achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
 
Nejnovější informace

12.11.2019 Sekce : Ostatní akce v kraji
Memoriál Járy Masopusta 2019 - pozvánka
Šachový oddíl TJ Sokol Mistrovice upozorňuje, že už v sobotu 16.listopadu 2019 pořádá již 22.ročník turnaje Járy Masopusta v rapidu, který se tradičně uskuteční v prostorách tělocvičny u Hostince U Novotnů v Mistrovicích.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Ostatní akce v kraji

10.11.2019 Sekce : 1. liga západ
1.liga západ - 2.kolo
Ve druhém kole 1.ligy západ hrály Polabiny B v Neratovicích, zápas skončil nerozhodně 4:4 a i přes ztrátu 2 bodů jsou na samostatném 3.místě tabulky.
Další výsledky: Lysá n/L. - DP Praha B 1,5:3,5, Pankrác Praha - Unichess Praha 4,5:3,5, OAZA Praha - Vyšehrad Praha 5,5:2,5, Turnov B - České Budějovice 6,5:1,5, Líně -Vlašim 4,5:3,5
Po dvou kolech jsou v čele jen dvě družstva s plným počtem 6 bodů - OAZA Praha a Turnov B, na konci tabulky se nacházejí České Budějovice, Vlašim a Vyšehrad Praha.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : 1. liga západ

10.11.2019 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Zaječice - Letohrad 6:2, Hlinsko - Vysoké Mýto B 4:4, Bohemians Pardubice B - Polabiny D 3,5:4,5, Žamberk - Litomyšl 4:4, Lanškroun B - Bohemia Pardubice A 3:5, Chotěboř B - Ústí n/O. 2,5:5,5
Po dvou kolech jsou v čele tabulky již jen dvě družstva s plným počtem 6 bodů - Zaječice a Polabiny D, na konci jsou tři družstva s nulovým ziskem (Chotěboř B, Letohrad a Bohemia Pardubice B).

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajský přebor 1.třídy

10.11.2019 Sekce : Krajská soutěž jih
Krajská soutěž jih - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky:
Svitavy C - Polička D 3,5:1,5, Polička E - Polička C 2:3, Krouna - Hlinsko C 2,5:2,5, Česká Třebová B - Němčice 0:5, Svitavy B - Městečko Trnávka 1:4
Po dvou kolech jsou v popředí tabulky hned 4 (!) družstva v čele s Němčicemi.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajská soutěž jih

10.11.2019 Sekce : Krajská soutěž sever
Krajská soutěž sever - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky:
Kunvald D - Kunvald B 3:2, Jablonné n/O. - Horní Čermná B 4,5:0,5, Mistrovice B - Žamberk B 3,5:1,5, Lanškroun C - Červená Voda 2:3, Nekoř - Ústí n/O. D 0,5:4,5, Kunvald C volno
Po dvou kolech jsou v čele tabulky tři družstva s plným počtem 6 bodů - Ústí n/O. D, Jablonné n/O. a Červená Voda.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajská soutěž sever

10.11.2019 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Rapid Pardubice F - Chrudim C 1:4, Krucemburk - Železné hory B 1:4, Rapid Pardubice D - Rapid Pardubice E 1,5:3,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory C - Rapid Pardubice G 4,5:1,5, Chotěboř C volno
Po druhém kole jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6 bodů (Rapid Pardubice E a Železné hory B).

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajská soutěž západ

9.11.2019 Sekce : Přebory škol
Přebor škol okresu CR kategorií 1.-5.tříd a 6.-9.tříd - pozvánka
Šachový spolek Železné hory pořádá Okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Chrudim v kategoriích 1.-5.tříd a 6.-9.tříd ZŠ, které se bude hrát v v pondělá 9.prosince 2019 v prostorách Základní školy v Třemošnici.
zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Přebory škol

9.11.2019 Sekce : Krajský přebor st. žáků
Krajský přebor družstev žáků - první trojkolo
V sobotu 9.listopadu 2019 byl zahájen Krajský přebor družstev mládeže, v němž startuje 8 šestičlenných družstev.
Po prvním trojkole jsou v čele Železné hory A spolu s Ústím n/O. (obě s plným počtem bodů 9/9), o jejichž pořadí rozhoduje jen skore.

zobrazit celou zprávu | Přejít do sekce : Krajský přebor st. žáků



 Aktuality

  • Pozvánky na akce

  • Memoriál Járy Masopusta
      16.11.2019 Mistrovice
    Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12
      2.turnaj
      23.11.2019 Svitavy
    Přebor škol okresu Svitavy
      kategorie 1.-5.tříd a 6.-9.tříd
      25.11.2019 Svitavy
    Přebor škol okresu Pardubice
      kategorie 1.-5.tříd a 6.-9.tříd
      2.12.2019 Pardubice
    Přebor škol okresu Ústí n/O.
      kategorie 1.-5.tříd
      4.12.2019 Lanškroun
    Přebor škol okresu Chrudim
      kategorie 1.-5.tříd a 6.-9.tříd
      9.12.2019 Třemošnice
    Přebor škol okresu Ústí n/O.
      kategorie 6.-9.tříd
      10.12.2019 Lanškroun
    Vánoční turnaj mládeže
      22.12..2019 Svitavy

     Přejít do sekce
     Kontakt
     Pardubický krajský šachový svaz
     zkratka PDŠS
     sídlo Čs. partyzánů 13, 53701 Chrudim
     e-mail info@chesspce.cz
    více zde

     Stránky oddílů PDŠS
    ŠK Česká Třebová
    ŠO Hlinsko
    TJ CHS Chotěboř
    TJ ŠO Chrudim
    TJ Sokol Krouna
    Sokol Lázně Bohdaneč
    Spartak OEZ Letohrad
    TJ Sokol Městečko Trnávka
    Sokol Mistrovice
    TJ Slovan Moravská Třebová
    TJ Sokol Nekoř
    ŠK Bohemia Pardubice
    2222 ŠK Polabiny Pardubice
    ŠK Rapid Pardubice
    TJ Štefanydes Polička
    ŠK Svitavy
    ŠK Ústí n/O.
    ŠK Vysoké Mýto
    TJ Sokol Zaječice
    Šachový spolek Železné hory

     Šachové rozcestníky
    Šachové weby ČR
    Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.