Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole Krajské soutěže západ hraném 6. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Hlinsko B 1,5:3,5, Polabiny G - Chrudim B 1:4, Rapid F + Přelouč - Zaječice B 4:1, Železné hory B - Rapid D 3:2, Miřetice - Rapid E 1:4, Krouna - Lázně Bohdaneč 2:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 8 8 0 0 24 31 13
2 11 2222 ŠK Polabiny G 9 6 0 3 18 28,5 12
3 2 ŠS Železné hory B 8 5 1 2 16 24 9,5
4 5 Sokol Lázně Bohdaneč 8 5 0 3 15 25 10
5 1 Rapid F + DDM Přelouč 8 4 3 1 15 23,5 9,5
6 10 ŠO Hlinsko B 8 4 1 3 13 23 9,5
7 6 Rapid Pardubice E 8 3 1 4 10 22,5 8,5
8 7 Rapid Pardubice D 8 3 1 4 10 18,5 5,5
9 12 2222 ŠK Polabiny H 9 2 1 6 7 15 5
10 3 NOPO Miřetice 8 2 1 5 7 12,5 4
11 4 TJ Sokol Krouna 8 2 0 6 6 16,5 7
12 8 Sokol Zaječice B 8 0 1 7 1 4 1,5
2222 ŠK Polabiny H ELO - ŠO Hlinsko B ELO 1½:3½
Stehlík, Pavel (w) 1414 - Vojanec, Hynek (b) 1622 ½ - ½
Macháček, Ondřej (b) 0 - Vacek, Josef (w) 1481 0 - 1
Koupil, Štěpán (w) 1271 - Šulc, Jiří (b) 1326 1 - 0
Třasák, Václav (b) 1041 - Vašková, Marie (w) 1442 0 - 1
bez hráče (w) 0 - Zahradník, Viktor (b) 1217 - - +
2222 ŠK Polabiny G ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 1 : 4
Janko, Jan (w) 1623 - Linhart, Zbyněk (b) 1864 0 - 1
Krejčí, Jan (b) 1509 - Chvojka, Jan (w) 1611 0 - 1
Vorel, Bohuslav (w) 1596 - Bartoš, Martin (b) 1700 ½ - ½
Kvapil, Pavel (b) 1491 - Němec, Bohumil (w) 1760 ½ - ½
Melichar, Zdeněk (w) 1407 - Krys, Jan (b) 1622 0 - 1
Rapid F + DDM Přelouč ELO - Sokol Zaječice B ELO 4 : 1
Hon, Jiří (w) 1770 - Křivský, Jan (b) 1058 1 - 0
Jambor, Ladislav (b) 1720 - Křivský, Matěj (w) 1068 1 - 0
Laurin, Jakub (w) 1216 - Koutná, Simona (b) 1000 1 - 0
Kukla, Štěpán (b) 1091 - Křivský, Petr (w) 0 0 - 1
Blažek, Marek (w) 1046 - Horník, Zdeněk (b) 1092 1 - 0
ŠS Železné hory B ELO - Rapid Pardubice D ELO 3 : 2
Nešpůrek, Jakub (w) 1448 - Svítil, Radek (b) 1692 ½ - ½
Jura, Jiří (b) 1553 - Nešpůrek, Jan (w) 1570 ½ - ½
Roub, Radek (w) 1462 - Kurka, Petr (b) 1298 1 - 0
Roub, Radek (b) 1504 - Seidl, Václav (w) 1337 1 - 0
Žďárský, Vojtěch (w) 1034 - Čoček, Oldřich (b) 1586 0 - 1
NOPO Miřetice ELO - Rapid Pardubice E ELO 1 : 4
Janoušek, Ladislav (w) 1464 - Halousek, Jaroslav (b) 1616 0 - 1
Samková, Pavla (b) 1334 - Kalhous, Miroslav (w) 1527 0 - 1
Šebek, Miroslav (w) 1364 - Sedlák, Petr (b) 1500 0 - 1
Kubelka, Libor (b) 1421 - Vinš, Karel (w) 1374 1 - 0
Janoušek, Jiří (w) 1171 - Kvapil, Paul (b) 1156 0 - 1
TJ Sokol Krouna ELO - Sokol Lázně Bohdaneč ELO 2 : 3
Hubený, Pavel (w) 1772 - Veselý, Emanuel (b) 1821 1 - 0
Netolický, Josef (b) 1482 - Sekyrka, Josef (w) 1722 0 - 1
Holík, Pavel (w) 1422 - Jouza, Petr (b) 1666 0 - 1
Jirmásek, Vladimír (b) 1510 - Mácha, Martin (w) 1492 1 - 0
Dědič, Tomáš (w) 1140 - Svoboda, Jiří (b) 1523 0 - 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz