achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebor škol okresu Pardubice v kategoriích 1.- 5. třída a 6.- 9. třída 28.11.08

Okresní kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol okresu Pardubice v kategoriích 1.- 5. tříd a 6.- 9. tříd se uskutečnilo v pátek dne 28. listopadu 2008 v Pardubicích-Polabinách. V mladší kategorii hrálo 10 (!) družstev, z nichž nejlepší byli žáci ZŠ Polabiny I A a ve starší kategorii za účasti 8 družstev zvítězili žáci ZŠ Polabiny III A.



Přebor škol okresu Pardubice
kategorie 1 - 5 třída
2008/2009 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body Pořadí
1. ZŠ Polabiny I "B"   1 1 3 2 0,5 0 1,5 1 0 10 9.
2. ZŠ Polabiny I "A" 3   2 4 4 3 4 4 3 4 31 1.
3. ZŠ Sezemice 3 2   4 2 1,5 2 3 2 3 23 4.
4. ZŠ Studánka 1 0 0   1 0 0 0,5 0 0 2,5 10.
5. ZŠ Dubina 2 0 2 3   0,5 0 1,5 0 2 11 8.
6. ZŠ Svítkov 3,5 1 2,5 4 3,5   3 2 1 2 23 3.
7. ZŠ Benešovo nám. 4 0 2 4 4 1   2 1 1,5 20 5.
8. ZŠ Závodu Míru 2,5 0 1 3,5 2,5 2 2   1 3 18 6.
9. ZŠ Kyjevská 3 1 2 4 4 3 3 3   3,5 27 2.
10. ZŠ Polabiny III 4 0 1 4 2 2 2,5 1 0,5   17 7.
Přebor škol okresu Pardubice
kategorie 6 - 9 třída
2008/2009 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Body Pořadí
1. ZŠ Polabiny III "A" 0 3 4 3,5 3 3,5 4 4 25 1.
2. ZŠ Polabiny III "B" 1 0 4 2 0 4 3 2,5 16,5 4.
3. ZŠ Polabiny III "C" 0 0 0 0 0 1 2,5 2 5,5 8.
4. ZŠ Sezemice 0,5 2 4 0 2 3,5 4 2 18 3.
5. Gymnázium Dašická 1 4 4 2 0 3,5 4 4 22,5 2.
6. ZŠ Benešovo nám. 0,5 0 3 0,5 0,5 0 2 2 8,5 6.
7. ZŠ Opatovice 0 1 1,5 0 0 2 0 2 6,5 7.
8. ZŠ Polabiny II 0 1,5 2 2 0 2 2 0 9,5 5.
Kategorie 1.- 5. třída - soupisky s výsledky jednotlivců
Škola: ZŠ Benešovo náměstí 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Marel David 1 1 0 0,5 1 0 1 0 0 4,5
2. Tilgner Jan 1 1 0 1 0 1 1 0 1 6
3. Svatoň Martin 1 1 0 0 0 0 1 0 1 4
4. Malovaný Jakub 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5
Náhr.                      
Škola: ZŠ Polabiny I "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Cach Jakub 0 1 1 0 1 1 0 1 1 6
2. Fišnar Karel 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
3. Kantor Tomáš 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
4. Cach Zdeněk 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
Náhr.                      
Škola: ZŠ Polabiny I "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Cach Ondřej 0 0 0 1 0,5 0 0 0 0 1,5
2. Kolman Filip 0 0 1 1 0,5 0 0 1 0 3,5
3. Hlaváč Jan 0 1 0 1 1 0 0 0,5 1 4,5
4. Hruška David 0 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0,5
Náhr.                      
Škola: ZŠ Sezemice 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Řezníček Dominik 1 0 1 1 1 1 1 0,5 1 7,5
2. Blažek Leoš 0 1 0   0     0   1
3. Hovorka Petr   1 0 1 0   0 2
4. Šnorbert Karel 1 0 1 0 1 1 0 0 0 4
Náhr. Plecháč Jakub 1   1 1 1 1 1 1 1 8
Škola: ZŠ Studánka 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Vlasák Tomáš 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Oborník Filip 0 0 0   0 0 0 0 0 0
3. Jelínek Lubomír 0 0 0 0 0 0 0   0
4. Chrtek Matěj 0   0 0 0   0 1 0 1
Náhr. Fiala Tomáš   0,5 0 1   0 0   0 1,5
Škola: ZŠ Dubina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Ester Tomáš 0 0 0 0 0,5 0 1 0 1,5
2. Pěknice-Muravský Vít 0 0         0 1 1 2
3. Zeman Vojtěch 0   0 0 0,5 0 1 1 0 2,5
4. Kroužel Lukáš 0,5 0 1 0 0 0 1 0   2,5
Náhr.     0 0,5 0 1 0 0   1 2,5
Škola: ZŠ Svítkov 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Hofman Oskar 1 1 1 1 0 1 1 0,5 1 7,5
2. Hofmanová Vilma 1 1 1 1 0 1 0 1 1 7
3. Nešpůrek Jan 1 0 1 0 1 1 0 1 1 6
4. Šternberský Jakub 0,5 0 0 0 0 0,5 0 0 1 2
Náhr.                      
Škola: ZŠ Závodu Míru 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Jindra Tadeáš 0 1 1 0 0 1 0 1 0 4
2. Roudný Martin 1 1 1 0 1 1 0 0 0 5
3. Šanda Štěpán 0 1 0 1 1 1 1 0,5 0 5,5
4. Roudný Václav 0 0,5 0,5 1 0 0 0 1 0 3
Náhr.                      
Škola: ZŠ Kyjevská 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Melichar Vojtěch 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Šlor Daniel 0 0 1 1 1 0 1 1 1 6
3. Mlynář Jan 0 0 1 1 0 1 0 0,5 0 3,5
4. Jiráček Tomáš 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Náhr.                      
Škola: ZŠ Polabiny III 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkem
1. Halousek Jakub 1 0 0 0,5 0 0 1 0 1 3,5
2. Marek Jan 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3
3. Novák Richard 1 1 0 1 0 0 1 0,5 1 5,5
4. Fiala Jan 1 1 0 1 0 1 1 0 0 5
Náhr.                      
Kategorie 6.- 9. třída - soupisky s výsledky jednotlivců
Škola: Gymnázium Pardubice 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Vančura Daniel 0 1 0,5 1 0 1 1 4,5
2. Nešpůrek Petr 1 1 1 1 0,5 1 1 6,5
3. Voldánová Barbora 1 1 1 1 0,5 1 1 6,5
4. Němec Dominik 0 1 1 1 0 1 1 5
Náhr.                  
Škola: ZŠ Sezemice 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Liduch Filip 1 0,5 1 0 0   0 2,5
2. Jeník Václav 0 1 1 0 1 1 0 4
3. Svatoň Radek 0 1 1 0,5 1 1 1 5,5
4. Plecháč Jan 1 1 1 0 0 1 1 5
Náhr. Svědiroh Stanislav           1   1
Škola: ZŠ Polabiny II 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Kroupa Tomáš 0 0 1 1 1 1 1 5
2. Gregor Jiří 0 0 0,5 1 1 1 1 4,5
3. Neobsazeno 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Neobsazeno 0 0 0 0 0 0 0 0
Náhr.                 0
Škola: ZŠ Polabiny III "C" 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Pazourek Eduard 0 0,5 0 0 0 0 0 0,5
2. Havelka Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 2
3. Hrubeš Martin 0 0 0 0 1 0 0 1
4. Šimonová Dominika 0 1 0 0 1 0 0 2
Náhr.                  
Škola: ZŠ Polabiny III "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Kraus Ondřej 1 1 1 1 1 1 1 7
2. Marcinko Patrik 1 1 1 1 0,5 1 1 6,5
3. Pochobradský Libor 1 0 1 0,5 0,5 0,5 1 4,5
4. Kulhánek Jiří 1 1 1 1 1 1 1 7
Náhr.                  
Škola: ZŠ Polabiny III "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Čoček Jakub 1 0 0 1 1 0 1 4
2. Jakoubek Jakub 1 0 0,5 1 0 0 1 3,5
3. Zdeněk Likáš 1 1 1 1 0 0 1 5
4. Novák Oliver 0 0 1 1 1 0 1 4
Náhr.                  
Škola: ZŠ Benešova náměstí 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Tilgner Martin 1 0,5 0,5 0 1 0 0 3
2. Langer Petr 0 0 0 0 0,5 0 0 0,5
3. Matěna Michal 1 0 0 1 0,5 0,5 0 3
4. Malý Jan 1 0 0 1 0 0 0 2
Náhr.                  
Škola: ZŠ Opatovice 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Celkem
1. Steinhart Petr 0 0,5 0 0 0 0 0 0,5
2. Pekárek Martin 0 0 0 0 0,5 0 0 0,5
3. Samek Lukáš 0 1 0 0,5 1 0 2,5
4. Knížek Ondřej 1 0 0 0 1 1 0 3
Náhr. Bezvoda Jakub     0          

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.