O víkendu 15.-16.10. začala prvním dvojkolem Extraliga. GASCO Pardubice si v sobotu připsaly 3 body za výhru 6:2 nad outsiderem soutěže OAZA Praha, v neděli remizovaly s ŠK Líně 4:4. V neděli 16. října se odehrálo 1. kolo 2. ligy D a také KPII východ a KPII západ.
Pořadí - Extraliga | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 4 | 1. Novoborský ŠK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10,5 | 5 |
2 | 7 | BŠŠ Frýdek-Místek | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10 | 5 |
3 | 9 | GASCO Pardubice | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 10 | 6 |
4 | 10 | Výstaviště Lysá nad Labem | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 9 | 5 |
5 | 3 | ZIKUDA Turnov | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 8,5 | 5 |
6 | 12 | ŠK Dopravní podnik Praha | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 5 |
7 | 11 | Siesta Labs Unichess | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 3 |
8 | 6 | INGEM - ŠK Líně | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | 2 |
9 | 1 | Šachový klub Moravská Slavia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6,5 | 2 |
10 | 2 | Slavia Kroměříž | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 | 2 |
11 | 5 | OAZA loznice.cz | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 |
12 | 8 | Šachy Hošťálková | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Pořadí - 2. liga D | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 12 | 2222 ŠK Polabiny D | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 5 |
2 | 2 | ŠŠPM Lipky Hradec Králové | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 |
3 | 8 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 |
9 | Gambit Jihlava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | |
5 | 3 | ŠK Lípa | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 1 |
6 | 6 | TJ Štefanydes Polička | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 |
7 | ŠK Ústí nad Orlicí | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | |
8 | 10 | ŠK Vysoké Mýto | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 0 |
9 | 11 | TJ CHS Chotěboř | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 |
10 | 4 | TJ Lanškroun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
5 | TJ Slavia Hradec Králové | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | |
12 | 1 | ŠK 1921 Zábřeh | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Pořadí - KPIIV | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 6 | TJ Štefanydes Polička B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 7 |
2 | 9 | SK + Sokol Žamberk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5,5 | 5 |
3 | 8 | ŠK Svitavy B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5,5 | 4 |
4 | 10 | ŠK Řetůvka | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5,5 | 3 |
5 | 2 | ŠK Ústí nad Orlicí C | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 3 |
6 | 11 | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 2 |
7 | 4 | TJ Spartak Letohrad B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 2 |
8 | 5 | TJ Slovan Moravská Třebová | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 1 |
9 | 3 | Sokol Mistrovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 0 |
10 | 7 | ŠO Horní Čermná | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
11 | 1 | ŠK Ústí nad Orlicí D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pořadí - KPIIZ | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 6 | TJ ŠO Chrudim B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6,5 | 6 |
2 | 8 | ŠK Rapid Pardubice C | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5,5 | 4 |
3 | 4 | Jiskra Heřmanův Městec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 |
4 | 2 | ŠS Železné hory | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 |
5 | 1 | ŠO Hlinsko | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 2 |
6 | 10 | 2222 ŠK Polabiny F | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 1 |
7 | 7 | ŠK Bohemia Pardubice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 |
8 | 9 | TJ Sokol Zaječice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
9 | 3 | ŠK Rapid Pardubice D | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 1 |
10 | 5 | TJ CHS Chotěboř C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 1 |