Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole Krajské soutěže jih hraném 6. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Polička D 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Polička C 2:3, Lanškroun C - Ústí n/O E 2,5:2,5, Němčice - Ústí n/D 3:2.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ Sokol Němčice 7 6 1 0 19 23,5 10
2 2 Sokol Městečko Trnávka 7 5 1 1 16 21,5 7,5
3 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 7 4 2 1 14 23 8,5
4 7 TJ Štefanydes Polička C 7 4 2 1 14 22 8
5 8 TJ Štefanydes Polička D 7 4 0 3 12 21,5 7,5
6 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 0 6 6 14 4
7 3 TJ Lanškroun C 7 1 2 4 5 15 5,5
8 1 ŠK Svitavy C 7 1 1 5 4 12 4,5
9 9 Proplast Česká Třebová B 7 0 1 6 1 7,5 3

 

ŠK Svitavy C ELO - TJ Štefanydes Polička D ELO 1½:3½
Bednář, Pavel (w) 1481 - Stodola, Jakub (b) 1745 0 - 1
Brázda, Zdeněk (b) 1357 - Buchta, Martin (w) 1631 ½ - ½
Kýr, Michal (w) 1229 - Simon, Michal (b) 1612 0 - 1
Vymazal, Marek (b) 1350 - Martínek, Michal (w) 1267 1 - 0
Bohuňovská, Tereza (w) 1178 - Langrová, Ilona (b) 1290 0 - 1
Sokol Městečko Trnávka ELO - TJ Štefanydes Polička C ELO 2 : 3
Meleško, Andrij (w) 1817 - Švanda, Adam (b) 1910 ½ - ½
Navrátil, Miroslav (b) 1675 - Smejkal, Jan (w) 1702 ½ - ½
Šmíd, František (w) 1690 - Kašpar, Jiří (b) 1679 0 - 1
Novotný, Josef (b) 1482 - Bartoš, Karel (w) 1637 ½ - ½
Lattenberg, František (w) 1520 - Simon, Jakub (b) 1609 ½ - ½
TJ Lanškroun C ELO - ŠK Ústí nad Orlicí E ELO 2½:2½
Palla, Stanislav (w) 1676 - Pokorný, Jan (b) 1882 ½ - ½
Křivohlávek, Josef (b) 1410 - Holásek, Vít (w) 1802 0 - 1
Senko, Ján (w) 1308 - Píše, Michal (b) 1503 1 - 0
Heger, Miroslav (b) 1658 - Kobr, Matěj (w) 1581 0 - 1
Sedlák, Jakub (w) 1404 - Dudla, Martin (b) 1645 1 - 0
TJ Sokol Němčice ELO - ŠK Ústí nad Orlicí D ELO 3 : 2
Pail, Milan (w) 1836 - Smola, Jan (b) 1757 1 - 0
Pěkník, Milan (b) 1804 - Leksová, Soňa (w) 1561 1 - 0
Bureš, Milan (w) 1530 - Kodytek, Tomáš (b) 1811 1 - 0
Kovář, Václav (b) 1614 - Švec, Jiří (w) 1520 0 - 1
Petrželka, Karel (w) 1810 - Holásková, Veronika (b) 1498 - - +

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz