Pardubický krajský šachový svaz 

V České Třebové se během uplynulého víkendu 19. a 20. září uskutečnilo MČR juniorů a juniorek v rapidu. V soutěži se dařilo domácímu kraji. Celkovým vítězem se stal Tomáš Ludvík z Polabin, na druhém místě skončil Rudolf Jun z Chotěboře a třetí byl Martin Simet hrající za Klatovy. Prvním 5 hráčů mělo 7 bodů z 9 partií, turnaj byl mimořádně vyrovnaný. Z dívek se nejlépe dařilo Karin Němcové z OAZY Praha, která získala 6,5 bodu a Martině Šťastné z VŠTE se 5,5 body.

Jaké bylo Mistrovství ČR juniorů a juniorek v rapid šachu v České Třebové?Pohled do hracího sálu

Vítězové v jednotlivých kategoriích

 

 

Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 11 FM Ludvík Tomáš  H18 CZE 1997 2222 Šk Polabiny, Z.S. 7 0 50,5 54,5
2 19   Jun Rudolf  H16 CZE 1825 TJ CHS Chotěboř 7 0 50,5 54
3 7 FM Simet Martin  H20 CZE 2076 Šk Sokol Klatovy 7 0 48,5 53,5
4 3 FM Říha Vojtěch  H18 CZE 2141 2222 Šk Polabiny, Z.S. 7 0 48 53
5 8   Babula Vlastimil  H16 CZE 2039 Šk Staré Město 7 0 45,5 48
6 2 FM Slovák Kilián  H20 CZE 2156 Tj Kobylisy 6,5 0 48,5 53,5
7 10   Havelka Ondřej  H20 CZE 2007 Šachy Hošťálková Z.S. 6,5 0 47,5 51,5
8 4   Eret Jonáš  H20 CZE 2130 Šk Sokol Klatovy 6,5 0 46 49,5
9 5   Brejník Gustav  H20 CZE 2105 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 6,5 0 45 49
10 30   Němcová Karin  D18 CZE 1644 SK OAZA Praha 6,5 0 44,5 47,5
11 13 FM Švanda Ondřej  H18 CZE 1973 Šk Staré Město 6 0 47,5 51,5
12 9   Skalský Alexandr  H18 CZE 2038 Šk Staré Město 6 0 45,5 49
13 1   Gloser David  H18 CZE 2248 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 43 47
14 16 FM Pařízek Vojtěch  H20 CZE 1871 TJ Kobylisy 6 0 40 43,5
15 37   Kupsa Matěj  H20 CZE 1595 Tj Lanškroun 6 0 40 43
16 14   Hosnedl Matyáš  H16 CZE 1911 Šachová Akademie Všte, Z.S. 5,5 0 49 54
17 48   Cibulka Josef  H16 CZE 1521 Ššpm Lipky Hk 5,5 0 47,5 51,5
18 29   Gubin Michail  H20 CZE 1655 ŠK Praha-Smíchov 5,5 0 45 47,5
19 42   Stoček Martin  H16 CZE 1567 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 44,5 49
20 24   Civín Dominik  H20 CZE 1682 Šachový Klub Zdice 5,5 0 43,5 47
21 47   Šťastná Martina  D16 CZE 1532 Šachová Akademie Všte, Z.S. 5,5 0 43 46
22 38   Horák Vojtěch  H18 CZE 1595 TJ Lanškroun 5,5 0 41,5 42
23 6   Horák Jan  H20 CZE 2079 Region Panda, z.s. 5,5 0 39,5 43,5
24 31   Jiroušek Jan  H16 CZE 1635 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5,5 0 38,5 42
25 15   Paulus Václav  H20 CZE 1898 1. Novoborský Šk 5,5 0 37 40
26 52   Babula Matěj  H16 CZE 1472 Šk Staré Město 5,5 0 34 36,5
27 12   Barák David  H16 CZE 1993 ŠK Duras BVK 5 0 46,5 51
28 18 CM Jareš Michal  H16 CZE 1832 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 0 44 48
29 25   Volák Šimon  H16 CZE 1681 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5 0 43,5 46,5
30 20   Bauer Jan  H16 CZE 1759 Šachová Akademie Všte, Z.S. 5 0 41 44,5
31 26   Asatryan Manvel  H18 CZE 1675 Šo Tj Tatran Prachatice 5 0 40 43,5
32 33   Dvořáček Jan Matyáš  H16 CZE 1621 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5 0 39,5 42,5
33 43   Vavřínková Anna  D16 CZE 1557 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 5 0 39 42
34 32   Dolenský Filip  H16 CZE 1629 Šk Spartak Ústí Nad Labem 5 0 37,5 39
35 54   Hosová Sandra  D16 CZE 1444 Sokol Buštěhrad 5 0 36 38,5
36 49   Macháček Lukáš  H18 CZE 1519 Šk Staré Město 5 0 35,5 37
37 51   Popovský Ondřej  H16 CZE 1493 Sokol Buštěhrad 5 0 34,5 36
38 35   Peroutka Šimon  H16 CZE 1609 Tj Sokol Údlice 4,5 0 40,5 43,5
39 39   Václavík Patrik  H16 CZE 1590 ŠK Svitavy 4,5 0 39,5 41,5
40 17   Šmajzrová Veronika  D20 CZE 1842 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 39 42,5
41 28   Jelínek Oliver  H16 CZE 1672 Sokol Buštěhrad 4,5 0 38,5 41
42 64   Klabeneš Petr  H18 CZE 1276 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 38 39,5
43 63   Kroulík Václav  H16 CZE 1289 Region Panda, z.s. 4,5 0 37,5 41
44 53   Moravec Jakub  H16 CZE 1446 Šk Svitavy 4,5 0 37,5 40
45 21   Strnad Michael  H18 CZE 1706 Klub Šachistů Říčany 1925 4,5 0 34 37
46 46   Holásek Vojtěch  H20 CZE 1533 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí, Z.S. 4,5 0 32,5 35
47 27   Ďuriančík Michal  H16 CZE 1673 ŠK Svitavy 4 0 41,5 45
48 55   Hrazdira Matyáš Josef  H16 CZE 1437 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 4 0 41,5 45
49 45   Králová Gabriela  D18 CZE 1534 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 0 40 42,5
50 58   Kubín Lukáš  H16 CZE 1404 Sokol Buštěhrad 4 0 37 38,5
51 73   Marková Karolína  D16 CZE 1085 Šachy Štěpán 4 0 36,5 39,5
52 34   Rosenbaumová Lea  D18 CZE 1610 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 0 36,5 38
53 50   Semová Lada  D16 CZE 1497 ŠK Teplice 4 0 35,5 38
54 56   Habinová Alice  D16 CZE 1431 Šachový Klub Lokomotiva Brno, Z.S. 4 0 35 38
55 41   Kačírek Pavel  H16 CZE 1579 Region Panda, z.s. 4 0 35 37,5
56 36   Leksová Soňa  D16 CZE 1597 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 34 36,5
57 22   Handl Petr  H16 CZE 1704 Šachový klub Zdice 4 0 30 31,5
58 57   Mošovský Jakub  H16 CZE 1409 Sokol Buštěhrad 4 0 30 30,5
59 40   Kalousová Julie  D18 CZE 1588 Tj Lanškroun 4 0 29 30,5
60 44   Vilímová Julie  D18 CZE 1543 Klub Šachistů Říčany 1925 3,5 0 39,5 42,5
61 23   Kolomý Adam  H20 CZE 1699 TJ Lanškroun 3,5 0 38 40,5
62 60   Píše Michal  H16 CZE 1380 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 34 36,5
63 66   Dušánek Michal  H16 CZE 1257 Region Panda, z.s. 3,5 0 31,5 33
64 71   Pokorný Jiří  H16 CZE 1158 Tj Lanškroun 3,5 0 31 31,5
65 67   Kroulík Štěpán  H16 CZE 1257 Region Panda, z.s. 3,5 0 30,5 31
66 61   Tvaroh Vítězslav  H16 CZE 1314 Sokol Buštěhrad 3 0 34 36
67 70   Krautschneider Daniel Jan  H16 CZE 1198 Region Panda, z.s. 3 0 34 35,5
68 68   Nikolinko Tomáš  H18 CZE 1252 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 33,5 34
69 65   Nesporá Taťána  D16 CZE 1275 Šachový Klub Světlá Nad Sázavou 3 0 32,5 35
70 75   Pečenka Petr  H18 CZE 1534 Šachy Zastávka 3 0 31,5 34
71 81   Bělovský Pavel  H16 CZE 0 ŠK Řetůvka 3 0 29,5 32
72 76   Macan Tomáš  H16 CZE 1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 29 30,5
73 77   Mráz Václav  H18 CZE 1183 ŠK Svitavy 3 0 24 25,5
74 69   Málková Barbora  D16 CZE 1247 TJ Lanškroun 2,5 0 33,5 35,5
75 62   Kýr Michal  H16 CZE 1294 ŠK Svitavy 2,5 0 32 33,5
76 79   Dvořák Milan  H16 CZE 1071 Region Panda, z.s. 2,5 0 28 29,5
77 59   Minář Milan  H16 CZE 1388 TJ Lanškroun 2 0 33,5 35
78 74   Bohuňovská Tereza  D18 CZE 1046 ŠK Svitavy 2 0 31 31,5
79 80   Dvořák Vojtěch  H16 CZE 1023 Region Panda, z.s. 2 0 25,5 26
80 72   Slanina Matěj  H16 CZE 1117 Šk Řetůvka 2 0 25,5 26
81 78   Zachař Michal  H16 CZE 1100 ŠK Svitavy 1 0 24 25,5

15.-16.5.2021 Nové Hrady
MČR do 8 let

22.-29.6.2021 Kouty nad Desnou
MČR mládeže 2021 (přesun)

22.5.2021 Ústí nad Orlicí
Orlická šachovnice a KP HD8

17.9. - 19.9.2021 Milovy
KPJ mládeže

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz