Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 9. kole Krajské soutěže východ hraném 20. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - Kunvald D 3,5:1,5, Mistrovice B - Jablonné nad Orlicí 2,5:2,5, Mistrovice C - Horní Čermná B 2,5:2,5, Kunvald B - Nekoř 1:4, Kunvald C - Dolní Čermná 3,5:1,5.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 9 6 3 0 21 28 20
2 4 TJ Jablonné nad Orlicí 9 4 5 0 17 29 20
3 2 TJ Sokol Nekoř 9 5 1 3 16 28 22
4 1 ŠK Dolní Čermná 9 5 0 4 15 24 16
5 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 9 3 5 1 14 24 16
6 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 9 3 2 4 11 21 17
7 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 9 2 4 3 10 21 15
8 3 ŠO Horní Čermná B 9 2 3 4 9 20 10
9 6 Sokol Mistrovice B 9 0 4 5 4 17 10
10 7 Sokol Mistrovice C 9 0 3 6 3 16 9

 

SK+Sokol Žamberk B Rtg - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D Rtg 3½:1½
Wiesinger, Wolfgang (w) 2004 - Dvořák, Eduard (b) 1657 1 - 0
Kacálek, Karel (b) 1777 - Matoulek, Václav (w) 1540 1 - 0
Martinec, Jan (w) 1745 - Michalička, Václav (b) 1362 1 - 0
Kopal, Vladimír (b) 1519 - Venclů, Jindřich (w) 0 ½ - ½
Zucha, Ilja (w) 1105 - Štěpánek, Radek (b) 0 0 - 1
Sokol Mistrovice B Rtg - TJ Jablonné nad Orlicí Rtg 2½:2½
Bouchal, Tomáš (w) 1593 - Černohous, Jiří (b) 1713 1 - 0
Janota, Jiří (b) 1543 - Halmazňa, Jiří (w) 1661 ½ - ½
Valenta, Rudolf (w) 1569 - Unčovský, Josef (b) 1364 0 - 1
Macháček, Martin (b) 1325 - Filip, Dominik (w) 1264 0 - 1
Prokopec, Filip (w) 1119 - Filip, Josef (b) 1077 1 - 0
Sokol Mistrovice C Rtg - ŠO Horní Čermná B Rtg 2½:2½
Řehák, Miroslav (w) 1249 - Balcar, Michal (b) 1308 ½ - ½
Buryška, Tomáš (b) 1685 - Pusztai, Radim (w) 1094 ½ - ½
Zikán, Václav (w) 1000 - Pecháček, Alex (b) 0 0 - 1
Halbrštát, Karel (b) 1621 - Beran, Matěj (w) 0 1 - 0
Minarčík, Petr (w) 0 - Beran, Jan (b) 0 ½ - ½
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B Rtg - TJ Sokol Nekoř Rtg 1 : 4
Hejl, Petr (w) 1592 - Vohník, Miroslav (b) 1654 1 - 0
Bém, Tomáš (b) 1467 - Marek, Ladislav (w) 1584 0 - 1
Hejkrlík, Petr (w) 1351 - Šípek, Vladimír (b) 1457 0 - 1
Vymetálek, Tomáš (b) 1516 - Beneš, David (w) 1509 0 - 1
Vágnerová, Eliška (w) 1000 - Brůna, Filip (b) 0 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C Rtg - ŠK Dolní Čermná Rtg 3½:1½
Mlynář, Miroslav (w) 1399 - Motl, Ladislav (b) 1584 ½ - ½
Tobiška, Jaroslav (b) 1535 - Marek, Jan (w) 1469 ½ - ½
Rusz, Roman (w) 1476 - Židek, Pavel (b) 1668 ½ - ½
Šejnoha, Lukáš (b) 1349 - Mareš, Petr (w) 1712 1 - 0
Šejnoha, Jan (w) 1107 - Nikl, Josef (b) 1628 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz