achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebor škol okresu Chrudim v kategoriích 1.-9. třída 03.12.08

Okresní kolo přeboru škol v kategoriích 1.-5. tříd a 6.-9. tříd okresu Chrudim se uskutečnilo dne 3. prosince 2008 v Chrudimi. V kategorii 1.-5. tříd se zúčastnilo jediné družstvo ZŠ Chrast B, v kategorii 6.-9. tříd za účasti 6-ti družstev zvítězili zástupci Gymnazia Hlinsko.



Okresní přebor družstev v šachu 12/2008
Pořadové číslo Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 Body celkem Pořadí
1 ZŠ Rosice   3 3 1 2 4 1 14 2
2 ZŠ Chrast A 1   2 1,5 2 4 2 12,5 4
3 ZŠ Hrochův Týnec 1 2   0 1 2 2 8 6
4 Gym. Hlinsko 3 2,5 4   4 4 4 21,5 1
5 ZŠ Resslova Hlinsko 2 2 3 0   2 2 11 5
6 ZŠ Dr. Peška 0 0 2 0 2   0 4 7
7 ZŠ Chrast B 1-5 3 2 2 0 2 4   13 3
Soupiska družstva: ZŠ Rosice
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Samková Pavla X 1 1 0 0 1 0 3
2 Sádecký Jakub X 0 0 1 0 1 0 2
3 Michler Lukáš X 1 1 0 1 1 0 4
4 Šimonová Michala X 1 1 0 1 1 1 5
5                 0
6                 0
Soupiska družstva: ZŠ Chrast A
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Čechlovský Jan 1 0 X 1 0,5 0 1 3,5
2 Vávra Michal 1 1 X 1 0 1 1 5
3 Dědek Petr 0 0 X 0 0 0 1 1
4 Novotný Tomáš 0 0 X 0 X 1 X 1
5 Dvořák Martin X X X X 1 X 1 2
6                  
Soupiska družstva: ZŠ Hrochův Týnec
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Dašek Tomáš 0 0 0 0 X 0 0 0
2 Havlíček Radek 0 1 1 0 X 0 0 2
3 Obolecký Martin 1 0 0 1 X 0 0 2
4 Čavajda Dominik 1 X 0 X X 0 X 1
5 Šťovíček Roman X 1 X 1 X X 0 2
6                  
Soupiska družstva:Gymnázium Hlinsko
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Hanus Lukáš 1 1 1 1 0,5 1 X 5,5
2 Osička Přemysl 1 1 1 0 1 1 X 5
3 Ptáček Tomáš 1 1 1 1 1 1 X 6
4 Otava Tomáš 1 1 1 1 0 1 X 5
5                 0
6                 0
Soupiska družstva: ZŠ Resslova Hlinsko
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Rott Michal 0 X 1 1 1 1 1 5
2 Zavřelová Katka 0 X 1 1 1 0 1 4
3 Žejdlík Patrik 0 X 0 0 0 1 1 2
4 Zavřelová Petra 0 X X X 0 0 1 1
5 Hospodková Šárka X X 0 0 X X X 0
6                 0
Soupiska družstva: ZŠ Resslova Hlinsko
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Rott Michal 0 X 1 1 1 1 1 5
2 Zavřelová Katka 0 X 1 1 1 0 1 4
3 Žejdlík Patrik 0 X 0 0 0 1 1 2
4 Zavřelová Petra 0 X X X 0 0 1 1
5 Hospodková Šárka X X 0 0 X X X 0
6                 0
Soupiska družstva:ZŠ Dr. Peška
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Hrdlička Jan 1 0 0 X 0 0 0 1
2 Kopecký Jiří 1 0 0 X 0 X 0 1
3 Chomín Tomáš 0 0 1 X 0 0 X 1
4 Blažek Zdeněk 0 X X X 0 0 0 0
5 Opletal Jan X 0 1 X X 0 0 1
6                  
Soupiska družstva: ZŠ Chrast B
p.č. Jméno kolo  
1 2 3 4 5 6 7 Celkem
1 Žídek Jan 0 1 0 0 1 X 1 3
2 Jíra Jakub 0 0 0 0 1 X 1 2
3 Lukáč Vladimír 1 1 0 1 1 X 1 5
4 Schinagl Pavel 1 0 0 1 1 X 1 4
5 Nováková Lenka X X X X X X X 0
6                  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.