Pardubický krajský šachový svaz 

Pozor důležitá změna ! 1. turnaj Chvaletické šachové olympiády, který se měl konat v sobotu 14. března 2020 v Třemošnici, se odkládá na pozdější termín !!

Vážení šachoví přátelé,

V souvislosti s předpokládanou eskalací koronaviru (a nárůstem s ním souvisejících onemocnění) město Třemošnice a základní škola v Třemošnici upouštějí do odvolání od konání hromadných akcí, na kterých se může sejít větší počet osob z různých koutů České republiky a Pardubického kraje. Jde zde o předejití zbytečnému riziku.

Protože je v silách našeho Šachového spolku Železné hory uspořádat náhradní turnaj v rámci probíhající šachové sezony v měsících duben – květen – červen 2020, překládá se 1. turnaj CHŠO na pozdější termín, který bude upřesněn podle vývoje situace.

Omlouváme se tímto všem přihlášeným a také zatím nepřihlášeným účastníkům turnaje a pevně věříme, že 8. ročník CHŠO bude řádně sehrán pouze s časovým posunem 1. turnaje. Současně je možné, že 1. turnaj CHŠO nebude sehrán letos v Třemošnici, ale někde jinde, například v Pardubicích.

Za pořadatele: Lubomír Šilar, ředitel turnaje

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz