achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
40. ročník Memoriálu Oldy Hájka 26.12.08

V pátek dne 26. prosince 2008 se uskutečnil jubilejní 40. ročník Memoriálu Oldy Hájka, který byl současně Krajským přeborem jednotlivců v bleskové hře pro rok 2009. Turnaj se odehrál v příjemném prostředí restaurace Na Tiché Orlici premierově švýcarským systémem na 17 kol a zúčastnilo se ho symbolických 40 hráčů, jejichž průměrné ELO bylo 1941 ! Po velmi korektním průběhu se vítězem a krajským přeborníkem PDŠS v blesku stal Martin Červený (Polabiny) před Mariánem Sabolem (Vysoké Mýto) a Janem Šťastným (Polabiny).



40. ročník Memoriálu Oldy Hájka
Krajský přebor PDŠS v blesku
Poradí po kole 17
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Vek Typ Body BH. BH. Prum.
1 2 Cerveny Martin 2317 2222 Sk Polabiny 25 K 14 144˝ 165˝ 2129
2 1 Sabol Marian 2350 Sk Vysoke Myto 42 K 13 145˝ 168 2122
3 5 Stastny Jan 2239 2222 Sk Polabiny 29 K 11˝ 148 170 2109
4 9 Skorpik Martin 2134 Sk Cesky Krumlov 30   11˝ 147 169 2098
5 17 Houska Bronislav 2050 Tj Stefanydes Policka 28 K 10˝ 146˝ 162˝ 2069
6 6 Hrubes Pavel 2171 Tj Lanskroun 37 K 10 148˝ 170˝ 2114
7 3 Pokorny Tomas 2294 Tj Lanskroun 39 K 10 148 170˝ 2105
8 19 Kolomaznik Jan 1993 Tj Stadion Kutna Hora 46   10 146 162˝ 2043
9 14 Trhal Tomas 2089 Sk Vysoke Myto 28 K 10 137˝ 155˝ 2036
10 16 Daniel Martin 2051 Tj Bohemians Praha 30   146 167˝ 2046
11 7 Friml Antonin 2153 Tj Sszs Litvinov 55   145 166 2078
12 8 Smajzr Martin 2153 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 38 K 144 165˝ 2054
13 10 Volf Jaroslav 2131 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 64 S60 143˝ 165˝ 2014
14 25 Vesely Petr 1925 Tj Spartak Oez Letohrad 29 K 135˝ 153 1973
15 12 Lorenc Oldrich 2099 Tj Stefanydes Policka 53 K 9 148 170˝ 2079
16 11 Mares Petr st. 2105 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 53 K 9 138 159˝ 1998
17 15 Ptacek Lubos 2074 Sk Vysoke Myto 33 K 9 136 152 2020
18 24 Poslusny Martin 1926 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 33 K 9 130 147˝ 1967
19 22 Svub Jan 1978 Tj Stefanydes Policka 55 K 9 129˝ 145˝ 1950
20 30 Uhlir Vaclav 1827 Sokol Sendrazice 61   9 115 124˝ 1794
21 20 Zeman Ladislav 1992 Tj Jiskra Litomysl 64 S60 9 113 122˝ 1794
22 27 Silar Ladislav 1909 Tj Lanskroun 59 S60 9 112˝ 124 1807
23 23 Ernes Josef 1959 Tj Spartak Chocen 55 K 9 106 116 1763
24 18 Kalousek Vladimir 2017 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 39 K 149 169 2065
25 4 Navratil Frantisek 2250 2222 Sk Polabiny 65 S60 142˝ 161 2069
26 21 Solil Roman 1983 Tj Lanskroun 38 K 140˝ 154˝ 2037
27 31 Kamenik David 1811 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 31 K 118 128˝ 1914
28 36 Nedelcev Radim 1553 Tj Spartak Chocen 58 K 118 128 1866
29 32 Motacek Jan 1770 Tj Jiskra Litomysl 69 S60 111˝ 122 1826
30 29 Mikyska Kamil 1833 Tj Spartak Oez Letohrad 24 K 8 122 133˝ 1867
31 26 Kylar Pavel 1924 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 54 K 8 122 132 1864
32 13 Chladek Vaclav 2097 Sk Garde Lipovec 54   8 110˝ 124˝ 1772
33 28 Smola Jan 1880 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 55 K 108 118 1754
34 33 Marinov Peter 1765 Tj Spartak Chocen 50 K 7 107 116˝ 1798
35 34 Mares Petr ml. 1692 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 25 K 108˝ 118˝ 1783
36 38 Dudla Martin 1521 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 32 K 6 108˝ 118 1765
37 35 Taslar Karel 1689 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 55 K 109 118 1779
38 39 Vencl Jiri 0 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 72 S60 111˝ 121˝ 1775
39 37 Krivohlavek David 1522 Tj Lanskroun 19 H20 2 111˝ 122 1764
40 40 Zelenka Jiri 0 Sokol Sendrazice 59   0 110 121 1766
Detailní výsledky naleznete na chess-results.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.