Vytisknout

V 6. kole Krajské soutěže západ hraném 9. ledna 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Chrudim B 1:4, Hlinsko B - Zaječice B 5:0, Polabiny G - Rapid D 3,5:1,5, Rapid F+Přelouč - Rapid E 3:2, Železné hory B - Lázně Bohdaneč 2:3, Miřetice - Krouna 0,5:4,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 6 6 0 0 18 24 10
2 11 2222 ŠK Polabiny G 7 5 0 2 15 22,5 9,5
3 2 ŠS Železné hory B 6 4 1 1 13 20 8,5
4 1 Rapid F + DDM Přelouč 6 3 2 1 11 17 7
5 10 ŠO Hlinsko B 6 3 1 2 10 17,5 7
6 5 Sokol Lázně Bohdaneč 6 3 0 3 9 17,5 6,5
7 7 Rapid Pardubice D 6 3 0 3 9 14 4,5
8 3 NOPO Miřetice 6 2 1 3 7 11 3,5
9 4 TJ Sokol Krouna 6 2 0 4 6 12,5 5,5
10 6 Rapid Pardubice E 6 1 1 4 4 14,5 5
11 12 2222 ŠK Polabiny H 7 1 1 5 4 10,5 3,5
12 8 Sokol Zaječice B 6 0 1 5 1 3 1
2222 ŠK Polabiny H ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 1 : 4
Starý, Vojtěch (w) 1626 - Linhart, Zbyněk (b) 1862 0 - 1
Stehlík, Pavel (b) 1479 - Chvojka, Jan (w) 1624 ½ - ½
Macháček, Ondřej (w) 0 - Bartoš, Martin (b) 1704 0 - 1
Koupil, Štěpán (b) 1134 - Němec, Bohumil (w) 1768 ½ - ½
Šára, David (w) 0 - Sokol, Pavel (b) 1451 0 - 1
ŠO Hlinsko B ELO - Sokol Zaječice B ELO 5 : 0
Vojanec, Hynek (w) 1607 - Křivský, Jan (b) 1048 1 - 0
Vacek, Josef (b) 1471 - Křivský, Matěj (w) 1065 1 - 0
Šulc, Jiří (w) 1301 - Koutná, Simona (b) 0 1 - 0
Indra, Antonín (b) 1552 - Křivský, Petr (w) 0 1 - 0
Neumann, Michal (w) 1329 - Kodeš, Jakub (b) 1100 1 - 0
2222 ŠK Polabiny G ELO - Rapid Pardubice D ELO 3½:1½
Janko, Jan (w) 1677 - Svítil, Radek (b) 1690 ½ - ½
Krejčí, Jan (b) 1546 - Nešpůrek, Jan (w) 1567 0 - 1
Škorpík, František (w) 1636 - Kurka, Petr (b) 1305 1 - 0
Vorel, Bohuslav (b) 1595 - Macek, Jaroslav (w) 1492 1 - 0
Melichar, Zdeněk (w) 1390 - Kafka, Ondřej (b) 1113 1 - 0
Rapid F + DDM Přelouč ELO - Rapid Pardubice E ELO 3 : 2
Hon, Jiří (w) 1768 - Černý, Zdeněk (b) 1614 ½ - ½
Jambor, Ladislav (b) 1727 - Kalhous, Miroslav (w) 1531 1 - 0
Mikulenka, Tomáš (w) 1550 - Dědek, Petr (b) 1294 0 - 1
Laurin, Jakub (b) 1177 - Kvapil, Paul (w) 1156 ½ - ½
Blažek, Marek (w) 1019 - Březina, Dalibor (b) 0 1 - 0
ŠS Železné hory B ELO - Sokol Lázně Bohdaneč ELO 2 : 3
Nešpůrek, Jakub (w) 1608 - Veselý, Emanuel (b) 1823 ½ - ½
Jura, Jiří (b) 1540 - Sekyrka, Josef (w) 1740 ½ - ½
Roub, Radek (w) 1464 - Kouba, Petr (b) 1730 0 - 1
Roub, Radek (b) 1345 - Zmek, Jaroslav (w) 1601 1 - 0
Tyč, Jakub (w) 1231 - Svoboda, Jiří (b) 1526 0 - 1
NOPO Miřetice ELO - TJ Sokol Krouna ELO ½ :4½
Janoušek, Ladislav (w) 1465 - Hubený, Pavel (b) 1795 ½ - ½
Samková, Pavla (b) 1323 - Netolický, Josef (w) 1512 0 - 1
Kůs, Miroslav (w) 1441 - Holík, Pavel (b) 1423 0 - 1
Šebek, Miroslav (b) 1395 - Jirmásek, Vladimír (w) 1527 0 - 1
Janoušek, Jiří (w) 1175 - Profousová, Věra (b) 1553 0 - 1
Kategorie: Krajské soutěže