Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajské soutěže západ hraném 20. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Lázně Bohdaneč - Polabiny H 4,5:0,5, Rapid E - Krouna 0,5:4,5, Rapid D - Miřetice 3,5:1,5, Zaječice B - Železné hory 1:4, Chrudim B - Rapid F+Přelouč 3,5:1,5, Hlinsko B - Polabiny G 2,5:2,5.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 9 9 0 0 27 35 29
2 11 2222 ŠK Polabiny G 10 6 1 3 19 31 26
3 2 ŠS Železné hory B 9 6 1 2 19 28 23
4 5 Sokol Lázně Bohdaneč 9 6 0 3 18 30 24
5 1 Rapid F + DDM Přelouč 9 4 3 2 15 25 20
6 10 ŠO Hlinsko B 9 4 2 3 14 26 21
7 7 Rapid Pardubice D 9 4 1 4 13 22 14
8 6 Rapid Pardubice E 9 3 1 5 10 23 17
9 4 TJ Sokol Krouna 9 3 0 6 9 21 18
10 12 2222 ŠK Polabiny H 10 2 1 7 7 16 10
11 3 NOPO Miřetice 9 2 1 6 7 14 9
12 8 Sokol Zaječice B 9 0 1 8 1 5 4

 

Sokol Lázně Bohdaneč Rtg - 2222 ŠK Polabiny H Rtg 4½: ½
Sekyrka, Josef (w) 1722 - Stehlík, Pavel (b) 1414 ½ - ½
Kouba, Petr (b) 1734 - Macháček, Ondřej (w) 0 1 - 0
Zmek, Jaroslav (w) 1575 - Stehlíková, Vanessa (b) 1185 1 - 0
Mácha, Martin (b) 1492 - Šára, David (w) 1054 1 - 0
Svoboda, Jiří (w) 1523 - Boughen, Jessica (b) 1000 1 - 0
Rapid Pardubice E Rtg - TJ Sokol Krouna Rtg ½ :4½
Černý, Zdeněk (w) 1617 - Hubený, Pavel (b) 1772 0 - 1
Kalhous, Miroslav (b) 1527 - Štorek, Luboš (w) 1632 ½ - ½
Kvapil, Jan (w) 0 - Netolický, Josef (b) 1482 0 - 1
Kvapil, Paul (b) 1156 - Profousová, Věra (w) 1554 0 - 1
Kvapil (w) 0 - Dědič, Tomáš (b) 1140 0 - 1
Rapid Pardubice D Rtg - NOPO Miřetice Rtg 3½:1½
Svítil, Radek (w) 1692 - Janoušek, Ladislav (b) 1464 ½ - ½
Nešpůrek, Jan (b) 1570 - Samková, Pavla (w) 1334 1 - 0
Kurka, Petr (w) 1298 - Kůs, Miroslav (b) 1413 0 - 1
Seidl, Václav (b) 1337 - Šebek, Miroslav (w) 1364 1 - 0
Macek, Jaroslav (w) 1476 - Janoušek, Jiří (b) 1171 1 - 0
Sokol Zaječice B Rtg - ŠS Železné hory B Rtg 1 : 4
Křivský, Jan (w) 1058 - Nešpůrek, Jakub (b) 1448 0 - 1
Křivský, Matěj (b) 1068 - Tyč, Miroslav (w) 1734 0 - 1
Koutná, Simona (w) 1000 - Tyč, Jakub (b) 1280 1 - 0
Křivský, Petr (b) 0 - Tyč, Karel (w) 1106 0 - 1
Kodeš, Jakub (w) 1072 - Málek, Daniel (b) 0 0 - 1
TJ ŠO Chrudim B Rtg - Rapid F + DDM Přelouč Rtg 3½:1½
Linhart, Zbyněk (w) 1864 - Hon, Jiří (b) 1770 1 - 0
Bartoš, Martin (b) 1700 - Jambor, Ladislav (w) 1720 ½ - ½
Němec, Bohumil (w) 1760 - Mikulenka, Tomáš (b) 1541 1 - 0
Bureš, Zbyněk (b) 1490 - Laurin, Jakub (w) 1216 0 - 1
Sokol, Pavel (w) 1453 - Hanousek, Jakub (b) 1000 1 - 0
ŠO Hlinsko B Rtg - 2222 ŠK Polabiny G Rtg 2½:2½
Vojanec, Hynek (w) 1622 - Janko, Jan (b) 1623 0 - 1
Holický, Miroslav (b) 0 - Krejčí, Jan (w) 1509 1 - 0
Londin, Milan (w) 1643 - Vorel, Bohuslav (b) 1596 ½ - ½
Šulc, Jiří (b) 1326 - Kvapil, Pavel (w) 1491 1 - 0
Zahradník, Viktor (w) 1217 - Melichar, Zdeněk (b) 1407 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz