Pardubický krajský šachový svaz 

V každé z 1. lig má PDŠS jednoho zástupce, dnes se hrálo 1. kolo. V 1LV je to Chotěboř, které se podařilo při své premiéře remizovat se silnou Porubou B 4:4. V 1LZ se Polabinám B také podařilo remizovat se silnou Pankrácí 4:4.

1. liga východ

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Slavoj Český Těšín 1 1 0 0 3 6 2
2 12 ŠK Staré Město 1 1 0 0 3 5,5 2
3 10 ŠK Gordic 1 1 0 0 3 5,5 1,5
4 8 Šachy Hošťálková 1 1 0 0 3 5 1,5
5 2 Moravská Slavia Brno „B“ 1 1 0 0 3 4,5 1,5
6 6 ŠK Slavoj Poruba „B“ 1 0 1 0 1 4 1
  7 TJ CHS Chotěboř 1 0 1 0 1 4 1
8 11 TJ Vlčnov 1 0 0 1 0 3,5 1
9 5 A64 PROCLIENT Grygov 1 0 0 1 0 3 0,5
10 1 TŽ Třinec 1 0 0 1 0 2,5 0,5
11 3 SK Slavia Orlová 1 0 0 1 0 2,5 0

 

TŽ Třinec ELO - ŠK Staré Město ELO 2½:5½
Szotkowski, Jakub (w) 2345 - Kaňovský, David (b) 2421 ½ - ½
Walek, Milan (b) 2296 - Worek, Joanna (w) 2291 0 - 1
Sikora, Jan (w) 2193 - Švanda, Ondřej (b) 2323 ½ - ½
Frolík, Martin (b) 2172 - Húsek, Martin (w) 2219 0 - 1
Pilch, Roman (w) 2129 - Skalský, Alexandr (b) 2166 0 - 1
Sikorová, Olga (b) 2217 - Babula, ml., Vlastimil (w) 2023 ½ - ½
Cupek, Martin (w) 2072 - Londin, Šimon (b) 2095 1 - 0
Schoupal, Patrik (b) 1992 - Dvouletý, Pavel (w) 2106 0 - 1
Moravská Slavia Brno „B“ ELO - TJ Vlčnov ELO 4½:3½
Polák, Tomáš (w) 2542 - Zpěvák, Pavel (b) 2338 ½ - ½
Kočiščák, Jiří (b) 2488 - Sosna, Jan (w) 2327 ½ - ½
Vymazal, Bronislav (w) 2341 - Danada, Tomáš (b) 2333 1 - 0
Blatný, Pavel (b) 2366 - Lintner, Igor (w) 2226 ½ - ½
Sluka, Radek (w) 2319 - Mudrák, Josef (b) 2195 1 - 0
Holemář, David (b) 2228 - Dvořák, Martin (w) 2164 1 - 0
Tikovský, Alexandr (w) 2164 - Babula, Milan (b) 2155 0 - 1
Skácelík, Petr (b) 2152 - Kapusta, Petr (w) 2082 0 - 1
SK Slavia Orlová ELO - ŠK Gordic ELO 2½:5½
Neděla, Vlastimil (w) 2366 - Hába, Petr (b) 2416 ½ - ½
Mrázek, Lumír (b) 2284 - Zwardoň, Vojtěch (w) 2450 0 - 1
Tomaszewski, Kacper (w) 2320 - Piesik, Piotr (b) 2396 0 - 1
Zabystrzan, Pavel (b) 2205 - Kratochvíl, Josef (w) 2219 ½ - ½
Lojek, Marek (w) 2156 - Seidl, Štěpán (b) 2177 ½ - ½
Kuboš, Rostislav (b) 2111 - Kratochvíl, Vít (w) 2206 ½ - ½
Kostka, Vít (w) 2155 - Žigo, Viktor (b) 2219 ½ - ½
Sieber, Martin (b) 2110 - Brychta, David (w) 2128 0 - 1
Slavoj Český Těšín ELO - ŠK Vsetín ELO 6 : 2
Sopur, Lech (w) 2414 - Jasný, Stanislav (b) 2304 ½ - ½
Wiewiora, Eneasz (b) 2340 - Stančík, Jakub (w) 2065 ½ - ½
Langner, Ladislav (w) 2358 - Bělunek, Vladimír (b) 2214 1 - 0
Miturová, Magdaléna (b) 2209 - Viták, Pavel (w) 2226 1 - 0
Gibiec, Ernest (w) 2136 - Parák, Dominik (b) 2117 ½ - ½
Kuchař, Matěj (b) 1991 - Kovařík, Matyáš (w) 2029 1 - 0
Mitura, Václav (w) 2130 - Zádrapa, Radek (b) 2059 1 - 0
Raszka, Janusz (b) 2069 - Bosák, Jan (w) 2025 ½ - ½
A64 PROCLIENT Grygov ELO - Šachy Hošťálková ELO 3 : 5
Biolek, ml., Richard (w) 2446 - Plát, Vojtěch (b) 2577 0 - 1
Biolek, st., Richard (b) 2406 - Kula, Dominik (w) 2193 ½ - ½
Obšivač, Josef (w) 2258 - Richterová, Nataša (b) 2178 ½ - ½
Vaněk, Ladislav (b) 2204 - Pala, Vladimír (w) 2157 ½ - ½
Zvolánek, Libor (w) 2133 - Havelka, Ondřej (b) 2155 1 - 0
Švancara, Petr (b) 2128 - Krejča, Jakub (w) 2141 0 - 1
Fuksík, Jakub (w) 2137 - Karlík, Ondřej (b) 2161 ½ - ½
Bareš, Jáchym (b) 2088 - Malčánek, Jan (w) 2069 0 - 1
ŠK Slavoj Poruba „B“ ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 4 : 4
Murdzia, Piotr (w) 2426 - Marek, Matyáš (b) 2347 ½ - ½
Koziol, Kamil (b) 2291 - Jun, Rudolf (w) 2102 0 - 1
Caletka, Radomír (w) 2308 - Veselý, Vítek (b) 2102 ½ - ½
Klíma, Lukáš (b) 2344 - Ondráček, Ondřej (w) 2127 1 - 0
Malík, Jan (w) 2266 - Tůma, Jiří (b) 2280 1 - 0
Dobrovolský, Ladislav (b) 2239 - Němec, Pavel (w) 2224 ½ - ½
Štukner, Šimon (w) 2182 - Vala, Filip (b) 2154 ½ - ½
Václavík, Martin (b) 2105 - Tůma, Jan (w) 1977 0 - 1

1. liga západ

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Soušek Unichess 1 1 0 0 3 6 2,5
2 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1 1 0 0 3 5 2
3 8 QCC České Budějovice 1 1 0 0 3 4,5 1,5
4 12 TJ Spartak Vlašim 1 1 0 0 3 4,5 1
5 3 SK OAZA Praha 1 0 1 0 1 4 1,5
  4 2222 ŠK Polabiny B 1 0 1 0 1 4 1,5
  9 TJ Pankrác 1 0 1 0 1 4 1,5
  10 TJ Neratovice 1 0 1 0 1 4 1,5
9 5 ŠK Města Lysá nad Labem 1 0 0 1 0 3,5 1
10 1 BETSYS Říčany 1925 1 0 0 1 0 3,5 0,5
11 6 ŠK Sokol Vyšehrad 1 0 0 1 0 3 1
12 2 TJ Kobylisy 1 0 0 1 0 2 0,5

 

BETSYS Říčany 1925 ELO - TJ Spartak Vlašim ELO 3½:4½
Kraus, Tomáš (w) 2461 - Horák, Martin (b) 2337 1 - 0
Karas, Marek (b) 2193 - Mládek, Richard (w) 2294 ½ - ½
Stárek, Stanislav (w) 2230 - Mejzlík, Ondřej (b) 2302 ½ - ½
Kůsa, Jakub (b) 2233 - Vojta, Tomáš (w) 2318 ½ - ½
Skalický, Tomáš (w) 2147 - Voříšek, Jakub (b) 2154 ½ - ½
Novotný, Martin (b) 2087 - Pýchová, Nela (w) 2136 ½ - ½
Němec, Jáchym (w) 2246 - Hrdina, Robin (b) 2194 0 - 1
Šmolík, Jáchym (b) 2083 - Vojta, Jakub (w) 2031 0 - 1
TJ Kobylisy ELO - Soušek Unichess ELO 2 : 6
Hinks-Edwards, Thomas (w) 2351 - Michalík, Peter (b) 2593 0 - 1
Brejník, Gustav (b) 2266 - Černoušek, Lukáš (w) 2456 0 - 1
Slovák, Kilián (w) 2219 - Bernášek, Jan (b) 2496 0 - 1
Pařízek, Vojtěch (b) 2186 - Šorm, Daniel (w) 2350 ½ - ½
Viták, Jiří (w) 2202 - Šimek, Petr (b) 2252 ½ - ½
Svatoš, Jan (b) 2205 - Řehořek, Martin (w) 2320 0 - 1
Skýpala, Ondřej (w) 2107 - Kuba, Jindřich (b) 2283 0 - 1
Dvořák, Jan (b) 2212 - Kovář, Vojtěch (w) 2238 1 - 0
SK OAZA Praha ELO - TJ Neratovice ELO 4 : 4
Straka, Vojtěch (w) 2422 - Vykouk, Jan (b) 2437 0 - 1
Havelka, Josef (b) 2376 - Londýn, Radek (w) 2396 1 - 0
Hollan, Martin (w) 2350 - Rašík, Vítězslav (b) 2447 0 - 1
Výprachtický, David (b) 2324 - Rubeš, Jan (w) 2401 ½ - ½
Hollan, Petr (w) 2270 - Orság, Milan (b) 2320 1 - 0
Vedral, Oldřich (b) 2239 - Forman, Štěpán (w) 2229 0 - 1
Kawulok, Marek (w) 2210 - Fajman, Petr (b) 2169 ½ - ½
Cuhra, Martin (b) 2179 - Purnoch, Josef (w) 2154 1 - 0
2222 ŠK Polabiny B ELO - TJ Pankrác ELO 4 : 4
Láznička, Viktor (w) 2645 - Svoboda, Svatopluk (b) 2411 1 - 0
Votava, Jan (b) 2499 - Polášek, Jaroslav (w) 2387 0 - 1
Vrána, Jan (w) 2405 - Sokolov, Alexander (b) 2358 1 - 0
Říha, Vojtěch (b) 2276 - Doležal, Radoslav (w) 2378 ½ - ½
Hrabuša, Matej (w) 2360 - Ištoňa, Martin (b) 2254 ½ - ½
Gloser, David (b) 2171 - Gregor, Jiří (w) 2189 0 - 1
Ludvík, Tomáš (w) 2196 - Vokoun, Jan (b) 2067 1 - 0
Jedlička, Aleš (b) 2204 - Postupa, Pavel (w) 2244 0 - 1
ŠK Města Lysá nad Labem ELO - QCC České Budějovice ELO 3½:4½
Jansa, Vlastimil (w) 2423 - Štoček, Jiří (b) 2601 0 - 1
Půlpán, Jakub (b) 2406 - Vokáč, Marek (w) 2369 ½ - ½
Červený, Martin (w) 2383 - Lechtýnský, Jiří (b) 2329 1 - 0
Priehoda, Vítězslav (b) 2300 - Zeman, Matyáš (w) 2250 0 - 1
Baláček, Tadeáš (w) 2355 - Havlík, Jan (b) 2394 ½ - ½
Špaček, Petr (b) 2319 - Vybíral, Zdeněk (w) 2223 ½ - ½
Neckář, Lubomír (w) 2270 - Borkovec, Milan (b) 2204 1 - 0
Koubová, Anna (b) 2105 - Richtrová, Eliška (w) 2178 0 - 1
ŠK Sokol Vyšehrad ELO - ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO 3 : 5
Vávra, Pavel (w) 2332 - Neuman, Petr (b) 2394 ½ - ½
Vichnar, David (b) 2368 - Konopka, Michal (w) 2363 0 - 1
Serrano, Salvador (w) 2269 - Kulhánek, Tomáš (b) 2321 1 - 0
Juřek, Josef (b) 2218 - Rous, Daniel (w) 2250 0 - 1
Vaněk, Petr (w) 2027 - Přibyl, Josef (b) 2219 0 - 1
Netušil, Miloslav (b) 2142 - Přibyl, Martin (w) 2282 ½ - ½
Rut, Vojtěch (w) 2040 - Pachmann, Aleš (b) 2310 1 - 0
Lacina, Filip (b) 1996 - Fedorov, Evgenii (w) 2230 0 - 1

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz