Pardubický krajský šachový svaz 

22. dubna 2023 proběhl Přebor družstev PDŠS v rapid šachu pro rok 2023. Turnaje pořádaného šachovým oddílem TJ Sokol Mistrovice v restauraci „U Novotnů“ se zúčastnilo 19 čtyřčlenných týmů nejen z našeho kraje. Pořadatelé děkují všem účastníkům za aktivní a bojovnou účast, za bezproblémový průběh a už se těší na další šachové akce v Mistrovicích.

Na státní svátek 17. listopadu uspořádala Tělovýchovná jednota Štefanydes Polička Krajský přebor družstev v bleskovém šachu pro rok 2022. Do prostorného sálu kameneckého obecního úřadu si přijelo zahrát celkem 5 družstev.

Šachový oddíl TJ Sokol Mistrovice Vás zve na turnaj čtyřčlenných družstev v rapid šachu, který je současně přeborem družstev PDŠS v rapid šachu na rok 2022.
Turnaj se bude konat v sobotu 21. května v Mistrovicích. Více v propozicích.

V sobotu 21. května 2022 se konal Krajský přebor PDŠS v rapid šachu družstev. Do Mistrovic přijelo 21 družstev. Výborným finišem titul přeborníka získal Lanškroun před dlouho vedoucími Polabinami a překvapením turnaje, družstvem Svitav. Nejlepším mimokrajským družstvem byla Jiskra Jaroměř. Nejlepší na jednotlivých šachovnicích byli Tomáš Pokorný, Josef Krátký (oba Lanškroun), Jiří Kosek (Vysoké Mýto) a jediný stoprocentní hráč turnaje Milan Kotva (Svitavy).

ŠO Sokol Mistrovice ve spolupráci s ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald uspořádal v sobotu 27.dubna 2019 XXIX.ročník Memoriálu Mirka Kodytka, který byl současně Krajským přeborem PDŠS družstev v rapidu pro rok 2019.
Na startu se sešlo celkem 17 čtyřčlenných družstev nejen z našeho kraje, z nichž suverénně zvítězilo družstvo Vysokého Mýta. Druhou příčku obsadili hráči Ústí n/O. B a na třetím místě skončilo družstvo DDM Kostelec n/O.
V Krajském přeboru bylo medailové pořadí stejné jen s tím rozdílem, že třetí místo si vybojovalo družstvo Dravci Letohrad.

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz