V Žamberku se první zářijový víkend uskuteční již čtrnáctý ročník legendárního turnaje Žamberecký Mish Mash, ve kterém se střetnou čtyřčlenné týmy v nohejbalu, fotbalu, volejbalu, blitz a rapid šachu! 

V krásném prostředí místní sokolovny nedaleko řeky Divoká Orlice se v přátelském duchu vždy o prvním zářijovém víkendu utkávají týmy o ceny s tématikou města Žamberka, brány Orlických hor. Akce je vyhlášená neformální atmosférou, s důrazem na fair play a radost ze hry.

Základní občerstvení je zajištěno přímo v areálu sokolovny za nízké ceny. Ke startovnému je možné objednat dva obědy a jednu večeři z lokálního pivovaru. Spaní je zařízeno na vlastní karimatce a spacáku přímo v sokolovně. Pro náročnější je hned v okolí několik penzionů za rozumnou cenu.

Žamberecký Mish Mash se pravidelně koná během pouti, která je na nedalekém náměstí často lákadlem pro večerní zábavu týmů, jež předtím vyrazí na sobotní večeři do města. V neděli akce končí okolo 15 hodiny vyhlášením, přičemž cen je dost pro každého.

Přijeďte si užít poslední doušky léta o prvním zářijovém víkendu právě do Žamberka. Budeme se těšit. Sportu zdar!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1433846020706410

Propozice: www.tinyurl.com/mm14-propozice

Přihlašování: www.tinyurl.com/mm14-prihlasovani