Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajské soutěže jih hraném 20. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Ústí nad Orlicí E - Němčice 3,5:1,5, Polička C - Lanškroun C 3:2, Polička - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Česká Třebová B - Svitavy C 2:3. Do KPII postupuje TJ Sokol Němčice.

Konečné pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 4 TJ Sokol Němčice 8 6 1 1 19 25 21
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 8 5 2 1 17 27 20
3 7 TJ Štefanydes Polička C 8 5 2 1 17 25 18
4 2 Sokol Městečko Trnávka 8 5 2 1 17 24 16
5 8 TJ Štefanydes Polička D 8 4 1 3 13 24 16
6 1 ŠK Svitavy C 8 2 1 5 7 15 12
7 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 8 2 0 6 6 14 8
8 3 TJ Lanškroun C 8 1 2 5 5 17 12
9 9 Proplast Česká Třebová B 8 0 1 7 1 9,5 8

 

ŠK Ústí nad Orlicí E Rtg - TJ Sokol Němčice Rtg 3½:1½
Pokorný, Jan (w) 1882 - Pail, Milan (b) 1836 1 - 0
Píše, Michal (b) 1503 - Pěkník, Milan (w) 1804 ½ - ½
Čech, Martin (w) 1666 - Racek, Josef (b) 1555 1 - 0
Dudla, Martin (b) 1645 - Bureš, Milan (w) 1530 1 - 0
Doleček, Pavel (w) 1387 - Petrželka, Karel (b) 1810 0 - 1
TJ Štefanydes Polička C Rtg - TJ Lanškroun C Rtg 3 : 2
Navrátil, Ladislav (w) 1752 - Palla, Stanislav (b) 1676 ½ - ½
Švanda, Radek (b) 1714 - Křivohlávek, Josef (w) 1410 1 - 0
Smejkal, Jan (w) 1702 - Pokorný, Jiří (b) 1417 1 - 0
Kašpar, Jiří (b) 1679 - Senko, Ján (w) 1308 0 - 1
Šimko, Štefan (w) 1713 - Sedlák, Jakub (b) 1404 ½ - ½
TJ Štefanydes Polička D Rtg - Sokol Městečko Trnávka Rtg 2½:2½
Sodomka, Adam (w) 1927 - Grepl, Pavel (b) 1870 ½ - ½
Stodola, Jakub (b) 1745 - Meleško, Andrij (w) 1817 0 - 1
Buchta, Martin (w) 1631 - Navrátil, Miroslav (b) 1675 ½ - ½
Kopecký, Václav (b) 1576 - Šmíd, František (w) 1690 ½ - ½
Simon, Michal (w) 1612 - Novotný, Josef (b) 1482 1 - 0
Proplast Česká Třebová B Rtg - ŠK Svitavy C Rtg 2 : 3
Nikolinko, Alexandr (w) 1165 - Pospíšil, Jan (b) 1620 0 - 1
Wetter, Zdeněk (b) 1000 - Vymazal, Marek (w) 1350 1 - 0
Hudec, Jiří (w) 1170 - Bohuňovská, Tereza (b) 1178 0 - 1
Nikolinko, Tomáš (b) 1281 - Mráz, Václav (w) 1136 1 - 0
Tapušík, Eduard (w) 1268 - Tanko, Pavel (b) 1100 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz