Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 3. kole Krajského přeboru 2 západ hraném 21. listopadu byly dosaženy tyto výsledky: Železné hory - Choceň 4,5:3,5, Rapid B - Bohemia B 5,5:2,5, Chotěboř C - Heřmanův Městec 2:6, Polabiny F - Rapid C 6,5:1,5, Polička B - Hlinsko 4:4.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Rapid Pardubice B 3 3 0 0 9 14,5 6
2 7 ŠO Hlinsko 3 2 1 0 7 14,5 5,5
3 6 TJ Štefanydes Polička B 3 1 2 0 5 13,5 5
4 5 2222 ŠK Polabiny F 3 1 1 1 4 13,5 5
  9 Jiskra Heřmanův Městec 3 1 1 1 4 13,5 5
6 2 ŠS Železné hory 3 1 1 1 4 12 3,5
7 1 ŠK Bohemia Pardubice B 3 1 1 1 4 11 3
8 4 TJ CHS Chotěboř C 3 1 0 2 3 11,5 4,5
9 10 ŠK Choceň 3 0 1 2 1 10 2,5
10 8 ŠK Rapid Pardubice C 3 0 0 3 0 6 2

 

ŠS Železné hory ELO - ŠK Choceň ELO 4½:3½
Vančura, Milan (w) 1702 - Marinov, Peter (b) 1796 1 - 0
Dunajčík, Jiří (b) 1827 - Stojanov, Dragan (w) 1746 0 - 1
Tyč, Miroslav (w) 1737 - Podgorný, Radim (b) 1684 ½ - ½
Vojáček, Jan (b) 1415 - Janeček, František (w) 1644 0 - 1
Jareš, Ondřej (w) 1418 - Flos, Petr (b) 1635 ½ - ½
Hrdlička, Jan (b) 1375 - Vavroušek, Petr (w) 1552 ½ - ½
Roub, Radek (w) 1345 - Šmejdíř, Waldemar (b) 1550 1 - 0
Stefan, Šimon (b) 0 - Luzar, Bohumír (w) 1349 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice B ELO - ŠK Bohemia Pardubice B ELO 5½:2½
Sýkora, Josef (w) 2029 - Bartoš, Karel (b) 1778 1 - 0
Macek, Ondřej (b) 1813 - Vodička, Pavel (w) 1956 1 - 0
Prokop, Matěj (w) 1860 - Mudruňka, Pavel (b) 1951 0 - 1
Joukl, Jakub (b) 1725 - Kvapil, Petr (w) 1625 1 - 0
Halousek, Jaroslav (w) 1593 - Mazuch, Jan (b) 1956 1 - 0
Macek, Jaroslav (b) 1492 - Petružálek, Radim (w) 1592 ½ - ½
Fiala, Jan (w) 1663 - Nyč, Voldánová (b) 1491 1 - 0
Seidl, Václav (b) 1218 - Horáčková, Isabela (w) 1151 0 - 1
TJ CHS Chotěboř C ELO - Jiskra Heřmanův Městec ELO 2 : 6
Pejřimovská, Viola (w) 1703 - Starý, Lukáš (b) 1891 0 - 1
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1673 - Müller, Petr (w) 1855 0 - 1
Klabeneš, Petr (w) 1702 - Starý, Vojtěch (b) 1626 ½ - ½
Krejčík, Tomáš (b) 1914 - Honek, Jan (w) 1818 ½ - ½
Fiala, Milan (w) 1825 - Konrád, František (b) 1765 0 - 1
Sokol, Michal (b) 1346 - Klouček, Jindřich (w) 1679 1 - 0
Jun, Robert (w) 1315 - Urválek, Michal (b) 1458 0 - 1
Michal, Milan (b) 1598 - Janoušek, Ladislav (w) 1465 0 - 1
2222 ŠK Polabiny F ELO - ŠK Rapid Pardubice C ELO 6½:1½
Škroch, Martin (w) 1881 - Hon, Jiří (b) 1768 ½ - ½
Bělohlav, Jan (b) 1866 - Janko, Jan (w) 1677 1 - 0
Veselý, Emanuel (w) 1823 - Kurka, Petr (b) 1305 ½ - ½
Nešpůrek, Petr (b) 1782 - Vinš, Karel (w) 1369 1 - 0
Vorel, Bohuslav (w) 1595 - Kalhous, Miroslav (b) 1531 ½ - ½
Stoček, Pavel (b) 1572 - Kukla, Štěpán (w) 1099 1 - 0
Krejčí, Jan (w) 1546 - Kvapil, Paul (b) 1156 1 - 0
Kvapil, Pavel (b) 1468 - Březina, Dalibor (w) 0 1 - 0
TJ Štefanydes Polička B ELO - ŠO Hlinsko ELO 4 : 4
Sodomka, Adam (w) 1881 - Baudyš, Ondřej (b) 2121 0 - 1
Schaffer, Ondřej (b) 1839 - Dvořák, Slavomil (w) 1880 ½ - ½
Stodola, Jakub (w) 1718 - Adámek, Milan (b) 1857 1 - 0
Navrátil, Ladislav (b) 1742 - Janda, Lubomír (w) 1760 1 - 0
Švanda, Radek (w) 1724 - Osička, Přemysl (b) 1524 1 - 0
Smejkal, Jan (b) 1728 - Vojanec, Hynek (w) 1607 0 - 1
Buchta, Martin (w) 1642 - Indrová, Jana (b) 1570 ½ - ½
Kašpar, Jiří (b) 1698 - Vašek, Petr (w) 1493 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: