achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Jirky Pavliše 04.01.09

V neděli dne 28. prosince 2008 se v Kulturním domě v Oldříši uskutečnil 4. ročník Memoriálu Jirky Pavliše v rapidu, na jehož start se dostavilo 49 hráčů převážně z jižní části našeho kraje. Samostatné první místo si vybojoval David Komárek z Chrudimi před Josefem Vařejčkem ze Zaječic a Pavlem Strašilem z Litovle.



Místo Jméno Rtg Nár Klub Skóre Stř.-B. Buch. Progr.
1 Komarek, David 2141 TJ ŠO a DDM CHrudim 7,5 38,5 50 35
2 Varejcko, Josef  2233 TJ Sokol Zajecice  7 41 52 37
3-5 Strasil, Pavel 2179 Tatran Litovel 6,5 40 52 36,5
Ptacek, Lubos 2074 SK Vysoke Myto 6,5 40 50,5 36,5
Janda, Lubos  1776 DDM Hlinsko  6,5 37 48 32,5
6-8 Jiruse, Josef 2134 Slavia Hradec Kralove  6 41,5 52 36
Mojzis, Martin 2006 2222 SK Polabiny 6 38 49,5 32
Dvorak, Slavomil 1899 DDM Hlinsko  6 36 45 29,5
9-16 Kosek, Marek 1918 SK Vysoke Myto 5,5 36,5 47 30
Kosek, Jiri 2083 SK Vysoke Myto 5,5 36,5 46,5 29,5
Smejkal, Jan  1902 Stefanydes Policka 5,5 36 47,5 28
Odstrcil, Jaromir  1964 Jiskra Litomysl  5,5 35,5 46,5 29,5
Svab, Jiri  1856 Jiskra Litomysl  5,5 34 42,5 28
Skorpik, Martin  2134 SK Cesky Krumlov 5,5 31 40,5 25,5
Jecha, Petr 2027 Slavia Hradec Kralove  5,5 30,5 40 25
Papacek, Milos  1909 Spartak Letohrad 5,5 29 39,5 26
17-22 Stodolova, Kristyna  2001 SK Viktoria Žižkov 5 40,5 51,5 32,5
Jerman, Milos 1721 Stefanydes Policka 5 38 48,5 27,5
Rousar, Zdenek  1900 DDM Hlinsko  5 37 47,5 29
Motacek, Jan  1770 Jiskra Litomysl  5 32,5 42,5 24
Stodola, Jakub 1456 Stefanydes Policka 5 31 39,5 21
Benes, Leopold 1611 TJ Svitavy 5 28 38,5 19
23-30 Kropac, Zdenek 1684 TJ Sokol Stity 4,5 36,5 46 23,5
Maceska, Bohumir 1918 Spartak Letohrad 4,5 35,5 45 26,5
Ondracek, Martin  1768 Loko Zabreh  4,5 34 43 23,5
Navratil, Ladislav 1695 Stefanydes Policka 4,5 32,5 41,5 21,5
Vojanec, Hynek 1705 DDM Hlinsko  4,5 30,5 38,5 24,5
Rott, Josef 1100 DDM Hlinsko 4,5 28,5 37 20
Lipcak, Jiri  1355 TJ Sokol Stity 4,5 28 36,5 18,5
Schaffer, Ondrej  1461 Stefanydes Policka 4,5 27 34 18,5
31-36 Stulik, Jiri  1740 DDM Hlinsko  4 35,5 43,5 26
Skroch, Martin  1857 2222 SK Polabiny 4 34,5 43 24,5
Rott, Michal  1362 DDM Hlinsko  4 30 38,5 20
Hegr, Martin  1430 DDM Hlinsko  4 29 36,5 16
Schaffer, David 1418 Stefanydes Policka 4 28 36,5 17,5
Petrasek, Jan 1250 Stefanydes Policka 4 26 34,5 14
37-40 Sodomka, Adam 1582 Stefanydes Policka 3,5 31 39 19
Petrasek, Kamil 1432 Stefanydes Policka 3,5 31 38,5 18,5
Jirmasek, Vladimir 1534 TJ Sokol Krouna  3,5 30 37,5 16
Netolicky, Josef  1461 TJ Sokol Krouna  3,5 26 34,5 16,5
41-45 Trkal, Tomas  1596 Stefanydes Policka 3 29,5 37 18
Voldan, Beno  1386 TJ Sokol Krouna  3 26 33 16,5
Profousova, Vera 1000 DDM Hlinsko  3 26 32,5 14,5
Bily, Vaclav  1000 3 24 30 12
Buchta, Martin  1335 Stefanydes Policka 3 23 29,5 11,5
46 Houska, Frantisek 1250 Stefanydes Policka 2,5 23 29,5 11,5
47-49 Dostal, Jakub 1000 TJ Sokol Krouna  2 22 28 6
Kopecky, Vaclav 1250 Stefanydes Policka 2 21,5 29 6,5
Storek, Ladislav  1000 Sokol Krucemburk 2 21 27 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.