Vytisknout

V 9. kole 2. ligy D byly dosaženy tyto výsledky: Rapid - Zábřeh 4:4, Chrudim - Chotěboř 3:5, Polička - Vysoké Mýto 5:3, Polabiny C - Lípa 3:5, Lanškroun - Náchod 5:3, Slavia HK - Žďár nad Sázavou 4,5:3,5. Tabulku s jasným šestibodovým náskokem vede Chotěboř. 

Křížová tabulka podle pořadí
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 PH 1 PH 2 PH 3
1 TJ CHS Chotěboř * 5   6 6 5   6 5 27 47,5 17
2 ŠK Lípa 3 * 5   2 6 5 6   6 21 43 14,5
3 2222 ŠK Polabiny C   3 * 4   4 5 6 5 20 42,5 12
4 TJ Slavia Hradec Králové 2   4 * 5 4 4 6 7   18 43 13,5
5 ŠK Vysoké Mýto 2   3 * 3 7   5 15 38 9
6 TJ ŠO Chrudim 3 6 4 4 * 4     4 13 37,5 8,5
7 TJ Štefanydes Polička   2 4 5 4 *   5 4 12 35,5 7,5
8 ŠK 1921 Zábřeh 2 3 3 2   *   4 4 8 30,5 7,5
9 TJ Žďár nad Sázavou 1   * 5   6 29,5 5,5
10 Rapid Pardubice 2 2     4 * 6 4 5 29 6,5
11 TJ Lanškroun 3   1   3 4 3 2 * 5 4 26 5
12 Sněžka TJ Náchod 2 3   3 4 4   4 3 * 3 30 5

 

Rapid Pardubice ELO - ŠK 1921 Zábřeh ELO 4 : 4
Prandstetter, Eduard (w) 2223 - Zapletal, Jiří (b) 2011 1 - 0
Smutný, Jan (b) 2185 - Krmela, Aleš (w) 2073 1 - 0
Holásek, Pavel (w) 2059 - Opravil, Karel (b) 2041 0 - 1
Veselý, Tomáš (b) 2052 - Strašil, Pavel (w) 2031 ½ - ½
Sýkora, Josef (w) 2057 - Sohr, Vladimír (b) 2088 0 - 1
Hlavnička, Jiří (b) 2077 - Doležel, Jaromír (w) 2025 ½ - ½
Vávra, Radim (w) 2024 - Ptáček, Tomáš (b) 1880 0 - 1
Hennig, Thomas (b) 2004 - Vicenec, Roman (w) 1945 1 - 0
TJ ŠO Chrudim ELO - TJ CHS Chotěboř ELO 3 : 5
Němec, Pavel (w) 2226 - Říha, Vojtěch (b) 2322 ½ - ½
Hlaváček, Robert (b) 2138 - Jun, Rudolf (w) 2136 ½ - ½
Malivánek, Jiří (w) 2108 - Ondráček, Ondřej (b) 2154 0 - 1
Hájek, Jiří (b) 2018 - Tůma, Jiří (w) 2294 ½ - ½
Trhal, Michal (w) 1998 - Veselý, Vítek (b) 2115 1 - 0
Kokeš, Bohuslav (b) 1985 - Vala, Filip (w) 2183 ½ - ½
Linhart, Zbyněk (w) 1913 - Tůma, Jan (b) 1974 0 - 1
Němec, Bohumil (b) 1785 - Daneš, Jaroslav (w) 2213 0 - 1
TJ Štefanydes Polička ELO - ŠK Vysoké Mýto ELO 5 : 3
Červený, Petr (w) 2334 - Sabol, Marian (b) 2243 1 - 0
Komárek, David (b) 2132 - Šmajzr, Martin (w) 2173 1 - 0
Pavlíček, Lukáš (w) 1880 - Grundman, Václav (b) 2034 ½ - ½
Novák, Aleš (b) 2101 - Kosek, Marek (w) 2147 ½ - ½
Kastner, Oldřich (w) 1960 - Kosek, Jiří (b) 2067 1 - 0
Lorenc, Oldřich (b) 2101 - Doseděl, Jiří (w) 2027 ½ - ½
Houška, Bronislav (w) 1947 - Netušil, Jakub (b) 1950 0 - 1
Komárková, Magdaléna (b) 1992 - Daněk, Pavel (w) 1878 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny C ELO - ŠK Lípa ELO 3 : 5
Jedlička, Aleš (w) 2218 - Jirásek, Pavel (b) 2284 ½ - ½
Vařejčko, Josef (b) 2233 - Gloser, David (w) 2187 0 - 1
Hošek, Milan (w) 2199 - Šedivý, Martin (b) 2133 ½ - ½
Bujnoch, Radek (b) 2196 - Sucharda, David (w) 2044 ½ - ½
Hostinský, Jiří (w) 2117 - Fiedler, Bedřich (b) 2107 ½ - ½
Kourek, Josef (b) 2041 - Šafařík, Jakub (w) 2205 0 - 1
Jiroušek, Jan (w) 1866 - Szücs, Matyáš (b) 2106 0 - 1
Brožka, Karel (b) 2045 - Rokoš, Filip (w) 2153 1 - 0
TJ Lanškroun ELO - Sněžka TJ Náchod ELO 5 : 3
Havelka, Josef (w) 2372 - Čech, Pavel (b) 2326 ½ - ½
Krátký, Josef (b) 2048 - Čechura, Petr (w) 2187 ½ - ½
Pokorný, Tomáš (w) 2196 - Mojžíš, Jan (b) 2140 1 - 0
Hrubeš, Pavel (b) 2145 - Černý, David (w) 2186 ½ - ½
Kupsa, Matěj (w) 2061 - Cerha, Michal (b) 2040 ½ - ½
Procházka, Petr (b) 1966 - Semerák, Pavel (w) 1955 1 - 0
Solil, Roman (w) 1999 - Velecký, Viktor (b) 2083 1 - 0
Kalousová, Julie (b) 1602 - Šobotník, Petr (w) 1884 0 - 1
TJ Slavia Hradec Králové ELO - TJ Žďár nad Sázavou ELO 4½:3½
Hába, Petr (w) 2470 - Večeřa, Pavel (b) 2138 1 - 0
Nun, Jiří (b) 2292 - Vašut, Karel (w) 2106 ½ - ½
Pokorný, Zdeněk (w) 2201 - Bukáček, Lubomír (b) 2114 ½ - ½
Ringel, Zbyněk (b) 2249 - Fišar, Josef (w) 2081 1 - 0
Novák, Radomír (w) 2114 - Celý, Jaroslav (b) 1966 ½ - ½
Šolc, Filip (b) 2088 - Siebenbürger, Vlastimil (w) 1961 ½ - ½
Jezbera, Jiří (w) 2161 - Hámorník, Jozef (b) 2054 0 - 1
Štěpán, Michal (b) 2082 - Pavliš, Jaromír (w) 1877 ½ - ½
Kategorie: Ligy