Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 6. kole Krajské soutěže východ hrané 9. ledna 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Kunvald B 2:3, Kunvald C - Mistrovice C 3:2, Dolní Čermná - Mistrovice B 3,5:1,5, Nekoř - Žamberk B 1,5:3,5, Horní Čermná B - Jablonné nad Orlicí 1,5:3,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 6 5 1 0 16 19 8,5
2 4 TJ Jablonné nad Orlicí 6 3 3 0 12 19,5 7
3 1 ŠK Dolní Čermná 6 4 0 2 12 15,5 5,5
4 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 6 3 1 2 10 15,5 6,5
5 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 2 3 1 9 15,5 5,5
6 2 TJ Sokol Nekoř 6 2 1 3 7 15,5 6
7 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 6 1 3 2 6 14,5 5,5
8 3 ŠO Horní Čermná B 6 1 1 4 4 11 3
9 6 Sokol Mistrovice B 6 0 3 3 3 12,5 4
10 7 Sokol Mistrovice C 6 0 2 4 2 11,5 4

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 2 : 3
Dvořák, Eduard (w) 1640 - Hejl, Petr (b) 1575 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1431 - Krčmář, Stanislav (w) 1585 0 - 1
Matoulek, Václav (w) 1524 - Bém, Tomáš (b) 1466 1 - 0
Haas, Matouš (b) 1343 - Hejkrlík, Petr (w) 1357 0 - 1
Štěpánek, Radek (w) 0 - Vymetálek, Tomáš (b) 1542 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - Sokol Mistrovice C ELO 3 : 2
Mlynář, Miroslav (w) 1388 - Malý, Evžen (b) 1604 1 - 0
Štěpán, Stanislav (b) 1576 - Řehák, Miroslav (w) 1235 1 - 0
Tobiška, Jaroslav (w) 1546 - Buryška, Tomáš (b) 1684 0 - 1
Rusz, Roman (b) 1489 - Kokula, Filip (w) 1363 1 - 0
Šejnoha, Lukáš (w) 1336 - Hanák, Vladimír (b) 1553 0 - 1
ŠK Dolní Čermná ELO - Sokol Mistrovice B ELO 3½:1½
Dušek, Josef (w) 1718 - Bouchal, Tomáš (b) 1589 ½ - ½
Motl, Ladislav (b) 1599 - Macháček, Martin (w) 1312 1 - 0
Marek, Jan (w) 1464 - Glöckner, Jaromír (b) 1798 ½ - ½
Slavíček, Miroslav (b) 1724 - Ježek, Jaroslav (w) 1579 1 - 0
Židek, Pavel (w) 1677 - Prokopec, Filip (b) 1095 ½ - ½
TJ Sokol Nekoř ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 1½:3½
Marek, Ladislav (w) 1587 - Wiesinger, Wolfgang (b) 2005 0 - 1
Šípek, Vladimír (b) 1452 - Kacálek, Karel (w) 1789 ½ - ½
Špinler, Bronislav (w) 1425 - Martinec, Jan (b) 1745 0 - 1
Brůna, Filip (b) 0 - Kopal, Vladimír (w) 1516 1 - 0
Kubíček, Ondřej (w) 1084 - Zucha, Ilja (b) 1093 0 - 1
ŠO Horní Čermná B ELO - TJ Jablonné nad Orlicí ELO 1½:3½
Cimprich, Miroslav (w) 1765 - Filip, Libor (b) 1794 0 - 1
Padrtka, Jiří (b) 1566 - Trampota, Luděk (w) 1678 ½ - ½
Balcar, Vojtěch (w) 1299 - Unčovský, Josef (b) 1310 1 - 0
Pecháček, Alex (b) 0 - Filip, Dominik (w) 1256 0 - 1
Beran, Matěj (w) 0 - Filip, Josef (b) 1077 0 - 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz