achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.10.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
 
Nejnovější informace

17.10.19 Sekce : Svazové informace
Přehled rozhodčích PDŠS k 17.10.2019
Komise rozhodčích zveřejnila Seznam rozhodčích PDŠS, v němž je v současné době uvedeno 135 rozhodčích s platnou kvalifikací, z nichž však 15-ti rozhodčím platnost končí již k 31.12.2019 (v seznamu jsou uvedeni červeně).
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Svazové informace

16.10.19 Sekce : Soutěže žáků
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 1.turnaj
V sobotu 12.října 2019 uspořádal ŠO TJ Lanškroun první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12 v sezoně 2019/20, kterého se zúčastnilo celkem 68 mládežníků.
V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil Vojtěch Šmehlík z Moravské Třebové s plným ziskem 7/7 bodů (!) před druhým Štěpánem Koupilem a třetím Janem Šimkaem (oba Polabiny), jedinou dívkou byla Simona Koutná ze Zaječic.
V kategorii H/D 12 rovněž suverénně zvítězil Rostislav Jun z Chotěboře také s plným ziskem 7/7 bodů (!), druhý byl Vojtěch Starý z Polabin a třetí skončil Jozef Petrík z Litomyšle, nejlepší z dívek byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Soutěže žáků

15.10.19 Sekce : Přebory škol
Přebor škol okresu SY kategorií 1.-5.tříd a 6.-9.tříd - pozvánka
ŠK Svitavy a SVC Svitavy ve spolupráci s Pardubickým krajem pořádají v pondělí 25.listopadu 2019 okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Svitavy v kategoriích 1.-5.tříd a 6.-9.tříd ZŠ, které se uskuteční v prostorách Multifunkčního centra Fabrika ve Svitavách.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Přebory škol

14.10.19 Sekce : Krajský přebor st. žáků
Krajský přebor družstev žáků 2019/20 - úvodní zpravodaj
Komise mládeže vydala Úvodní zpravodaj Krajského přeboru družstev žáků pro sezonu 2019/20, jehož součástí je Rozpis jednotlivých kol s místy konání srazů.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajský přebor st. žáků

15.10.19 Sekce : Přebory škol
Přebor škol okresu UO kategorií 6.-9.tříd - pozvánka
TJ Lanškroun ve spolupráci s městem Lanškroun pořádají v úterý 10.prosince 2019 okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Ústí n/O. v kategorii 6.-9.tříd ZŠ, které se uskuteční v prostorách Dělnického domu v Lanškrouně.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Přebory škol

16.10.19 Sekce : Přebory škol
Přebor škol okresu UO kategorií 1.-5.tříd - pozvánka
TJ Lanškroun ve spolupráci s městem Lanškroun pořádají ve středu 4.prosince 2019 okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Ústí n/O. v kategorii 1.-5.tříd ZŠ, které se uskuteční v prostorách Dělnického domu v Lanškrouně.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Přebory škol

14.10.19 Sekce : Extraliga
Extraliga ŠSČR 2019/20 - první dvoukolo
O víkendu 12.-13.října 2019 se hrála první dvě kola Extraligy ŠSČR, v níž startuje i náš zástupce GASCO Pardubice. Ten se představil i s legendárním světovým hráčem GM Vasilyjem Ivančukem na první šachovnici a v sobotu zvítězil nad BŠŠ Frýdek-Místek 5,5:2,5, ale v neděli nestačil na Slavii Kroměříž a podlehl jí 3:5.
Další výsledky : sobota : Labortech Ostrava - Výstaviště Lysá n/L. 3:5, MS Brno - DP Praha 6:2, Duras Brno - Unichess Praha 2,5:5,5, Slavoj Poruba - 1.Novoborský ŠK 2:6, Zikuda Turnov - Slavie Kroměříž 5,5:2,5
neděle : 1.Novoborský ŠK - Labortech Ostrava 6,5:1,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Zikuda Turnov 3,5:4,5, Unichess Praha - MS Brno 3:5, DP Praha - Duras Brno 5,5:2,5, Výstaviště Lysá n/L. - Slavoj Poruba 4,5:3,5
Po dvou odehraných kolech je v čele 1.Novoborský ŠK, náš zástupce GASCO Pardubice je šestý a na posledních dvou místech jsou Duras Brno a Labortech Ostrava.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Extraliga

14.10.19 Sekce : 2. liga skupina D (E)
2.liga skupina D - první kolo
V prvním kole nového ročníku 2.ligy skupina D se představilo 7 našich zástupců a hned ve třech vzájemných utkáních. V nich Polabiny C zvítězily venku nad Rapidem Pardubice 6:2, Chotěboř doma zdolala Lanškroun 5:3 a Chrudim remizovala s Poličkou 4:4, ale Vysoké Mýto podlehlo doma Hradci Králové 5:3
Další výsledky: Lípa - Žďár n/S. 4,5:3,5, Náchod - Zábřeh 3,5:4,5

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : 2. liga skupina D (E)



 Aktuality

  • Pozvánky na akce

  • KP mládeže kat. 14-16
      1.turnaj
      19.10.2019 Pardubice
    Přebor škol okresu Pardubice
      kategorie 1.-5.tříd a 6.-9.tříd
      6.11.2019 Pardubice
    Memoriál Járy Masopusta
      16.11.2019 Mistrovice
    Přebor škol okresu Svitavy
      kategorie 1.-5.tříd a 6.-9.tříd
      25.11.2019 Svitavy
    Přebor škol okresu Ústí n/O.
      kategorie 1.-5.tříd
      4.12.2019 Lanškroun
    Přebor škol okresu Ústí n/O.
      kategorie 6.-9.tříd
      10.12.2019 Lanškroun

     Přejít do sekce
     Kontakt
     Pardubický krajský šachový svaz
     zkratka PDŠS
     sídlo Čs. partyzánů 13, 53701 Chrudim
     e-mail info@chesspce.cz
    více zde

     Stránky oddílů PDŠS
    ŠK Česká Třebová
    ŠO Hlinsko
    TJ CHS Chotěboř
    TJ ŠO Chrudim
    TJ Sokol Krouna
    Sokol Lázně Bohdaneč
    Spartak OEZ Letohrad
    TJ Sokol Městečko Trnávka
    Sokol Mistrovice
    TJ Slovan Moravská Třebová
    TJ Sokol Nekoř
    ŠK Bohemia Pardubice
    2222 ŠK Polabiny Pardubice
    ŠK Rapid Pardubice
    TJ Štefanydes Polička
    ŠK Svitavy
    ŠK Ústí n/O.
    ŠK Vysoké Mýto
    TJ Sokol Zaječice
    Šachový spolek Železné hory

     Šachové rozcestníky
    Šachové weby ČR
    Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.