achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR H/D 10-14 v rapidu 07.09.08

Ve stejném termínu s juniory (6.-7.9.2008) se v Malenovicích konalo také Mistrovství ČR mládeže v rapidu kategorií H/D 10-14. Z našich zástupců se nejvíc dařilo Jakubu Půlpánovi z Chrudimě, který v kategorii H14 jako 10-ti letý vypálil rybník všem starším soupeřům a získal zlato - Blahopřejeme !!! Stejně cenné je i 4 místo jeho 6-ti letého bratra Matěje, který v kategorii H10 skončil na čtvrtém místě !! Z ostatních našich účastníků skončili v první desítce ještě Petr Čižinský z 2222 ŠK Polabiny (7 v H14), Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta (6 v D14) a Natalie Dunglová ze Žamberka (9 v D12).



Kategorie H14
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Pulpan Jakub 1973 Tj So A Ddm Chrudim 7 40 49 39,5
2 Rabatin Jakub 2098 Beskydska Sachova Skola O 7 39,5 50,5 37,5
3 Kraus Tomas 2025 Tj Jiskra Horice V Podkrk 7 37,5 48,5 33,5
7 Cizinsky Petr 1998 2222 Šk Polabiny 6 34,5 45,5 26
Kategorie D14
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Langnerova Karolina 1876 Beskydska Sachova Skola O 8 35,5 46 42,5
2 Zpevakova Jana 1538 Sk Stare Mesto 6,5 35 44 33,5
3 Zavadilova Karolina 1749 Sk Duras Bvk 6 35,5 47,5 32
6 Sabolova Kristyna 1562 Sk Vysoke Myto 5 33 45 23,5
Kategorie H12
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Dobes Vojtech 1848 Sk Stare Mesto 7,5 40,5 52,5 39,5
2 Hrdina Robin 1636 Tj Spartak Vlasim 7,5 37 47 36
3 Svoboda Matej 1835 Beskydska Sachova Skola O 6,5 40 51,5 32,5
34 John Petr 1332 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 2,5 26 34,5 13
37 Hajek Pavel 1250 Sk Vysoke Myto 1 25,5 33 2
Kategorie D12
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Johnova Eliska 1720 Tj Jiskra Horice V Podkrk 7,5 36 46,5 38,5
2 Vlckova Katerina 1415 Tj Jiskra Jaromer 6,5 34,5 45,5 30,5
3 Stranska Kamila 1581 Tj Glaverbel Czech Teplic 6 34 43,5 35,5
9 Dunglova Natalie 1367 Sk Zamberk 4,5 31,5 40,5 22,5
17 Smajzrova Katerina 1250 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 4 25,5 33 19
Kategorie H10
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Miculka David 1607 Tj Namest N/Oslavou 7 39,5 50,5 34
2 Petr Jan 1570 Tj Bohemians Praha 7 39 49,5 38
3 Dvorak Adam 1611 Sachovy Klub Lokomotiva B 6,5 39,5 50,5 36,5
4 Pulpan Matej 1416 Tj So A Ddm Chrudim 6 37 46,5 29
12 Vu Antonin 1394 Tj Lanskroun 5 35 45 26
25 Cach Jakub 1250 2222 Sk Polabiny 4 23,5 31,5 14
33 Nespor Jakub 1100 Tj Jiskra Litomysl 2 23,5 29,5 10
Kategorie D10
Por. Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Mackova Veronika 1421 Sk Praha-Smichov 8,5 32 42 43
2 Fuskova Martina 1627 Sk Stare Mesto 7,5 34,5 47 35,5
3 Janska Jitka 1250 Tj Zce Plzen 7,5 32 43 35
Detailní výsledky naleznete na webových stránkách pořadatelů.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.