Pardubický krajský šachový svaz 

V šestém kole 1. ligy západ byly dosaženy tyto výsledky: Lysá nad Labem - Neratovice 4:4, Oaza Praha - Pankrác 4:4, Turnov B - DP Praha B 4,5:3,5, Líně - Unichess 4,5:3,5, Vlašim - Polabiny B 2:6, České Budějovice - Vyšehrad 5:3. Tabulku vede Líně, poslední je Vyšehrad.

Tabulka po 6. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Líně 6 5 0 1 15 26,5 8
2 5 2222 ŠK Polabiny B 6 4 1 1 13 28 10
3 6 Bartoš Unichess 6 4 0 2 12 27 9
4 11 ŠK Zikuda Turnov B 6 3 1 2 10 27 9
5 10 SK OAZA Praha 6 3 1 2 10 26 10
6 8 TJ Pankrác 6 3 1 2 10 24 5
7 2 TJ Spartak Vlašim 6 3 0 3 9 22 6
8 9 TJ Neratovice 6 1 4 1 7 24 7,5
9 3 QCC České Budějovice 6 2 0 4 6 18 3
10 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 6 1 1 4 4 24,5 6,5
11 12 ŠK Města Lysá nad Labem 6 1 1 4 4 21,5 6
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 6 0 2 4 2 19,5 4,5

 

ŠK Města Lysá nad Labem ELO - TJ Neratovice ELO 4 : 4
Šuráň, Jan (w) 2383 - Rašík, Vítězslav (b) 2464 ½ - ½
Půlpán, Jakub (b) 2414 - Rubeš, Jan (w) 2366 0 - 1
Priehoda, Vítězslav (w) 2341 - Horák, Michal (b) 2296 0 - 1
Neckář, Lubomír (b) 2264 - Schula, Michal (w) 2262 1 - 0
Jüptner, Jan (w) 2284 - Fajman, Petr (b) 2209 1 - 0
Husárik, Braňko (b) 2100 - Forman, Štěpán (w) 2217 0 - 1
Jirk, Aleš (w) 2140 - Purnoch, Josef (b) 2168 1 - 0
Kožený, Pavel (b) 2025 - Drábek, Vojtěch (w) 2086 ½ - ½
SK OAZA Praha ELO - TJ Pankrác ELO 4 : 4
Hollan, Martin (w) 2353 - Jirovský, Miloš (b) 2453 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2381 - Polášek, Jaroslav (w) 2362 1 - 0
Havelka, Josef (w) 2381 - Sokolov, Alexander (b) 2374 ½ - ½
Hollan, Petr (b) 2308 - Doležal, Radoslav (w) 2368 ½ - ½
Výprachtický, David (w) 2270 - Ištoňa, Martin (b) 2256 ½ - ½
Cuhra, Martin (b) 2248 - Matras, Ondřej (w) 2182 0 - 1
Vedral, Oldřich (w) 2268 - Postupa, Pavel (b) 2206 1 - 0
Lhotská, Anna (b) 1790 - Vokoun, Jan (w) 2082 0 - 1
ŠK Zikuda Turnov B ELO - ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO 4½:3½
Studnička, Tomáš (w) 2362 - Kourousis, Epaminondas (b) 2387 ½ - ½
Liška, Jiří (b) 2299 - Plischki, Sebastian (w) 2387 ½ - ½
Sodoma, Jan (w) 2319 - Kulhánek, Tomáš (b) 2345 ½ - ½
Rodshtein, Tereza (b) 2163 - Přibyl, Martin (w) 2286 1 - 0
Kučera, Petr (w) 2193 - Fedorov, Evgenii (b) 2300 ½ - ½
Kučera, Petr (b) 2211 - Adámek, Zdeněk (w) 2216 1 - 0
Černý, Martin (w) 2131 - Přibyl, Viktor (b) 2028 ½ - ½
Maršálek, Zdeněk (b) 2235 - Pachmann, Aleš (w) 2284 0 - 1
ŠK Líně ELO - Bartoš Unichess ELO 4½:3½
Petr, Martin (w) 2457 - Šimek, Petr (b) 2307 1 - 0
Sharashenidze, Akaki (b) 2365 - Vrbata, Zbyněk (w) 2340 ½ - ½
Neuman, Petr (w) 2371 - Kuba, Jindřich (b) 2292 1 - 0
Gross, David (b) 2377 - Kovář, Vojtěch (w) 2223 ½ - ½
Michálek, Jan (w) 2251 - Šlampa, Jan (b) 2242 1 - 0
Turner, Jan (b) 2313 - Brejník, Gustav (w) 2238 0 - 1
Folk, Petr (w) 2151 - Pařízek, Vojtěch (b) 2179 ½ - ½
Turner, Radek (b) 2049 - Pokorný, Petr (w) 2234 0 - 1
TJ Spartak Vlašim ELO - 2222 ŠK Polabiny B ELO 2 : 6
Horák, Martin (w) 2331 - Votava, Jan (b) 2512 0 - 1
Mejzlík, Ondřej (b) 2309 - Červený, Petr (w) 2332 ½ - ½
Hrdina, Robin (w) 2250 - Ludvík, Tomáš (b) 2272 0 - 1
Zvára, David (b) 2126 - Jedlička, Aleš (w) 2268 1 - 0
Hradecký, Ivo (w) 2021 - Říha, Vojtěch (b) 2247 0 - 1
Pýcha, Patrik (b) 2027 - Buločkin, Martin (w) 2262 0 - 1
Matějovský, Ondřej (w) 2034 - Vařejčko, Josef (b) 2246 ½ - ½
Vávra, Stanislav (b) 1989 - Gloser, David (w) 2175 0 - 1
QCC České Budějovice ELO - ŠK Sokol Vyšehrad ELO 5 : 3
Vokáč, Marek (w) 2334 - Londýn, Radek (b) 2413 1 - 0
Lechtýnský, Jiří (b) 2332 - Vávra, Pavel (w) 2336 0 - 1
Zeman, Matyáš (w) 2256 - Vichnar, David (b) 2373 1 - 0
Vybíral, Zdeněk (b) 2196 - Dočekal, Jan (w) 2266 ½ - ½
Novotný, Michal (w) 2268 - Netušil, Miloslav (b) 2143 ½ - ½
Stinka, Jakub (b) 2202 - Vaněk, Petr (w) 2070 ½ - ½
Borkovec, Milan (w) 2212 - Lacina, Filip (b) 1994 1 - 0
Kotál, Václav (b) 2187 - Řehák, Martin (w) 2056 ½ - ½

22.2.2020 Lanškroun
KSDŽ - 2. turnaj

29.2.2020 Pardubice
KPDMŽ

14.3.2020 Třemošnice
1. turnaj CHŠO

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz