achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy 28.09.08

V sobotu 27.9.2008 se v Pardubicích v režii 2222 ŠK Polabiny uskutečnil jubilejní 10. ročník Memoriálu Čeňka Honsy, který byl současně Krajským přeborem PDŠS v rapidu a byl zařazen i do GP ČR v rapidu. Při solidní účasti 86 hráčů s průměrem první desítky 2371 (!) dominoval 'přespolní' GM Viktor Láznička z 1. Novoborského ŠK, který zvítězil s půlbodovým náskokem před turnovským IM Tomášem Kulhánkem. Třetí post a titul krajského přeborníka získal překvapivě domácí František Navrátil následovaný IM Janem Bernáškem z Rapidu Pardubice a Jaromírem Krysem z Chrudimi, nejlepší ženou byla Barbora Voldánová z Bohemie Pardubice a nejlepším juniorem Vojtěch Plát z Třince.



Konečné pořadí po 9. kole
Por.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 2   TB 3 
1 GM Láznička Viktor 2562 1. Novoborský Šk 8 45 50,5
2 IM Kulhánek Tomáš 2403 Šachový Klub Zikuda Turnov 7,5 42 44
3 Navrátil František 2250 2222 Šk Polabiny 7 41,5 38,5
4 IM Bernášek Jan 2444 Šk Rapid Pardubice 7 41 39,5
5 Krys Jaromír 2111 Tj Šo A Ddm Chrudim 7 35,5 35,5
6 GM Votava Jan 2539 Šk Rapid Pardubice 6,5 41 36
7 Novotný Michal 2263 2222 Šk Polabiny 6,5 40 34,25
8 FM Sabol Marian 2350 Šk Vysoké Mýto 6,5 38 32,75
9 Petuchov Sergej 2191 Šk Rapid Pardubice 6,5 37 31,75
10 FM Plát Vojtěch 2402 Tž Třinec 6 42,5 34
11 FM Mojžíš Jaroslav 2200 2222 Šk Polabiny 6 39 28,5
12 Šott Pavel 2125 Šk Sokol Klatovy 6 37,5 30,25
13 FM Hošek Milan 2301 2222 Šk Polabiny 6 37 30,25
14 Trojan Luboš 2075 2222 Šk Polabiny 6 36 26,5
15 Korol Jiří 2076 2222 Šk Polabiny 6 31,5 26,25
16 Veselý Petr 1925 Tj Spartak Oez Letohrad 5,5 39,5 27,25
17 Kracík Tomáš 2087 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 5,5 38,5 26,25
18 Zelenka Jaroslav 2055 Šk Bohemia Pardubice 5,5 38,5 26,25
19 Trhal Tomáš 2089 Šk Vysoké Mýto 5,5 37,5 28
20 Čižinský Petr 1998 2222 Šk Polabiny 5,5 37,5 26,25
21 Ptáček Luboš 2074 Šk Vysoké Mýto 5,5 37 24,75
22 Holásek Pavel 2101 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 5,5 32,5 23,5
23 Šmíd Ondřej 1775 Tj Lokomotiva Beroun 5,5 32,5 22,75
24 Mojžíš Martin 2006 2222 Šk Polabiny 5,5 32 23
25 Vobořil Pavel 2027 Šk Rapid Pardubice 5,5 32 22
26 Skopec Luboš 1848 Šachklub Města Dobrovice 5,5 31 21,75
27 Haman Jakub 1878 Šk Kladno 5 38 22,75
28 Bauer Jindřich 1817 2222 Šk Polabiny 5 36 24,5
29 Janko Jan 1836 Šk Rapid Pardubice 5 34,5 21,5
30 Skokan Jan 1965 Tj Jiskra Heřmanův Městec 5 34 20
31 Pačovský Martin 1938 Šk Rapid Pardubice 5 34 19,75
32 Voldánová Barbora 1294 Šk Bohemia Pardubice 5 33,5 22,75
33 Procházka Petr 1956 Tj Jawa Brodce 5 33 19
34 Chomický Josef 1626 Tcj Sokol Benešov 5 32 18
35 Vochozka Jindřich 1837 Tj Slavia Hradec Králové 5 30 18,75
36 Haman Martin 1782 Šk Kladno 5 29,5 17,5
37 Mareš Jan 1702 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 5 28,5 15,5
38 Mišičko Ján 2138 Šk Kladno 4,5 36,5 22,25
39 Rež st. Matouš 1647 2222 Šk Polabiny 4,5 36,5 19,75
40 Provazník Jiří 1891 Šk Rapid Pardubice 4,5 36 16,75
41 Vorel Bohuslav 1700 2222 Šk Polabiny 4,5 35 20
42 Kalousek Vladimír 2017 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4,5 34,5 17,5
43 Kracík Martin 1849 Šk Ddm Třebechovice p.O. 4,5 34 16
44 Papáček Miloš 1909 Tj Spartak Oez Letohrad 4,5 32 17,25
45 Kapoun Vít 1360 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4,5 31,5 18,75
46 Kašpar Libor 1517 Sokol Krucemburk 4,5 31 16,5
47 Petruň Milan 1959 Tj Lanškroun 4,5 30,5 18
48 Urban Tomáš 1590 Tj Český Lev Kolešovice 4,5 27,5 14,5
49 Kodytek Tomáš 1560 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4,5 27 15,75
50 Vančura Daniel 1515 2222 Šk Polabiny 4 32,5 15
51 Macek Oldřich 1529 Tj Libina 4 32,5 14
52 Svítil Radek 1555 Šk Rapid Pardubice 4 31 12,5
53 Zoubek David 1621 Šk Rapid Pardubice 4 30,5 14,75
54 Rež ml. Matouš 0 2222 Šk Polabiny 4 29,5 15,25
55 Čáp Adam 1512 Šk Kladno 4 29,5 13,75
56 Kolář Josef 1712 Šk Rapid Pardubice 4 29,5 13
57 Liduch Filip 1558 2222 Šk Polabiny 4 29 13
58 Zelenka Pavel 1539 Šk Bohemia Pardubice 4 29 10,75
59 Mlejnek Stanislav 1611 Šk Emerge Mladá Boleslav 4 27,5 11,5
60 Bureš Martin 0 2222 Šk Polabiny 4 26 11
61 Lorenc Josef 1262 Tj Spartak Oez Letohrad 4 25 12,75
62 Nešpůrek Petr 1389 2222 Šk Polabiny 4 25 8
63 Kylar Pavel 1924 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 3,5 31,5 12,5
64 Křišťál Zdeněk 1444 2222 Šk Polabiny 3,5 30,5 14
65 Pochobradský Libor 1400 2222 Šk Polabiny 3,5 30 10,25
66 Kvapil Pavel 1511 2222 Šk Polabiny 3,5 29,5 11
67 Hofman Oskar 0 2222 Šk Polabiny 3,5 27 12,25
68 Liduch Martin 0 2222 Šk Polabiny 3,5 26 9
69 Brousek Jan 1715 Šk Sokol Klatovy 3,5 24 10,5
70 Hrančík Martin 1511 Sokol Krucemburk 3 32 11,5
71 Řezníček Dominik 0 2222 Šk Polabiny 3 28,5 12
72 Gregor Jiří 0 2222 Šk Polabiny 3 27 8,75
73 Lorenc Adam 0 Sk Žamberk 3 25,5 8,5
74 John Petr 1332 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 3 24 7
75 Hofmanová Vilma 0 2222 Šk Polabiny 3 24 6
76 Nožička Karel 1378 2222 Šk Polabiny 3 23,5 6,25
77 Fišnar Karel 0 2222 Šk Polabiny 3 23,5 5,5
78 Frgalová Hana 0 2222 Šk Polabiny 3 20 4
79 Kantor Tomáš 0 2222 Šk Polabiny 3 17 4,5
80 Melichar Vojtěch 1257 2222 Šk Polabiny 2,5 27 5,25
81 Lorencová Jitka 0 Tj Spartak Oez Letohrad 2,5 26 8
82 Kroupa Tomáš 0 2222 Šk Polabiny 2,5 24 5,25
83 Tilgner Jan 0 2222 Šk Polabiny 2 19 4
84 Holásek Vojtěch 0 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 1 24 2
85 Holásek Vít 0 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 1 23 1
86 Holásek Jan 0 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 1 22,5 3
Více informací získáte na webových stránkách pořadatelů
nebo na chess-results

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.