Voldan Beno 29.4.1976 1382 TJ Sokol Krouna
661 Charvát Václav 29.9.1949 1381 SK Žamberk
662 Nožička Karel 13.9.1940 1378 2222 ŠK Polabiny
663 Skála Benjamín 17.6.1984 1374 TJ ŠO a DDM Chrudim
664 Kvapil Pavel 5.8.1980 1373 ŠK DDM Chrudim
665 Šilar Karel 26.4.1949 1372 TJ Sokol Horní Čermná
666 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 1372 TJ ŠO a DDM Chrudim
667 Němec Vladimír 25.12.1976 1369 TJ ŠO a DDM Chrudim
668 Dunglová Natálie 3.3.1996 1367 SK Žamberk
669 Šejnoha Lukáš 11.4.1977 1367 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
670 Hlaváč Lukáš 22.4.1992 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebová
671 Kainek Jan 26.3.1994 1364 SK Žamberk
672 Rott Michal 11.7.1995 1362 ŠO DDM Hlinsko
673 Grimm Jan 10.7.1972 1361 TJ Sokol Krouna
674 Kapoun Vít 5.1.1995 1360 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
675 Jelínek Milan 18.9.1989 1358 TJ ŠO a DDM Chrudim
676 Švarc Ondřej 11.10.1991 1354 ŠK Vysoké Mýto
677 Outrata Ondřej 10.4.1998 1346 2222 ŠK Polabiny
678 Fajová Alice 28.5.1977 1344 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
679 Filkorn Lukáš 9.7.1983 1341 ŠK DDM Chrudim
680 Dočkal Martin 14.2.1986 1338 ŠK DDM Chrudim
681 Gibiš Petr 13.5.1991 1336 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
682 Buchta Martin 19.4.1974 1335 TJ Štefanydes Polička
683 Rychnovský Josef 5.5.1936 1333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
684 Nečina Jakub 1.6.1989 1333 TJ ŠO a DDM Chrudim
685 John Petr 17.8.1996 1332 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
686 Klíma Tomáš 18.10.1991 1330 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
687 Suchý Pavel 8.7.1983 1328 TJ Sokol Zaječice
688 Novotný Vojtěch 13.3.1986 1326 TJ ŠO a DDM Chrudim
689 Nejedlý Lukáš 6.2.1991 1324 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
690 Stodola Zdeněk 16.3.1988 1322 TJ Štefanydes Polička
691 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 1317 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
692 Soška Květoslav 27.2.1958 1314 SK Linhartice
693 Kňážek Miroslav 3.9.1948 1314 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
694 Nečina Daniel 20.2.1991 1314 TJ ŠO a DDM Chrudim
695 Jäger Pavel 31.1.1983 1311 SK Žamberk
696 Kubelka Libor 29.3.1974 1310 NOPO Miřetice
697 Šenkýř František 11.12.1940 1310 SK Linhartice
698 Mašek Michal 1.3.1985 1310 ŠK DDM Chrudim
699 Kozák David 20.3.1994 1308 ŠK Svitavy
700 Vach Marek 10.5.1987 1304 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
701 Kábele Vojtěch 30.4.1986 1299 ŠK DDM Chrudim
702 Zavřel Jan 1.1.1983 1298 ŠK DDM Chrudim
703 Tomeš Marek 11.3.1994 1298 ŠK Vysoké Mýto
704 Snítil Jiří 19.11.1991 1298 TJ Lanškroun
705 Pelinka František 26.12.1954 1296 SK Žamberk
706 Macháček Martin 10.4.1965 1296 Sokol Mistrovice
707 Klejch František 15.1.1937 1296 TJ Jiskra Litomyšl
708 Voldánová Barbora 6.8.1994 1294 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
709 Kalous Josef 18.7.1935 1293 SK Žamberk
710 Pilný Jaroslav 23.7.1958 1292 TJ Lanškroun
711 Vrbický Ladislav 11.7.1975 1291 TJ Sokol Němčice
712 Špinler Bronislav 23.8.1965 1290 Sokol Mistrovice
713 Bureš Zdeněk 26.5.1988 1288 TJ Jiskra Litomyšl
714 Mazura Ondřej 9.3.1993 1286 SK Žamberk
715 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 1286 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
716 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 1285 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
717 Hurt Jiří 9.9.1944 1283 TJ Lokomotiva Česká Třebová
718 Hanus Lukáš 10.4.1995 1279 ŠO DDM Hlinsko
719 Procházková Lenka 5.1.1986 1274 ŠK DDM Chrudim
720 Klatka Martin 21.11.1967 1274 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
721 Tměj Petr 13.4.1990 1273 TJ Jiskra Litomyšl
722 Pohan Lukáš 30.12.1991 1269 TJ Lanškroun
723 Pešina Vlastimil 2.2.1988 1264 TJ Jiskra Litomyšl
724 Lorenc Josef 3.5.1962 1262 TJ Spartak OEZ Letohrad
725 Tér Vladimír 23.10.1925 1258 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
726 Melichar Vojtěch 19.12.1997 1257 2222 ŠK Polabiny

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.