Pardubický krajský šachový svaz 

V šestém kole Krajského přeboru 1 .třídy byly dosaženy tyto výsledky: Zaječice - Bohemia B 5,5:2,5, Žamberk - Hlinsko 5,5:2,5, Lanškroun B - Letohrad 3,5:4,5, Chotěboř B - Vysoké Mýto B 2,5:5,5, Ústí nad Orlicí - Polabiny D 5,5:2,5, Bohemia A - Litomyšl 3,5:4,5. Tabulku s náskokem tří bodů vede Ústí nad Orlicí, na posledním místě je Bohemia Pardubice B.

Tabulka po 6. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí 6 5 1 0 16 29 10
2 6 ŠK Vysoké Mýto B 6 4 1 1 13 27,5 9
3 10 SK + Sokol Žamberk 6 4 1 1 13 27 8,5
4 3 ŠK Bohemia Pardubice A 7 4 0 3 12 31 9
5 12 Sokol Zaječice 6 4 0 2 12 29 10
6 4 ŠK při DDM Litomyšl 6 3 1 2 10 27 10
7 5 2222 ŠK Polabiny D 6 3 1 2 10 26 7
8 7 TJ Spartak Letohrad 6 3 0 3 9 24,5 7,5
9 1 TJ CHS Chotěboř B 6 2 0 4 6 19 6
10 8 ŠO Hlinsko 6 1 1 4 4 20 5,5
11 11 TJ Lanškroun B 6 0 2 4 2 19 3,5
12 9 ŠK Bohemia Pardubice B 7 0 0 7 0 17 4

 

Sokol Zaječice ELO   - ŠK Bohemia Pardubice B ELO 5½:2½
Kourek, Josef (w) 2039 H,z - Kvapil, Petr (b) 1670 ½ - ½
Hájek, Lukáš (b) 2057 z - Mudruňka, Pavel (w) 1954 1 - 0
Hájek, Jiří (w) 2026 z - Bartoš, Karel (b) 1894 ½ - ½
Hájek, Jaroslav (b) 1904 z - Stoček, Martin (w) 1797 ½ - ½
Malivánek, Jiří (w) 2103 H - Stehlík, Pavel (b) 1487 1 - 0
Jelínek, Milan (b) 1903 z - Kvapil, Pavel (w) 1482 ½ - ½
Konrád, František (w) 1758 z - Tesař, Ondřej (b) 0 1 - 0
Hromádko, Martin (b) 1955   - Starý, Vojtěch (w) 1589 ½ - ½
SK + Sokol Žamberk ELO   - ŠO Hlinsko ELO 5½:2½
Buráň, Jaroslav (w) 2105 H,z - Baudyš, Ondřej (b) 2089 ½ - ½
Groh, Jiří (b) 2014 H,z - Novotný, Ondřej (w) 1842 0 - 1
Holásek, Vojtěch (w) 1949 z - Roušar, Zdeněk (b) 1886 1 - 0
Dungl, Petr (b) 1906 z,ZK - Dvořák, Slavomil (w) 1915 0 - 1
Havrlík, Pavel (w) 1813 z - Osička, Přemysl (b) 1531 1 - 0
Brdíček, David (b) 1835 z,K - Londin, Milan (w) 1672 1 - 0
Šmajzrová, Veronika (w) 1827 H - Šťulík, Jiří (b) 1754 1 - 0
Mazura, Miloš (b) 1885   - Vacek, Josef (w) 1498 1 - 0
TJ Lanškroun B ELO   - TJ Spartak Letohrad ELO 3½:4½
Kupsa, Matěj (w) 1986 V,z, - Lorenc, Adam (b) 1960 ½ - ½
Krátký, Josef (b) 2040 V,z - Mikyska, Kamil (w) 1951 1 - 0
Pokorný, Tomáš (w) 2196 V - Janeček, Václav (b) 1905 1 - 0
Solil, Roman (b) 2020 z - Kameník, David (w) 1787 0 - 1
Doleček, Matěj (w) 1689 z - Bouchal, Lukáš (b) 1800 0 - 1
Kalousová, Julie (b) 1599   - Řehák, Jiří (w) 1776 0 - 1
Kolomý, Adam (w) 1692   - Maceška, Bohumír (b) 1732 ½ - ½
Kolomý, Štěpán (b) 1700   - Sysr, Vít (w) 1552 ½ - ½
TJ CHS Chotěboř B ELO   - ŠK Vysoké Mýto B ELO 2½:5½
Tůma, Jan (w) 1996 V - Trhal, Tomáš (b) 2058 ½ - ½
Petrus, Luděk (b) 1972 z - Ptáček, Luboš (w) 2086 0 - 1
Sukdolák, Radek (w) 2002 z,K - Kosek, Marek (b) 2143 0 - 1
Zvěřina, Jan (b) 1878   - Kosek, Jiří (w) 2061 0 - 1
Fiala, Milan (w) 1805   - Lipavský, Dušan (b) 1930 0 - 1
Tomek, Karel (b) 1806   - Kučera, Jan (w) 1889 0 - 1
Klabeneš, Petr (w) 1698   - Marinov, Peter (b) 1876 1 - 0
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1456   - Podgorný, Radim (w) 1687 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí ELO   - 2222 ŠK Polabiny D ELO 5½:2½
Sabol, Marian (w) 2278 H,z - Jareš, Michal (b) 1823 1 - 0
Šmajzr, Martin (b) 2160 z,K - Sýkora, Josef (w) 2055 ½ - ½
Holásek, Pavel (w) 2080 z,ZK - Řezníček, Dominik (b) 2111 1 - 0
Jániš, Petr (b) 1939 z - Trojan, Luboš (w) 1951 0 - 1
Netušil, Jakub (w) 1928 z - Just, Pavel (b) 1973 1 - 0
Poslušný, Martin (b) 1948 z - Törvenyi, Roman (w) 1968 ½ - ½
Grundman, Václav (w) 2026 H,z - Rosenbaumová, Lea (b) 1894 ½ - ½
Hrobař, Vlastimil (b) 1990 z - Lihotský, Lukáš (w) 1484 1 - 0
ŠK Bohemia Pardubice A ELO   - ŠK při DDM Litomyšl ELO 3½:4½
Kastner, Oldřich (w) 1974 z - Pekař, Václav (b) 2167 0 - 1
Novák, Aleš (b) 2071 z - Škeřík, Karel (w) 1937 1 - 0
Houška, Bronislav (w) 1993 H,z - Daniel, Martin (b) 2056 ½ - ½
Vodička, Pavel (b) 1960 z - Doseděl, Jiří (w) 2012 0 - 1
Daněk, Pavel (w) 1880 K - Zeman, Martin (b) 1932 ½ - ½
Mazura, Tomáš (b) 1819   - Jirsa, Lukáš (w) 1977 0 - 1
Kuzmin, Sergej (w) 1939   - Bartošová, Lucie (b) 1909 1 - 0
Přibyl, Jiří (b) 1854 H - Šváb, Jiří (w) 1838 ½ - ½

22.2.2020 Lanškroun
KSDŽ - 2. turnaj

29.2.2020 Pardubice
KPDMŽ

14.3.2020 Třemošnice
1. turnaj CHŠO

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz