achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přestupy v rámci PDŠS 17.09.08

V letošním přestupním termínu se to v rámci našeho kraje přestupy jen hemžilo. Zásluhu na tom mají zejména hromadné přestupy z Prachovic do Heřmanova Městce nebo v rámci Lanškrouna z Tropicu do Krčmy Venzara, ale ani ostatních přestupů není zrovna málo.



Poř. Příjmení, jméno Datum.nar. Mateřský oddíl Nový oddíl
1 Boháč Luboš 21.5.1949 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
2 Buriánek Petr 2.1.1972 TJ Slovan Moravská Třebová CAISSA Úholičky
3 Červený Martin 28.9.1983 ŠK Duras BVK 2222 ŠK Polabiny
4 Čižinský Petr 26.2.1995 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2222 ŠK Polabiny
5 Doseděl Jiří 18.11.1966 ŠK Vysoké Mýto ŠK Lípa
6 Golubeva Nikol 4.9.1995 ŠK Kámen TJ CHS Chotěboř
7 Halousek Jakub 5.5.1998 2222 ŠK Polabiny ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Honek Jan 26.11.1959 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
9 Honek Ondřej 30.6.1987 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
10 Janoušek Petr 29.4.1992 TJ Sokol Zaječice NOPO Miřetice
11 Jirásek Pavel 31.5.1985 ŠK Lípa ŠK Vysoké Mýto
12 Jirout Oldřich 13.11.1951 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
13 Jonáš Josef 8.11.1954 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
14 Klouček Jindřich 25.2.1958 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
15 Kokula Filip 28.5.1993 ŠK Kámen TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16 Komárek David 20.7.1976 TJ Štefanydes Polička TJ ŠO a DDM Chrudim
17 Kotva Milan 20.1.1948 TJ Slovan Moravská Třebová TJ Lokomotiva Česká Třebová
18 Kubelka Libor 29.3.1974 TJ Sokol Zaječice NOPO Miřetice
19 Láznička Viktor 9.1.1988 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1.Novoborský ŠK
20 Mareš Vladimír 2.5.1965 TJ CHS Chotěboř SK Pyrit Příbram
21 Mazura Tomáš 29.7.1978 ŠK Rapid Pardubice, o.s. ŠK Bohemia Pardubice o.s.
22 Müller Petr 12.2.1985 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
23 Pačovský Jiří 1.7.1959 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2222 ŠK Polabiny
24 Palla Květoslav 12.4.1953 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
25 Palla Stanislav 10.8.1946 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
26 Pazourek Eduard 21.12.1995 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2222 ŠK Polabiny
27 Přibyl Jiří 2.5.1955 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
28 Roško Luboš 19.4.1987 2222 ŠK Polabiny ŠK Rapid Pardubice
29 Řechková Miloslava 28.4.1948 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
30 Řezníček Jan 22.1.1958 TJ Sokol Zaječice ŠK Vysoké Mýto
31 Sabolová Gabriela 21.2.1992 ŠK Vysoké Mýto ŠK Most
32 Sedlák Petr 30.5.1955 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
33 Skokan Jan 2.9.1982 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
34 Smejkal Dominik 5.6.1993 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ CHS Chotěboř
35 Starý Lukáš 14.9.1982 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
36 Starý Vladimír 17.1.1985 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
37 Süsserová Martina 30.12.1992 TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
38 Šindelář Petr 15.12.1949 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
39 Šklíba Martin 22.11.1981 ŠK Rapid Pardubice, o.s. Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
40 Tlapák Stanislav 11.9.1928 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
41 Urválek Michal 19.11.1994 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec TJ ŠO a DDM Chrudim
42 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
43 Vondráček Emil 12.6.1935 SK Holcim Prachovice TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
44 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 ŠK Rapid Pardubice, o.s. ŠK Bohemia Pardubice o.s.
45 Zubík Miloslav 1.3.1963 ŠO TROPIC Lanškroun ŠK KRČMA - VENZARA Lanškroun
Přestupy doposud nevyřízené
Poř. Příjmení, jméno Datum.nar. Mateřský oddíl Nový oddíl
1 Maceška Bohumír 14.10.1954 SK Žamberk TJ Spartak OEZ Letohrad

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.