V sobotu 3. října byl zahájen nový ročník Krajského přeboru družstev starších žáků. V soutěži startuje 8 družstev, která odehrála první tři kola soutěže. Nejlépe si vedlo družstvo z Hlinska, které vyhrálo všechna utkání a jako jediné má plný zisk 9 bodů. Čtyři družstva startovala v Pardubicích (TJ CHS Chotěboř B, ŠO Hlinsko a Šachový spolek Železné hory B a C). Stejný počet družstev hrál v Lanškrouně (TJ Lanškroun, Štefanydes Polička, ŠK Svitavy a ŠK Ústí nad Orlicí).
7. listopadu sehrají všechna družstva další dvě utkání na srazech ve Svitavách a v Poličce.
Pořadí |
Poř. |
St.č. |
Družstvo |
Partie |
+ |
= |
- |
PH 1 |
PH 2 |
PH 3 |
1 |
6 |
ŠO Hlinsko |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
15 |
7 |
2 |
8 |
TJ Štefanydes Polička |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
14 |
6,5 |
3 |
4 |
ŠK Svitavy |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
5 |
4 |
1 |
TJ Lanškroun |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
9,5 |
4,5 |
5 |
7 |
TJ CHS Chotěboř B |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
7,5 |
3,5 |
6 |
2 |
Šachový spolek Železné hory B |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
7,5 |
3 |
7 |
3 |
Šachový spolek Železné hory C |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
6 |
2,5 |
8 |
5 |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1,5 |
0,5 |
1. kolo
Šachový spolek Železné hory B |
ELO |
- |
Šachový spolek Železné hory C |
ELO |
3 : 3 |
Pařízková, Kristýna (w) |
1067 |
- |
Hrdlička, Tomáš (b) |
1067 |
1 - 0 |
Charvát, Patrik (b) |
0 |
- |
Hlaváček, Jiří (w) |
1100 |
½ - ½ |
Pekárek, Jakub (w) |
1062 |
- |
Boháč, Jan (b) |
1100 |
½ - ½ |
Hejzlar, Hugo (b) |
0 |
- |
Kápička, Zdeněk (w) |
0 |
1 - 0 |
Ozank, Tobias (w) |
1081 |
- |
Pádivý, Jan (b) |
0 |
0 - 1 |
Mrklovský, David (b) |
0 |
- |
Kutílek, Vojtěch (w) |
0 |
0 - 1 |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
ELO |
- |
TJ Lanškroun |
ELO |
1½:4½ |
Šmajzrová, Dominika (w) |
1269 |
- |
Sadílek, Jakub (b) |
1027 |
1 - 0 |
Macan, Tomáš (b) |
1373 |
- |
Večeř, Martin (w) |
1344 |
½ - ½ |
Holásek, Tomáš (w) |
1060 |
- |
Pokorný, Jiří (b) |
1327 |
0 - 1 |
Růžička, Vít (b) |
0 |
- |
Lána, Vincent (w) |
1138 |
0 - 1 |
Křížek, Matěj (w) |
0 |
- |
Sadílek, Filip (b) |
1113 |
0 - 1 |
Hanák, David (b) |
0 |
- |
Cimprich, Lukáš (w) |
1134 |
0 - 1 |
ŠO Hlinsko |
ELO |
- |
TJ CHS Chotěboř B |
ELO |
4½:1½ |
Pešek, Martin Jakub (w) |
1402 |
- |
Jun, Robert (b) |
1358 |
½ - ½ |
Šulc, Jiří (b) |
1301 |
- |
Fousek, Petr (w) |
1080 |
1 - 0 |
Bouška, Jonáš (w) |
1100 |
- |
Jun, Rostislav (b) |
1267 |
0 - 1 |
Zahradník, Viktor (b) |
1057 |
- |
Krupička, Filip (w) |
1219 |
1 - 0 |
Schmidt, Jakub (w) |
1100 |
- |
Junová, Alexandra (b) |
0 |
1 - 0 |
Machovec, Vojtěch (b) |
0 |
- |
bez hráče (w) |
0 |
+ - - |
ŠK Svitavy |
ELO |
- |
TJ Štefanydes Polička |
ELO |
1 : 5 |
Moravec, Jakub (w) |
1511 |
- |
Švanda, Adam (b) |
1821 |
½ - ½ |
Václavík, Patrik (b) |
1647 |
- |
Nešpůrek, Jakub (w) |
1550 |
½ - ½ |
Vymazal, Marek (w) |
1168 |
- |
Šafář, Václav (b) |
1314 |
0 - 1 |
Václavíková, Adriana (b) |
0 |
- |
Urban, Stanislav (w) |
1192 |
0 - 1 |
Nahodilová, Ludmila (w) |
0 |
- |
Dolejš, Mikuláš (b) |
1080 |
0 - 1 |
Kopecký, Lukáš (b) |
0 |
- |
Šafář, Adam (w) |
0 |
0 - 1 |
2. kolo
TJ Štefanydes Polička |
ELO |
- |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
ELO |
6 : 0 |
Švanda, Adam (w) |
1821 |
- |
Šmajzrová, Dominika (b) |
1269 |
1 - 0 |
Nešpůrek, Jakub (b) |
1550 |
- |
Macan, Tomáš (w) |
1373 |
1 - 0 |
Šafář, Václav (w) |
1314 |
- |
Holásek, Tomáš (b) |
1060 |
1 - 0 |
Urban, Stanislav (b) |
1192 |
- |
Růžička, Vít (w) |
0 |
1 - 0 |
Dolejš, Mikuláš (w) |
1080 |
- |
Křížek, Matěj (b) |
0 |
1 - 0 |
Šafář, Adam (b) |
0 |
- |
Hanák, David (w) |
0 |
1 - 0 |
TJ CHS Chotěboř B |
ELO |
- |
Šachový spolek Železné hory C |
ELO |
3 : 3 |
Jun, Robert (w) |
1358 |
- |
Hlaváček, Jiří (b) |
1100 |
1 - 0 |
Fousek, Petr (b) |
1080 |
- |
Boháč, Jan (w) |
1100 |
1 - 0 |
Jun, Rostislav (w) |
1267 |
- |
Kápička, Zdeněk (b) |
0 |
1 - 0 |
Krupička, Filip (b) |
1219 |
- |
Pádivý, Jan (w) |
0 |
0 - 1 |
Junová, Alexandra (w) |
0 |
- |
Kutílek, Vojtěch (b) |
0 |
0 - 1 |
bez hráče (b) |
0 |
- |
Keřt, Daniel (w) |
0 |
- - + |
TJ Lanškroun |
ELO |
- |
ŠK Svitavy |
ELO |
2 : 4 |
Sadílek, Jakub (w) |
1027 |
- |
Moravec, Jakub (b) |
1511 |
0 - 1 |
Večeř, Martin (b) |
1344 |
- |
Václavík, Patrik (w) |
1647 |
0 - 1 |
Pokorný, Jiří (w) |
1327 |
- |
Vymazal, Marek (b) |
1168 |
0 - 1 |
Lána, Vincent (b) |
1138 |
- |
Václavíková, Adriana (w) |
0 |
1 - 0 |
Sadílek, Filip (w) |
1113 |
- |
Nahodilová, Ludmila (b) |
0 |
1 - 0 |
Cimprich, Lukáš (b) |
1134 |
- |
Kopecký, Lukáš (w) |
0 |
0 - 1 |
ŠO Hlinsko |
ELO |
- |
Šachový spolek Železné hory B |
ELO |
4½:1½ |
Pešek, Martin Jakub (w) |
1402 |
- |
Hrdlička, Jan (b) |
1397 |
1 - 0 |
Šulc, Jiří (b) |
1301 |
- |
Hrdlička, Jakub (w) |
1066 |
1 - 0 |
Bouška, Jonáš (w) |
1100 |
- |
Stefan, Šimon (b) |
0 |
0 - 1 |
Zahradník, Viktor (b) |
1057 |
- |
Pařízková, Kristýna (w) |
1067 |
1 - 0 |
Schmidt, Jakub (w) |
1100 |
- |
Hejzlar, Hugo (b) |
0 |
½ - ½ |
Machovec, Vojtěch (b) |
0 |
- |
Keřt, Marcel (w) |
0 |
1 - 0 |
3. kolo
TJ Lanškroun |
ELO |
- |
TJ Štefanydes Polička |
ELO |
3 : 3 |
Sadílek, Jakub (w) |
1027 |
- |
Švanda, Adam (b) |
1821 |
0 - 1 |
Večeř, Martin (b) |
1344 |
- |
Nešpůrek, Jakub (w) |
1550 |
1 - 0 |
Pokorný, Jiří (w) |
1327 |
- |
Šafář, Václav (b) |
1314 |
1 - 0 |
Lána, Vincent (b) |
1138 |
- |
Urban, Stanislav (w) |
1192 |
0 - 1 |
Sadílek, Filip (w) |
1113 |
- |
Dolejš, Mikuláš (b) |
1080 |
0 - 1 |
Cimprich, Lukáš (b) |
1134 |
- |
Šafář, Adam (w) |
0 |
1 - 0 |
Šachový spolek Železné hory B |
ELO |
- |
TJ CHS Chotěboř B |
ELO |
3 : 3 |
Hrdlička, Jan (w) |
1397 |
- |
Jun, Robert (b) |
1358 |
1 - 0 |
Hrdlička, Jakub (b) |
1066 |
- |
Fousek, Petr (w) |
1080 |
0 - 1 |
Stefan, Šimon (w) |
0 |
- |
Jun, Rostislav (b) |
1267 |
0 - 1 |
Charvát, Patrik (b) |
0 |
- |
Krupička, Filip (w) |
1219 |
0 - 1 |
Hejzlar, Hugo (w) |
0 |
- |
Junová, Alexandra (b) |
0 |
1 - 0 |
Keřt, Marcel (b) |
0 |
- |
bez hráče (w) |
0 |
+ - - |
Šachový spolek Železné hory C |
ELO |
- |
ŠO Hlinsko |
ELO |
0 : 6 |
Hrdlička, Tomáš (w) |
1067 |
- |
Pešek, Martin Jakub (b) |
1402 |
0 - 1 |
Hlaváček, Jiří (b) |
1100 |
- |
Šulc, Jiří (w) |
1301 |
0 - 1 |
Kápička, Zdeněk (w) |
0 |
- |
Bouška, Jonáš (b) |
1100 |
0 - 1 |
Pádivý, Jan (b) |
0 |
- |
Zahradník, Viktor (w) |
1057 |
0 - 1 |
Kutílek, Vojtěch (w) |
0 |
- |
Schmidt, Jakub (b) |
1100 |
0 - 1 |
Kubín, Jan (b) |
0 |
- |
Machovec, Vojtěch (w) |
0 |
0 - 1 |
ŠK Svitavy |
ELO |
- |
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
ELO |
6 : 0 |
Moravec, Jakub (w) |
1511 |
- |
Šmajzrová, Dominika (b) |
1269 |
1 - 0 |
Václavík, Patrik (b) |
1647 |
- |
Macan, Tomáš (w) |
1373 |
1 - 0 |
Vymazal, Marek (w) |
1168 |
- |
Holásek, Tomáš (b) |
1060 |
1 - 0 |
Václavíková, Adriana (b) |
0 |
- |
Růžička, Vít (w) |
0 |
1 - 0 |
Nahodilová, Ludmila (w) |
0 |
- |
Křížek, Matěj (b) |
0 |
1 - 0 |
Kopecký, Lukáš (b) |
0 |
- |
Hanák, David (w) |
0 |
1 - 0 |