achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže 2008 01.11.08

Ve dnech 25.10.-1.11.2008 se na Seči uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže v kategoriích H/D 12, 14 a 16, kterého se vč. doprovodných turnajů zúčastnilo celkem 328 hráčů a hráček. Celkový počet reprezentantů našeho kraje se tentokrát ustálil na čísle 43 účastníků, ale kvantita se v kvalitu příliš nepřetavila - jediné medaile (+ postup do Přeboru ČR) získali Petr Čižinský z 2222 ŠK Polabiny (odchovanec Č.Třebové) za druhé místo v H14 a Natalie Dunglová ze Žamberka opět za druhé místo v D14 - Blahopřejeme !!! Další postup do Přeboru ČR si vybojoval už jen Marek Kosek z Vysokého Mýta za sedmé místo v H16.



Kategorie H/D 16
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Kracik Tomas 2050 SS Panda Rychnov 7 42,5 54 5
2 Nemcova Karolina 1919 SK Oaza Praha 7 40 50,5 5
3 Nguyen Dinh Phong 2011 SK Sokol Klatovy 7 35 46 6
7 Kosek Marek 1918 SK Vysoke Myto 6 41 53 5
24 Vyprachticky David 1693 SK Zamberk 5 33 42 4
28 Pulpan Jakub 1957 TJ SO a DDM Chrudim 4,5 37,5 48,5 3
29 Marek Michal 1688 TJ Lanskroun 4,5 35 45,5 4
48 Janis Petr 1555 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 4 26,5 36 3
50 Kodytek Tomas 1560 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 4 24 32,5 2
51 Mala Michaela 1448 SK Zamberk 4 22,5 29 3
53 Mares Jan 1780 Jiskra Usti n. O. 3,5 30 39,5 2
Kategorie H/D 14
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Haman Jakub 1878 SK Kladno 7,5 41 52,5 6
2 Cizinsky Petr 1998 2222 SK Polabiny 7 39,5 51,5 5
3 Hornicek Pavel 1618 SS Panda Rychnov n. Kn. 6,5 40 49,5 4
19 Petrasek Kamil 1432 TJ Stefanydes Policka 5 36,5 45 2
21 Stodola Marek 1579 TJ Stefanydes Policka 5 35,5 45 4
39 Pochobradsky Libor 1400 2222 Sk Polabiny 4,5 30 40,5 3
40 Dunglova Natalie 1367 SK Zamberk 4,5 30 39 2
42 Kapoun Vit 1360 Jiskra Usti n.O. 4,5 29,5 37,5 4
49
John Petr 1332 Jiskra Usti n.O. 4 28 35,5 3
Kategorie H/D 12
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Kaluzny Matyas 1571 TJ Sokol Udlice 7,5 42 53 6
2 Machan Jan 1608 SS Panda Rychnov 7,5 40 52 7
3 Pycha Patrik 1441 TJ Spartak Vlasim 7,5 37 48,5 7
13 Liduch Filip 1622 2222 Sk Polabiny 6 36,5 47 5
15 Pulpan Matej 1416 TJ SO a DDM Chrudim 6 32,5 42 6
23 Vancura Daniel 1515 2222 Sk Polabiny 5 41,5 53 5
36 Reznicek Dominik 1250 2222 Sk Polabiny 4,5 36,5 46,5 4
38 Melichar Vojtech 1257 2222 Sk Polabiny 4,5 31,5 41 4
39 Tuma Jan 1250 Tj Chs Chotebor 4,5 30,5 40 3
44 Rez Matous 1250 2222 Sk Polabiny 4 33 41 3
46 Marek Dominik 1250 TJ Lanskroun 4 31,5 40,5 2
51 Dupenopulos Karel 1250 Lokomotiva Ceska Trebova 4 29,5 38,5 3
63 Hofman Oskar 1250 2222 SK Polabiny 3,5 27,5 36 3
65 Hofmanova Vilma 1250 2222 SK Polabiny 3 29 39 2
76 Holasek Vit 1100 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 2 22 27,5 2
Národní Open
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Rut Vojtech 1749 SK Sokol Vysehrad 8 42,5 53,5 7
2 Felcman Tomas 1764 SK Zamberk 7 39 50,5 6
3 Kocandova Martina 1652 SK Sokol Klatovy 7 39 50,5 6
14 Kratky Josef 1469 TJ Lanskroun 5,5 33 44,5 4
16 Schaffer David 1418 TJ Stefanydes Policka 5,5 32,5 42 5
23 Kozak David 1308 SK Svitavy 5 31,5 41 3
27 Krusina Adolf 1518 SK Svitavy 4,5 36 45,5 4
31 Vaculik Jakub 1250 TJ Lanskroun 4,5 32 41 2
45 Kolomy Stepan 1250 TJ Lanskroun 4 27,5 36 4
47 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 4 25 31,5 3
54 Bures Martin 1000 2222 SK Polabiny 3 29,5 37,5 3
55 Dolecek Matej 1250 TJ Lanskroun 3 29 38,5 1
56 Ruml Vaclav 1250 2222 Sk Polabiny 3 29 38 2
60 Marel David 1250 2222 SK Polabiny 3 24,5 30,5 2
61 Holasek Jan 1100 TJ Jiskra Usti n. O. 3 23 28 2
63 Knapek Martin 1100 TJ Lanskroun 2 24,5 29,5 1
65 Holasek Vojtech 1100 TJ Jiskra Usti n. O. 1 20,5 27 0
Fide Open
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Svoboda Vaclav 2277 SK Oaza Praha 7 39 50 6
2 Kratochvil Josef 2071 SK Caissa Trebic 7 37,5 48,5 6
3 Holasek Pavel 2100 Jiskra Usti n. Orlici 6,5 39 50 5
16 Hajek Jaroslav 1953 TJ Sokol Zajecice 5 33 42,5 2
19 Kotva Milan 2055 Lokomotiva Ceska Trebova 5 30 38 4
Detailní výsledky jsou k dispozici na webových stránkách pořadatelů.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.