V neděli 20. listopadu 2022 se odehrálo 3. kolo 2. ligy D, v čele tabulky zůstávají stoprocentní Polabiny D, které tentokrát porazily ŠŠPM Lipky 5,5:2,5. Hrálo se také KPII východ a KPII západ.
2. liga D - pořadí | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 12 | 2222 ŠK Polabiny D | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 16,5 | 14 |
2 | 9 | Gambit Jihlava | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 10 |
3 | 8 | Panda Rychnov nad Kněžnou | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 14,5 | 9 |
4 | 11 | TJ CHS Chotěboř | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14,5 | 11 |
5 | 2 | ŠŠPM Lipky Hradec Králové | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13,5 | 10 |
6 | 3 | ŠK Lípa | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13,5 | 9 |
7 | 5 | TJ Slavia Hradec Králové | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 9 |
8 | 4 | TJ Lanškroun | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11,5 | 6 |
9 | 6 | TJ Štefanydes Polička | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 11,5 | 6 |
10 | 7 | ŠK Ústí nad Orlicí | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9,5 | 7 |
11 | 10 | ŠK Vysoké Mýto | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,5 | 1 |
12 | 1 | ŠK 1921 Zábřeh | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,5 | 1 |
KPII západ - pořadí | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 8 | ŠK Rapid Pardubice C | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 16 | 13 |
2 | 2 | ŠS Železné hory | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15,5 | 11 |
3 | 7 | ŠK Bohemia Pardubice B | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 13 |
4 | 4 | Jiskra Heřmanův Městec | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 9 |
5 | 1 | ŠO Hlinsko | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 8 |
6 | 10 | 2222 ŠK Polabiny F | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 8 |
7 | 9 | TJ Sokol Zaječice | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12,5 | 8 |
8 | 6 | TJ ŠO Chrudim B | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 9 |
9 | 3 | ŠK Rapid Pardubice D | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 | 5 |
5 | TJ CHS Chotěboř C | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 | 5 |
KPII východ - pořadí | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 10 | ŠK Řetůvka | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17,5 | 11 |
2 | 6 | TJ Štefanydes Polička B | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 13 |
3 | 8 | ŠK Svitavy B | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13,5 | 9 |
4 | 1 | ŠK Ústí nad Orlicí D | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 13 | 11 |
5 | 11 | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12,5 | 9 |
6 | 9 | SK + Sokol Žamberk | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11,5 | 6 |
7 | 5 | TJ Slovan Moravská Třebová | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 4 |
8 | 2 | ŠK Ústí nad Orlicí C | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 |
9 | 3 | Sokol Mistrovice | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 |
10 | 4 | TJ Spartak Letohrad B | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 |
11 | 7 | ŠO Horní Čermná | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 |