achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů ke dni 5.1.2009 05.01.09

Jen několik málo dní po zveřejnění ELO FIDE vychází také aktualizovaná Listina osobních koeficientů (LOK ČR) a z našeho kraje je na ní zařazeno celkem 530 aktivních hráčů.



Poř.č. Příjmení a jméno Narozen(a) LOK Oddíl/klub
1 Votava Jan 29.11.1974 2 539 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 2 518 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 2 459 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan 31.5.1986 2 444 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Sabol Marian 18.8.1966 2 357 ŠK Vysoké Mýto
6 Červený Martin 28.9.1983 2 345 2222 ŠK Polabiny
7 Prandstetter Eduard 15.12.1948 2 336 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Stehno Pavel 10.10.1983 2 321 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Bernard Borek 16.4.1982 2 320 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 2 319 TJ Sokol Zaječice
11 Hošek Milan 21.7.1971 2 301 2222 ŠK Polabiny
12 Roško Luboš 19.4.1987 2 295 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Pokorný Tomáš 22.10.1969 2 294 TJ Lanškroun
14 Jedlička Aleš 5.2.1972 2 293 2222 ŠK Polabiny
15 Tůma Jiří 6.11.1986 2 274 TJ ŠO a DDM Chrudim
16 Pačovský Jiří 1.7.1959 2 266 2222 ŠK Polabiny
17 Hostinský Jiří 3.9.1955 2 262 2222 ŠK Polabiny
18 Jirásek Pavel 31.5.1985 2 262 ŠK Vysoké Mýto
19 Efler Lukáš 30.3.1974 2 257 2222 ŠK Polabiny
20 Bujnoch Radek 15.4.1978 2 253 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Navrátil František 7.5.1943 2 250 2222 ŠK Polabiny
22 Šír Zbyněk 7.9.1971 2 247 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Novotný Michal 26.4.1978 2 245 2222 ŠK Polabiny
24 Němec Pavel 14.12.1956 2 243 TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Šťastný Jan 15.11.1979 2 239 2222 ŠK Polabiny
26 Řezníček Jan 22.1.1958 2 238 ŠK Vysoké Mýto
27 Vařejčko Josef 13.9.1964 2 233 TJ Sokol Zaječice
28 Efler David 1.5.1972 2 226 2222 ŠK Polabiny
29 Pošta Petr 23.9.1983 2 218 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Hlavnička Jiří 17.10.1970 2 210 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 2 200 2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 2 197 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Hlaváček Robert 6.4.1975 2 193 TJ ŠO a DDM Chrudim
34 Petuchov Sergej 21.8.1954 2 191 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
35 Onderek David 26.7.1970 2 182 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Šimek Jan 4.7.1989 2 177 TJ Lokomotiva Česká Třebová
37 Šilar Lubomír 10.2.1954 2 176 2222 ŠK Polabiny
38 Hrubeš Pavel 12.1.1971 2 171 TJ Lanškroun
39 Pečinka Martin 16.9.1990 2 161 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
40 Hájek Jiří 22.4.1952 2 155 TJ Sokol Zaječice
41 Šmajzr Martin 6.3.1970 2 153 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Komárek David 20.7.1976 2 141 TJ ŠO a DDM Chrudim
43 Holásek Pavel 11.7.1972 2 127 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Volf Jaroslav 26.6.1944 2 127 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Kourek Josef 25.3.1965 2 123 2222 ŠK Polabiny
46 Kastner Oldřich 9.2.1961 2 122 TJ Štefanydes Polička
47 Zeinert Michal 15.9.1989 2 117 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
48 Hájek Lukáš 9.7.1983 2 115 TJ Sokol Zaječice
49 Krys Jaromír 29.1.1965 2 111 TJ ŠO a DDM Chrudim
50 Lorenc Oldřich 19.11.1955 2 111 TJ Štefanydes Polička
51 Veselý Tomáš 5.1.1971 2 110 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
52 Vodička Pavel 5.3.1970 2 108 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
53 Sýkora Josef 16.3.1946 2 107 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
54 Hurt Lukáš 4.6.1984 2 106 TJ Lokomotiva Česká Třebová
55 Mareš Petr 25.12.1955 2 105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Novák Aleš 28.9.1978 2 102 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
57 Škeřík Karel 1.8.1956 2 093 TJ Jiskra Litomyšl
58 Kosek Jiří 17.8.1960 2 086 ŠK Vysoké Mýto
59 Makeš Martin 9.3.1962 2 083 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Trojan Luboš 23.11.1942 2 082 2222 ŠK Polabiny
61 Trhal Tomáš 19.12.1980 2 080 ŠK Vysoké Mýto
62 Outulný Pavel 23.1.1959 2 077 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
63 Korol Jiří 19.3.1961 2 076 2222 ŠK Polabiny
64 Ptáček Luboš 9.4.1975 2 074 ŠK Vysoké Mýto
65 Petrovič Pavel 6.1.1969 2 071 TJ ŠO a DDM Chrudim
66 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2 069 TJ Štefanydes Polička
67 Černý Jan 7.8.1957 2 068 2222 ŠK Polabiny
68 Ondráček Ondřej 7.1.1987 2 060 TJ CHS Chotěboř
69 Just Pavel 13.8.1947 2 059 2222 ŠK Polabiny
70 Vávra Radim 15.7.1972 2 059 2222 ŠK Polabiny
71 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 2 055 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
72 Šebesta Petr 11.4.1971 2 053 2222 ŠK Polabiny
73 Belobrad Ivan 30.5.1966 2 051 SK Žamberk
74 Zeman Martin 10.1.1975 2 051 TJ Jiskra Litomyšl
75 Houška Bronislav 2.1.1980 2 050 TJ Štefanydes Polička
76 Šustr Jaromír 2.9.1951 2 036 TJ Sokol Zaječice
77 Vobořil Pavel 27.11.1941 2 027 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
78 Vondra Lukáš 9.12.1990 2 018 TJ Lokomotiva Česká Třebová
79 Kotva Milan 20.1.1948 2 015 TJ Lokomotiva Česká Třebová
80 Laušman Petr 22.10.1969 2 013 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Koníček Petr 23.4.1975 2 012 TJ ŠO a DDM Chrudim
82 Zeman Arnošt 16.4.1957 2 011 TJ Štefanydes Polička
83 Mojžíš Martin 2.7.1972 2 006 2222 ŠK Polabiny
84 Daněk Pavel 2.3.1962 2 001 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Kouba Petr 31.12.1966 2 001 2222 ŠK Polabiny
86 Čižinský Petr 26.2.1995 1 997 2222 ŠK Polabiny
87 Hennig Thomas 30.12.1966 1 997 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
88 Endl Vlastimil 2.3.1935 1 995 TJ Slovan Moravská Třebová
89 Pekař Václav 30.3.1986 1 994 TJ Jiskra Litomyšl
90 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 992 TJ Jiskra Litomyšl
91 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 990 2222 ŠK Polabiny
92 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 990 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
93 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 989 2222 ŠK Polabiny
94 Hromádko Martin 16.11.1979 1 989 TJ Sokol Zaječice
95 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 984 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
96 Solil Roman 14.12.1970 1 983 TJ Lanškroun
97 Švub Jan 13.4.1953 1 978 TJ Štefanydes Polička
98 Černý Karel 15.5.1937 1 974 TJ Jablonné nad Orlicí
99 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 1 973 SK Žamberk
100 Jelínek Milan 25.4.1960 1 969 TJ Sokol Zaječice
101 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 968 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
102 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1 967 ŠO DDM Hlinsko
103 Skokan Jan 2.9.1982 1 965 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
104 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 964 TJ Sokol Zaječice
105 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 963 TJ Jiskra Litomyšl
106 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 962 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
107 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 961 ŠK Vysoké Mýto
108 Petruň Milan 9.3.1980 1 959 TJ Lanškroun
109 Mazuch Jan 15.5.1965 1 958 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
110 Beneš Milan 23.8.1991 1 956 ŠK Vysoké Mýto
111 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 956 TJ Jiskra Litomyšl
112 Procházka Petr 13.5.1976 1 956 TJ Lanškroun
113 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 955 TJ ŠO a DDM Chrudim
114 Linhart Jan 6.4.1987 1 955 TJ CHS Chotěboř
115 Petrus Luděk 1.5.1980 1 952 TJ CHS Chotěboř
116 Pokorný Jan 27.1.1987 1 951 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
117 Česenek Jiří 25.7.1954 1 950 TJ Sokol Zaječice
118 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 950 SK Žamberk
119 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 949 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
120 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 949 TJ Slovan Moravská Třebová
121 Krumer Miroslav 30.1.1972 1 945 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Bartošová Lucie 21.10.1989 1 944 TJ Jiskra Litomyšl
123 Kastner Kamil 30.4.1986 1 943 2222 ŠK Polabiny
124 Prokůpek Marek 4.4.1981 1 943 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
125 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 942 SK Žamberk
126 Hospodka Josef 14.12.1975 1 940 TJ CHS Chotěboř
127 Pačovský Martin 3.11.1982 1 938 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
128 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 935 TJ ŠO a DDM Chrudim
129 Horáček Michal 5.6.1990 1 934 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Karaba David 10.3.1987 1 928 2222 ŠK Polabiny
131 Kosek Marek 22.4.1993 1 928 ŠK Vysoké Mýto
132 Poslušný Martin 22.12.1975 1 926 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
133 Veselý Petr 23.10.1979 1 925 TJ Spartak OEZ Letohrad
134 Kylar Pavel 18.12.1954 1 924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
135 Adámek Milan 14.9.1958 1 921 ŠO DDM Hlinsko
136 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 918 TJ Spartak OEZ Letohrad
137 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 918 TJ CHS Chotěboř
138 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 917 ŠO DDM Hlinsko
139 Müller Petr 12.2.1985 1 913 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
140 Petráž Martin 28.1.1991 1 913 TJ Lokomotiva Česká Třebová
141 Papáček Miloš 20.1.1960 1 909 TJ Spartak OEZ Letohrad
142 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 909 TJ Lanškroun
143 Kadlec Pavel 5.8.1957 1 906 ŠO DDM Hlinsko
144 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 904 SK Žamberk
145 Černý Josef 16.7.1958 1 902 ŠK Svitavy
146 Smejkal Jan 1.3.1953 1 902 TJ Štefanydes Polička
147 Trhal Michal 19.12.1980 1 902 ŠK Vysoké Mýto
148 Švécar Jiří 1.10.1961 1 901 ŠK Vysoké Mýto
149 Dvořák Slavomil 5.8.1977 1 899 ŠO DDM Hlinsko
150 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 897 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
151 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 897 TJ CHS Chotěboř
152 Mazura Miloš 17.2.1964 1 896 SK Žamberk
153 Škorpík Jan 22.1.1975 1 895 2222 ŠK Polabiny
154 Hon Jiří 18.7.1958 1 893 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
155 Pail Milan 28.6.1962 1 893 TJ Sokol Němčice
156 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 892 TJ CHS Chotěboř
157 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
158 Provazník Jiří 3.3.1966 1 891 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
159 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 890 2222 ŠK Polabiny
160 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 887 TJ Lokomotiva Česká Třebová
161 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 881 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
162 Borek Pavel 18.2.1963 1 880 TJ Lokomotiva Česká Třebová
163 Smola Jan 17.7.1953 1 880 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
164 Roub Bohumil 9.7.1975 1 879 2222 ŠK Polabiny
165 Zelený Dalibor 1.11.1983 1 873 TJ Lokomotiva Česká Třebová
166 Michlian Štefan 1.4.1989 1 872 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
167 Matouš Radek 28.6.1976 1 870 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
168 Starý Lukáš 14.9.1982 1 870 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
169 Zámečník Jan 24.1.1990 1 867 TJ ŠO a DDM Chrudim
170 Horáček Pavel 24.6.1977 1 866 TJ Jiskra Litomyšl
171 Pěkník Milan 3.5.1955 1 866 TJ Sokol Němčice
172 Šváb Jiří 17.3.1955 1 865 TJ Jiskra Litomyšl
173 Slabý Miloš 20.1.1945 1 862 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
174 Kalous Tomáš 20.12.1964 1 861 SK Žamberk
175 Šindelář Petr 15.12.1949 1 858 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
176 Tesař Jaromír 25.1.1961 1 858 TJ Jablonné nad Orlicí
177 Škroch Martin 5.4.1976 1 857 2222 ŠK Polabiny
178 Petrželka Karel 18.10.1941 1 855 TJ Lokomotiva Česká Třebová
179 Hanus Michal 30.1.1989 1 852 TJ ŠO a DDM Chrudim
180 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 851 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
181 Bartoš Karel 1.11.1982 1 850 ŠK Svitavy
182 Marek Michal 3.6.1971 1 848 TJ Lanškroun
183 Fiala Milan 23.6.1973 1 847 TJ CHS Chotěboř
184 Grepl Pavel 26.1.1969 1 846 TJ Slovan Moravská Třebová
185 Zehnal Miloš 20.10.1963 1 846 TJ Lanškroun
186 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1 844 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
187 Řehák Jiří 27.3.1950 1 842 TJ Spartak OEZ Letohrad
188 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 838 SK Žamberk
189 Burian Michal 16.10.1957 1 837 Sokol Městečko Trnávka
190 Janko Jan 16.5.1959 1 836 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
191 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 1 834 TJ ŠO a DDM Chrudim
192 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 833 ŠK Svitavy
193 Mikyska Kamil 3.7.1984 1 833 TJ Spartak OEZ Letohrad
194 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 831 TJ CHS Chotěboř
195 Merta Josef 12.2.1950 1 826 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
196 Krummer Dušan 24.10.1980 1 823 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
197 Honek Jan 26.11.1959 1 821 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
198 Řechková Miloslava 28.4.1948 1 821 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
199 Jasanský Karel 6.3.1948 1 820 TJ Lokomotiva Česká Třebová
200 Halbrštát David 4.11.1989 1 818 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
201 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 817 2222 ŠK Polabiny
202 Němec Bohumil 24.8.1950 1 813 TJ ŠO a DDM Chrudim
203 Kameník David 30.7.1977 1 811 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
204 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 811 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
205 Janeček Václav 26.10.1984 1 808 TJ Spartak OEZ Letohrad
206 Baťa Stanislav 3.3.1942 1 805 2222 ŠK Polabiny
207 Ptáček Miloslav 2.11.1946 1 805 ŠK Vysoké Mýto
208 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 801 TJ ŠO a DDM Chrudim
209 Kýhos Alois 8.1.1949 1 800 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
210 Šmíd František 19.1.1953 1 798 Sokol Městečko Trnávka
211 Kajínek Karel 25.11.1968 1 797 TJ CHS Chotěboř
212 Havel František 29.1.1947 1 796 ŠK Svitavy
213 Kacálek Karel 21.10.1951 1 794 SK Žamberk
214 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 794 TJ ŠO a DDM Chrudim
215 Režný Zdeněk 10.4.1953 1 794 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
216 Merta Michal 27.8.1976 1 793 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
217 Pour Břetislav 31.5.1954 1 787 TJ CHS Chotěboř
218 Vymetálek Petr 15.5.1985 1 787 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
219 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 785 Sokol Lázně Bohdaneč
220 Petružálek Jiří 29.3.1949 1 784 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
221 Paukert Ivo 11.1.1974 1 783 TJ Lanškroun
222 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 782 SK Žamberk
223 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 782 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
224 Culek Karel 10.8.1990 1 778 TJ ŠO a DDM Chrudim
225 Michal Milan 10.1.1961 1 778 TJ CHS Chotěboř
226 Marek Jiří 1.4.1943 1 777 ŠK Vysoké Mýto
227 Palla Stanislav 10.8.1946 1 777 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
228 Slavíček Miroslav 19.6.1959 1 777 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
229 Janda Lubomír 29.7.1955 1 776 ŠO DDM Hlinsko
230 Vencl Jiří 15.3.1962 1 775 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
231 Charouz Milan 6.11.1958 1 774 TJ Štefanydes Polička
232 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 774 TJ Štefanydes Polička
233 Poslušný Radek 16.4.1977 1 773 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
234 Motáček Jan 22.4.1939 1 770 TJ Jiskra Litomyšl
235 Dungl Petr 11.2.1965 1 769 SK Žamberk
236 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 1 766 TJ Lanškroun
237 Sabolová Kristýna 6.3.1995 1 760 ŠK Vysoké Mýto
238 Mergl Jan 11.6.1927 1 759 ŠK Vysoké Mýto
239 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 1 756 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
240 Strachoň Lukáš 16.6.1980 1 753 ŠK Svitavy
241 Urbánek Josef 9.3.1939 1 749 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
242 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 1 748 ŠO DDM Hlinsko
243 Kapoun Milan 9.7.1963 1 747 TJ Jiskra Litomyšl
244 Horák Libor 12.12.1990 1 743 TJ Jiskra Litomyšl
245 Křemenák Jiří 3.8.1938 1 743 TJ Lokomotiva Česká Třebová
246 Martinec Jan 10.6.1969 1 743 SK Žamberk
247 Filip Libor 1.2.1974 1 741 TJ Jablonné nad Orlicí
248 Šťulík Jiří 21.5.1976 1 741 ŠO DDM Hlinsko
249 Mrha Jan 17.9.1924 1 740 TJ ŠO a DDM Chrudim
250 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 739 ŠK Svitavy
251 Riedl Tomáš 17.1.1985 1 737 ŠK Svitavy
252 Konrád František 6.6.1981 1 735 TJ Sokol Zaječice
253 Kučera Aleš 9.3.1978 1 734 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
254 Plíva Jaroslav 3.12.1978 1 734 SK Žamberk
255 Tomek Karel 1.7.1959 1 734 TJ CHS Chotěboř
256 Bartoš Martin 7.2.1968 1 733 TJ ŠO a DDM Chrudim
257 Krummer Jan 2.3.1956 1 729 TJ Spartak OEZ Letohrad
258 Kotlant Tomáš 11.9.1988 1 727 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
259 Cedzo Štěpán 15.7.1953 1 725 TJ Slovan Moravská Třebová
260 Dudek Vladimír 25.4.1973 1 725 2222 ŠK Polabiny
261 Tlapák Stanislav 11.9.1928 1 725 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
262 Glembek Bohumír 3.8.1941 1 722 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
263 Jerman Miloš 10.12.1979 1 721 TJ Štefanydes Polička
264 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 720 TJ Slovan Moravská Třebová
265 Novák Miroslav 19.7.1954 1 715 TJ Lanškroun
266 Kolář Josef 27.1.1929 1 712 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
267 Černohous Jiří 31.3.1963 1 709 TJ Jablonné nad Orlicí
268 Štorek Luboš 17.2.1966 1 709 ŠO DDM Hlinsko
269 Mareš Petr 21.6.1974 1 708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
270 Ďoubal Petr 2.3.1958 1 705 TJ CHS Chotěboř
271 Lipavský Jindřich 21.11.1941 1 705 ŠK Vysoké Mýto
272 Vojanec Hynek 28.9.1951 1 705 ŠO DDM Hlinsko
273 Vondráček Emil 12.6.1935 1 705 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
274 Izák Miloš 16.4.1952 1 703 Sokol Městečko Trnávka
275 Výprachtický David 14.11.1993 1 701 SK Žamberk
276 Vorel Bohuslav 16.1.1961 1 700 2222 ŠK Polabiny
277 Navrátil Miroslav 1.5.1952 1 698 Sokol Městečko Trnávka
278 Kůs Martin 29.3.1991 1 697 TJ ŠO a DDM Chrudim
279 Beneš Daniel 25.8.1973 1 696 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
280 Lattenberg František 17.3.1940 1 696 Sokol Městečko Trnávka
281 Navrátil Ladislav 7.5.1971 1 695 TJ Štefanydes Polička
282 Mareš Petr 27.7.1983 1 692 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
283 Valíček Karel 10.5.1939 1 692 TJ Slovan Moravská Třebová
284 Brdíček David 29.3.1982 1 691 SK Žamberk
285 Král Miloš 10.10.1950 1 691 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
286 Mareš Jan 13.10.1994 1 690 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
287 Ždímal Petr 16.5.1986 1 690 TJ ŠO a DDM Chrudim
288 Taslar Karel 21.11.1953 1 689 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
289 Vohník Miroslav 17.11.1958 1 689 SK Žamberk
290 Paukert Vladislav 8.8.1938 1 687 TJ Lanškroun
291 Hodek Roman 20.4.1960 1 685 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
292 Horník Jaromír 25.6.1933 1 685 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
293 Svoboda Jiří 29.11.1966 1 684 Sokol Lázně Bohdaneč
294 Jedlička Eduard 21.4.1937 1 683 ŠK Svitavy
295 Heger Miroslav 24.6.1968 1 681 TJ Lanškroun
296 Marek Michal 22.12.1993 1 681 TJ Lanškroun
297 Mastný Tomáš 1.8.1964 1 679 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
298 Vícha Karel 21.4.1950 1 678 TJ Slovan Moravská Třebová
299 Štěpán Stanislav 20.12.1948 1 674 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
300 Šlesingr Vilém 1.12.1967 1 671 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
301 Banach Jaromír 24.8.1930 1 670 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
302 Klouček Jindřich 25.2.1958 1 669 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
303 Flos Petr 29.11.1953 1 668 TJ Lokomotiva Česká Třebová
304 Jonáš Petr 12.5.1944 1 667 TJ Jiskra Litomyšl
305 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 1 667 ŠK Svitavy
306 Pelcl Karel 17.7.1963 1 665 TJ Lokomotiva Česká Třebová
307 Výskot David 4.5.1976 1 663 2222 ŠK Polabiny
308 Fangl Jiří 20.10.1937 1 659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
309 Zmek Jaroslav 3.11.1975 1 658 Sokol Lázně Bohdaneč
310 Franc František 29.9.1941 1 657 Sokol Městečko Trnávka
311 Jouza Petr 29.5.1962 1 652 Sokol Lázně Bohdaneč
312 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 651 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
313 Bureš Vladimír 16.2.1948 1 649 Sokol Městečko Trnávka
314 Bartoš Karel 31.5.1980 1 648 TJ Štefanydes Polička
315 Riedl Vladimír 16.2.1988 1 648 ŠK Svitavy
316 Veselý Ondřej 16.3.1977 1 648 ŠK Svitavy
317 Kouba Petr 9.4.1951 1 647 2222 ŠK Polabiny
318 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 1 647 TJ Jablonné nad Orlicí
319 Rež Matouš 6.12.1968 1 647 2222 ŠK Polabiny
320 Balek Josef 6.9.1947 1 645 ŠO DDM Hlinsko
321 Juchelka Petr 14.11.1969 1 644 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
322 Zoubek David 26.8.1993 1 643 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
323 Gregor Pavel 20.9.1961 1 640 TJ Lokomotiva Česká Třebová
324 Novotný Karel 19.7.1938 1 638 TJ Lanškroun
325 Škorpík František 10.2.1976 1 636 2222 ŠK Polabiny
326 Sokol Pavel 21.9.1941 1 633 TJ ŠO a DDM Chrudim
327 Krys Jan 16.3.1991 1 632 TJ ŠO a DDM Chrudim
328 Hůlka Libor 29.12.1970 1 631 TJ Sokol Němčice
329 Dostálek Vladimír 29.12.1956 1 630 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
330 Klíma Ladislav 15.2.1982 1 629 TJ Štefanydes Polička
331 Motl Josef 11.3.1966 1 628 TJ Sokol Horní Čermná
332 Sysr Pavel 21.5.1959 1 628 TJ Spartak OEZ Letohrad
333 Zubík Miloslav 1.3.1963 1 627 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
334 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 1 626 TJ Sokol Krouna
335 Toman Aleš 18.11.1986 1 626 SK Žamberk
336 Endl Vlastimil 25.7.1961 1 625 TJ Slovan Moravská Třebová
337 Petrážová Kateřina 4.3.1988 1 619 TJ Lokomotiva Česká Třebová
338 Cvrček Michal 19.3.1976 1 617 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
339 Rusz Gustav 15.6.1949 1 615 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
340 Petružálek Radim 14.11.1990 1 614 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
341 Dostál Lukáš 25.7.1979 1 613 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
342 Mužík Ferdinand 22.4.1922 1 613 TJ ŠO a DDM Chrudim
343 Myška František 3.7.1963 1 613 TJ Sokol Němčice
344 Mazura Jaroslav 18.5.1935 1 612 SK Žamberk
345 Beneš Leopold 28.11.1931 1 611 ŠK Svitavy
346 Ninger Karel 13.9.1925 1 611 TJ Jiskra Litomyšl
347 Kalhous Miroslav 7.4.1962 1 609 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
348 Krys Jaromír 9.11.1933 1 609 TJ ŠO a DDM Chrudim
349 Krejčí Jan 6.2.1949 1 605 2222 ŠK Polabiny
350 Černý Václav 2.4.1940 1 599 TJ Jablonné nad Orlicí
351 Boháč Luboš 21.5.1949 1 598 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
352 Pecháček Tomáš 12.4.1990 1 598 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
353 Trkal Tomáš 11.6.1969 1 596 TJ Štefanydes Polička
354 Štětka Václav 31.3.1944 1 595 TJ Jiskra Litomyšl
355 Krištof Jiří 29.9.1957 1 594 TJ Lanškroun
356 Killer František 9.7.1972 1 590 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
357 Urbánek Josef 26.6.1933 1 590 ŠO TROPIC Lanškroun
358 Liduch Filip 17.5.1997 1 587 2222 ŠK Polabiny
359 Motl Ladislav 15.1.1956 1 587 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
360 Koutný Ludvík 11.9.1939 1 584 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
361 Seidl Jiří 25.9.1943 1 584 TJ Jiskra Litomyšl
362 Šilar Josef 25.11.1963 1 584 TJ Sokol Horní Čermná
363 Krejčí Milan 26.2.1960 1 583 TJ Jiskra Litomyšl
364 Lorenc Josef 21.1.1993 1 583 SK Žamberk
365 Sodomka Adam 10.6.1989 1 582 TJ Štefanydes Polička
366 Stodola Marek 17.6.1995 1 581 TJ Štefanydes Polička
367 Vorlíček Pavel 13.11.1962 1 579 TJ Jablonné nad Orlicí
368 Baláž Jindřich 18.9.1991 1 578 ŠK Svitavy
369 Ondrej Tomáš 13.5.1991 1 576 ŠK Vysoké Mýto
370 Šilar Josef 12.8.1961 1 576 TJ Sokol Horní Čermná
371 Racek Josef 7.3.1965 1 575 TJ Sokol Němčice
372 Cimprich Miroslav 8.5.1976 1 574 TJ Sokol Horní Čermná
373 Kafka Roman 27.7.1982 1 573 Sokol Krucemburk
374 König Milan 30.8.1931 1 570 TJ Slovan Moravská Třebová
375 Marek Josef 9.7.1941 1 570 TJ Lanškroun
376 Nikl Josef 8.12.1949 1 569 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
377 Izák Aleš 25.3.1975 1 568 Sokol Městečko Trnávka
378 Kodytek Tomáš 15.10.1993 1 568 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
379 Pressl Ladislav 6.1.1932 1 568 ŠK Svitavy
380 Jániš Petr 8.11.1993 1 567 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
381 Maceška Vladimír 1.4.1980 1 562 TJ Spartak OEZ Letohrad
382 Stryka Rostislav 5.4.1966 1 560 TJ ŠO a DDM Chrudim
383 Sedlák Petr 30.5.1955 1 556 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
384 Svítil Radek 30.3.1988 1 555 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
385 Zeman Arnošt 9.8.1985 1 555 TJ Štefanydes Polička
386 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 1 554 TJ ŠO a DDM Chrudim
387 Pavlů Pavel 31.3.1943 1 554 Sokol Městečko Trnávka
388 Bureš Zbyněk 21.5.1978 1 553 TJ ŠO a DDM Chrudim
389 Bušina Vilém 19.5.1931 1 551 Sokol Městečko Trnávka
390 Krušina Patrik 10.3.1994 1 548 ŠK Svitavy
391 Zelený František 22.9.1938 1 545 TJ ŠO a DDM Chrudim
392 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 1 543 TJ Sokol Krouna
393 Zelenka Pavel 6.3.1972 1 539 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
394 Mácha Martin 25.2.1967 1 536 Sokol Lázně Bohdaneč
395 Fabian Karel 14.3.1964 1 535 TJ Lanškroun
396 Rovner Oldřich 9.5.1933 1 535 Sokol Městečko Trnávka
397 Rusz Roman 29.5.1972 1 534 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
398 Štefl Stanislav 26.3.1945 1 534 TJ Lanškroun
399 Hnát Lubomír 18.7.1973 1 529 TJ ŠO a DDM Chrudim
400 Janeček Ondřej 27.5.1952 1 529 TJ Spartak OEZ Letohrad
401 Malý Miroslav 26.6.1927 1 528 ŠO DDM Hlinsko
402 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 1 528 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
403 Stúj Michal 2.1.1965 1 526 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
404 Havlíček Václav 17.10.1948 1 524 ŠO TROPIC Lanškroun
405 Křivohlávek David 18.1.1989 1 522 TJ Lanškroun
406 Dudla Martin 14.10.1976 1 521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
407 Franz Lukáš 22.6.1993 1 521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
408 Pirkl Luboš 19.1.1982 1 520 TJ Lokomotiva Česká Třebová
409 Kašpar Libor 24.3.1973 1 517 Sokol Krucemburk
410 Pátek Ladislav 25.4.1929 1 517 TJ CHS Chotěboř
411 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 1 515 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
412 Čuma Jan 27.10.1941 1 514 ŠK Svitavy
413 Felcman Martin 12.7.1990 1 514 SK Žamberk
414 Hrančík Martin 20.3.1980 1 511 Sokol Krucemburk
415 Kvapil Pavel 30.4.1950 1 511 2222 ŠK Polabiny
416 Kůs Tomáš 6.5.1988 1 507 TJ ŠO a DDM Chrudim
417 Jonáš Josef 8.11.1954 1 506 ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
418 Krušina Adolf 8.10.1967 1 506 ŠK Svitavy
419 Mazánek Antonín 21.7.1924 1 504 TJ ŠO a DDM Chrudim
420 Šulc Jiří 27.7.1962 1 504 SK Žamberk
421 Marek Karel 23.10.1984 1 503 TJ Štefanydes Polička
422 Růžička Filip 7.5.1993 1 502 2222 ŠK Polabiny
423 Kofránek David 7.12.1976 1 501 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
424 Starý Vladimír 17.1.1985 1 501 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
425 Valenta Rudolf 10.4.1951 1 501 Sokol Mistrovice
426 Krčmář Stanislav 21.2.1972 1 500 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
427 Vančura Daniel 7.8.1997 1 499 2222 ŠK Polabiny
428 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 1 495 TJ Jiskra Litomyšl
429 Šilar Karel 20.8.1952 1 494 TJ Sokol Horní Čermná
430 Paluda Jiří 5.4.1941 1 493 TJ Lokomotiva Česká Třebová
431 Écsiová Dominika 19.5.1992 1 489 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
432 Hurdes Emil 21.11.1937 1 487 SK Žamberk
433 Halbrštát Karel 28.10.1955 1 485 Sokol Mistrovice
434 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 1 485 Sokol Krucemburk
435 Ryzner Jiří 13.9.1991 1 485 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
436 Petrásek Kamil 20.6.1995 1 480 TJ Štefanydes Polička
437 Kopal Vladimír 20.3.1959 1 479 SK Žamberk
438 Janeček Miroslav 17.9.1950 1 478 SK Žamberk
439 Krátký Josef 20.11.1993 1 478 TJ Lanškroun
440 Krys Jaromír 24.1.1988 1 477 TJ ŠO a DDM Chrudim
441 Novák Miroslav 31.10.1988 1 474 TJ Lanškroun
442 Hájek Jaroslav 25.2.1950 1 473 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
443 Křehký František 1.8.1944 1 472 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
444 Netolický Josef 9.1.1966 1 468 TJ Sokol Krouna
445 Kulhánek Jiří 14.1.1995 1 465 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
446 Janáček Tomáš 21.8.1972 1 463 Sokol Krucemburk
447 Schaffer Ondřej 7.10.1993 1 461 TJ Štefanydes Polička
448 Halousek Jaroslav 11.9.1991 1 460 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
449 Káva František 21.6.1933 1 460 TJ ŠO a DDM Chrudim
450 Janota Jiří 8.6.1958 1 457 Sokol Mistrovice
451 Hatala Ondřej 1.8.1987 1 456 TJ Štefanydes Polička
452 Michalička Václav 25.9.1946 1 456 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
453 Stodola Jakub 7.5.1991 1 456 TJ Štefanydes Polička
454 Vacek Miroslav 4.2.1957 1 454 TJ Sokol Horní Čermná
455 Kalousek Miroslav 18.8.1979 1 453 TJ Sokol Horní Čermná
456 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 1 444 2222 ŠK Polabiny
457 Mlynář Miroslav 4.7.1949 1 442 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
458 Jílek Václav 1.6.1993 1 441 ŠK Vysoké Mýto
459 Schaffer David 28.6.1988 1 440 TJ Štefanydes Polička
460 Krečmer Josef 15.3.1930 1 437 TJ ŠO a DDM Chrudim
461 Hülle Jan 7.12.1947 1 434 Sokol Krucemburk
462 Langr Petr 21.3.1969 1 434 Sokol Mistrovice
463 Malá Michaela 24.8.1993 1 433 SK Žamberk
464 Vaňous Petr 3.6.1971 1 433 TJ Lokomotiva Česká Třebová
465 Petráček Jiří 11.5.1971 1 430 TJ Spartak OEZ Letohrad
466 Kotlant Jan 15.11.1990 1 429 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
467 Schmid Martin 10.4.1989 1 429 TJ Lokomotiva Česká Třebová
468 Křivohlávek Josef 23.10.1951 1 427 ŠO TROPIC Lanškroun
469 Kristl Václav 13.11.1991 1 422 Sokol Mistrovice
470 Šebek Jiří 20.4.1930 1 421 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
471 Pištora Lubomír 8.10.1937 1 420 Sokol Lázně Bohdaneč
472 Kůs Miroslav 3.7.1963 1 419 TJ ŠO a DDM Chrudim
473 Plecháč Jan 11.6.1995 1 416 2222 ŠK Polabiny
474 Půlpán Matěj 30.1.2001 1 416 TJ ŠO a DDM Chrudim
475 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 401 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
476 Hynek Petr 22.1.1988 1 400 SK Žamberk
477 Pochobradský Libor 28.3.1996 1 400 2222 ŠK Polabiny
478 Honek Ondřej 30.6.1987 1 397 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
479 Chmelík Ondřej 8.12.1992 1 397 TJ Lanškroun
480 Vu Antonín 9.1.1998 1 394 TJ Lanškroun
481 Bečička David 12.10.1990 1 392 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
482 Hofman Oskar 10.1.1998 1 389 2222 ŠK Polabiny
483 Nešpůrek Petr 27.11.1995 1 389 2222 ŠK Polabiny
484 Mazurek Emil 26.6.1923 1 388 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
485 Jačisko Jakub 6.9.1993 1 387 TJ Lanškroun
486 Uřičář Petr 12.7.1953 1 384 SK Žamberk
487 Komínek Lukáš 1.7.1993 1 383 TJ Lanškroun
488 Voldan Beno 29.4.1976 1 382 TJ Sokol Krouna
489 Charvát Václav 29.9.1949 1 381 SK Žamberk
490 Dunglová Natálie 3.3.1996 1 378 SK Žamberk
491 Nožička Karel 13.9.1940 1 378 2222 ŠK Polabiny
492 Kapoun Vít 5.1.1995 1 376 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
493 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 1 372 TJ ŠO a DDM Chrudim
494 Němec Vladimír 25.12.1976 1 369 TJ ŠO a DDM Chrudim
495 Kainek Jan 26.3.1994 1 364 SK Žamberk
496 Rott Michal 11.7.1995 1 362 ŠO DDM Hlinsko
497 Grimm Jan 10.7.1972 1 361 TJ Sokol Krouna
498 Švarc Ondřej 11.10.1991 1 354 ŠK Vysoké Mýto
499 Kozák David 20.3.1994 1 353 ŠK Svitavy
500 Outrata Ondřej 10.4.1998 1 346 2222 ŠK Polabiny
501 Fajová Alice 28.5.1977 1 344 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
502 Buchta Martin 19.4.1974 1 335 TJ Štefanydes Polička
503 Nečina Jakub 1.6.1989 1 333 TJ ŠO a DDM Chrudim
504 Rychnovský Josef 5.5.1936 1 333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
505 Klíma Tomáš 18.10.1991 1 330 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
506 Nejedlý Lukáš 6.2.1991 1 324 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
507 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 1 317 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
508 Kňážek Miroslav 3.9.1948 1 314 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
509 Nečina Daniel 20.2.1991 1 314 TJ ŠO a DDM Chrudim
510 Jäger Pavel 31.1.1983 1 311 SK Žamberk
511 Kubelka Libor 29.3.1974 1 310 NOPO Miřetice
512 John Petr 17.8.1996 1 305 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
513 Tomeš Marek 11.3.1994 1 298 ŠK Vysoké Mýto
514 Klejch František 15.1.1937 1 296 TJ Jiskra Litomyšl
515 Macháček Martin 10.4.1965 1 296 Sokol Mistrovice
516 Pelinka František 26.12.1954 1 296 SK Žamberk
517 Voldánová Barbora 6.8.1994 1 294 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
518 Kalous Josef 18.7.1935 1 293 SK Žamberk
519 Pilný Jaroslav 23.7.1958 1 292 TJ Lanškroun
520 Vrbický Ladislav 11.7.1975 1 291 TJ Sokol Němčice
521 Špinler Bronislav 23.8.1965 1 290 Sokol Mistrovice
522 Mazura Ondřej 9.3.1993 1 286 SK Žamberk
523 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 1 286 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
524 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 1 285 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
525 Rež Matouš 6.6.1997 1 283 2222 ŠK Polabiny
526 Hanus Lukáš 10.4.1995 1 279 ŠO DDM Hlinsko
527 Pohan Lukáš 30.12.1991 1 269 TJ Lanškroun
528 Kučera Jan 20.5.1995 1 265 ŠK Svitavy
529 Lorenc Josef 3.5.1962 1 262 TJ Spartak OEZ Letohrad
530 Tér Vladimír 23.10.1925 1 258 ŠK Rapid Pardubice, o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.