Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole hraném 4. října Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Mistrovice B 3,5:1,5, Kunvald B - Kunvald C 3,5:1,5, Jablonné - Žamberk B 5:0, Nekoř - Horní Čermná B 1,5:3,5, Lanškroun C - Mistrovice C 3,5:1,5.

Pořadí po 1. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 3 5 2,5
2 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 1 0 0 3 3,5 1,5
  2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 1 0 0 3 3,5 1,5
  5 TJ Lanškroun C 1 1 0 0 3 3,5 1,5
5 7 ŠO Horní Čermná B 1 1 0 0 3 3,5 1
6 6 TJ Sokol Mistrovice C 1 0 0 1 0 1,5 0,5
  9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 0 0 1 0 1,5 0,5
  10 TJ Sokol Mistrovice B 1 0 0 1 0 1,5 0,5
9 4 TJ Sokol Nekoř 1 0 0 1 0 1,5 0
10 8 SK+Sokol Žamberk B 1 0 0 1 0 0 0

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - TJ Sokol Mistrovice B ELO 3½:1½
Vymetálek, Tomáš (w) 1541 - Bouchal, Tomáš (b) 1590 ½ - ½
Vaníček, Jan (b) 1702 - Sysr, Pavel (w) 1587 1 - 0
Dvořák, Eduard (w) 1625 - Janota, Jiří (b) 1564 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1441 - Macháček, Martin (w) 1302 0 - 1
Novotný, Samuel (w) 1237 - Prokopec, Filip (b) 1085 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 3½:1½
Hodek, Roman (w) 1642 - Mlynář, Miroslav (b) 1393 ½ - ½
Krčmář, Stanislav (b) 1577 - Štěpán, Stanislav (w) 1584 1 - 0
Hejl, Petr (w) 1584 - Tobiška, Jaroslav (b) 1525 0 - 1
Bém, Tomáš (b) 1460 - Michalička, Václav (w) 1371 1 - 0
Hejkrlík, Petr (w) 1346 - Křehký, Roman (b) 1503 1 - 0
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 5 : 0
Černohous, Jiří (w) 1729 - Martinec, Jan (b) 1753 1 - 0
Kubíček, Vlastimil (b) 1617 - Kopal, Vladimír (w) 1522 1 - 0
Halmazňa, Jiří (w) 1644 - Šulc, Jiří (b) 1595 1 - 0
Unčovský, Josef (b) 1292 - Janeček, Miroslav (w) 1461 1 - 0
Filip, Josef (w) 1077 - Mík, Tomáš (b) 0 1 - 0
TJ Sokol Nekoř ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 1½:3½
Vohník, Miroslav (w) 1661 - Cimprich, Miroslav (b) 1760 0 - 1
Langr, Petr (b) 1550 - Balcar, Michal (w) 1410 ½ - ½
Beneš, David (w) 0 - Balcar, Vojtěch (b) 1299 ½ - ½
Knizner, Michal (b) 1033 - Pusztai, Radim (w) 1087 ½ - ½
Knizner, Tomáš (w) 0 - Večeřová, Hana (b) 1054 0 - 1
TJ Lanškroun C ELO - TJ Sokol Mistrovice C ELO 3½:1½
Palla, Stanislav (w) 1688 - Malý, Evžen (b) 1610 1 - 0
Křivohlávek, Josef (b) 1401 - Řehák, Miroslav (w) 1239 1 - 0
Pokorný, Jiří (w) 1327 - Matoulek, Václav (b) 1491 0 - 1
Pilný, Jaroslav (b) 1405 - Kokula, Filip (w) 1362 ½ - ½
Heger, Miroslav (w) 1657 - Minarčík, Petr (b) 0 1 - 0

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz