Pardubický krajský šachový svaz 

V 10. kole Krajské soutěže západ hraném 6. března 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Polabiny G 1,5:3,5, Rapid F+Přelouč - Hlinsko B 1,5:3,5, Železné hory B - Chrudim B 1:4, Miřetice - Zaječice B 4,5:0,5, Krouna - Rapid D 2,5:2,5, Lázně Bohdaneč - Rapid E 4:1.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 10 10 0 0 30 39 32
2 5 Sokol Lázně Bohdaneč 10 7 0 3 21 34 27
3 11 2222 ŠK Polabiny G 10 6 1 3 19 31 26
4 2 ŠS Železné hory B 10 6 1 3 19 29 23
5 10 ŠO Hlinsko B 10 5 2 3 17 29 24
6 1 Rapid F + DDM Přelouč 10 4 3 3 15 27 21
7 7 Rapid Pardubice D 10 4 2 4 14 25 16
8 6 Rapid Pardubice E 10 3 1 6 10 24 17
9 4 TJ Sokol Krouna 10 3 1 6 10 24 20
10 3 NOPO Miřetice 10 3 1 6 10 19 13
11 12 2222 ŠK Polabiny H 10 2 1 7 7 16 10
12 8 Sokol Zaječice B 10 0 1 9 1 5,5 4

 

2222 ŠK Polabiny H Rtg - 2222 ŠK Polabiny G Rtg 1½:3½
Liška, Kryštof (w) 1686 - Janko, Jan (b) 1623 1 - 0
Stehlík, Pavel (b) 1414 - Krejčí, Jan (w) 1509 ½ - ½
Koupil, Štěpán (w) 1271 - Škorpík, František (b) 1635 0 - 1
Boughen, Jessica (b) 1000 - Vorel, Bohuslav (w) 1596 0 - 1
Machurek, Lukáš (w) 1000 - Melichar, Zdeněk (b) 1407 0 - 1
Rapid F + DDM Přelouč Rtg - ŠO Hlinsko B Rtg 1½:3½
Hon, Jiří (w) 1770 - Londin, Milan (b) 1643 ½ - ½
Mikulenka, Tomáš (b) 1541 - Šulc, Jiří (w) 1326 0 - 1
Daněk, Daniel (w) 0 - Pešek, Martin (b) 1332 0 - 1
Semerád, Vít (b) 0 - Indrová, Jana (w) 1559 0 - 1
Semerád, Jan (w) 0 - no player (b) 0 + - -
ŠS Železné hory B Rtg - TJ ŠO Chrudim B Rtg 1 : 4
Nešpůrek, Jakub (w) 1448 - Linhart, Zbyněk (b) 1864 0 - 1
Holub, Miloš (b) 1429 - Chvojka, Jan (w) 1611 0 - 1
Kravařík, Jindřich (w) 1296 - Bartoš, Martin (b) 1700 ½ - ½
Jura, Jiří (b) 1553 - Němec, Bohumil (w) 1760 ½ - ½
Jareš, Ondřej (w) 1414 - Krys, Jan (b) 1622 0 - 1
NOPO Miřetice Rtg - Sokol Zaječice B Rtg 4½: ½
Janoušek, Ladislav (w) 1464 - Křivský, Jan (b) 1058 1 - 0
Samková, Pavla (b) 1334 - Křivský, Matěj (w) 1068 1 - 0
Kůs, Miroslav (w) 1413 - Křivský, Petr (b) 0 ½ - ½
Šebek, Miroslav (b) 1364 - Bednář, Josef (w) 0 1 - 0
Janoušek, Jiří (w) 1171 - Kodeš, Jakub (b) 1072 1 - 0
TJ Sokol Krouna Rtg - Rapid Pardubice D Rtg 2½:2½
Hubený, Pavel (w) 1772 - Svítil, Radek (b) 1692 1 - 0
Štorek, Luboš (b) 1632 - Nešpůrek, Jan (w) 1570 0 - 1
Netolický, Josef (w) 1482 - Kurka, Petr (b) 1298 ½ - ½
Holík, Pavel (b) 1422 - Seidl, Václav (w) 1337 1 - 0
Dědič, Tomáš (w) 1140 - Macek, Jaroslav (b) 1476 0 - 1
Sokol Lázně Bohdaneč Rtg - Rapid Pardubice E Rtg 4 : 1
Veselý, Emanuel (w) 1821 - Černý, Zdeněk (b) 1617 1 - 0
Sekyrka, Josef (b) 1722 - Sedlák, Petr (w) 1500 ½ - ½
Kouba, Petr (w) 1734 - Vinš, Karel (b) 1374 ½ - ½
Jouza, Petr (b) 1666 - Dědek, Petr (w) 1318 1 - 0
Mácha, Martin (w) 1492 - Březina, Dalibor (b) 0 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz