V sobotu 20. listopadu skončilo Polofinále MČR juniorů a juniorek. V kategorii juniorů zvítězil famózním výkonem a ziskem 8 bodů z 9 partií David Gloser reprezentující Polabiny a vybojoval si tak postup na MČR. Své nasazení obhájil sedmý Tomáš Ludvík s 6,5 body, bude prvním náhradníkem.
V kategorii dívek se zúčastnilo 17 hráček, z našeho kraje byla sedmá Viola Ruby Pejřimovská z Choteboře a Lea Rosenbaumová z Polabin skončila s 5 body osmá, byla jediná účastnice z kategorie D20. Přímý postup na MČR si vítězstvím v H16 vybojovala Adéla Třasáková už v červnu.
Konečné pořadí po 9 kolech | ||||||||||
Poř. | St.č. | Jméno | Typ | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 | |
1 | 12 | Gloser David | H20 | 2184 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 8 | 0 | 49,5 | 53,5 | |
2 | 1 | FM | Frank Adam | H18 | 2356 | Beskydská šachová škola z.s. | 7,5 | 0 | 49 | 53 |
3 | 2 | FM | Švanda Ondřej | H20 | 2281 | ŠK Staré Město | 6,5 | 0 | 51,5 | 55,5 |
4 | 23 | Vojta Jakub | H18 | 2111 | TJ Spartak Vlašim | 6,5 | 0 | 47,5 | 51,5 | |
5 | 9 | Lajbl Jan | H20 | 2203 | Šachový klub Jičín z.s. | 6,5 | 0 | 45 | 49 | |
6 | 17 | Ocelák Jakub | H18 | 2145 | Unichess | 6,5 | 0 | 42,5 | 46 | |
7 | 7 | FM | Ludvík Tomáš | H20 | 2212 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 6,5 | 0 | 41,5 | 45,5 |
8 | 5 | Babula Vlastimil | H18 | 2228 | ŠK Staré Město | 6 | 0 | 46,5 | 51 | |
9 | 25 | Zvolenský David | H20 | 2097 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 0 | 44,5 | 48,5 | |
10 | 14 | Nagy Ladislav | H20 | 2177 | QCC České Budějovice | 6 | 0 | 44,5 | 47 | |
11 | 3 | Gnojek Petr | H18 | 2275 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0 | 43,5 | 48 | |
12 | 28 | Mach Petr | H18 | 2051 | Unichess | 6 | 0 | 41,5 | 45,5 | |
13 | 10 | Nytra Ondřej | H18 | 2201 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0 | 38,5 | 41 | |
14 | 11 | Flajšman Pavel | H20 | 2189 | ŠK Dvorec | 6 | 0 | 36 | 39 | |
15 | 6 | Šmolík Jáchym | H18 | 2225 | Klub šachistů Říčany 1925 | 5,5 | 0 | 48,5 | 52 | |
16 | 13 | Skýpala Ondřej | H18 | 2179 | TJ Kobylisy | 5,5 | 0 | 42,5 | 46,5 | |
17 | 26 | Večeřa Dominik | H18 | 2085 | Sokol Postoupky | 5,5 | 0 | 41,5 | 43,5 | |
18 | 20 | Brožka Karel | H18 | 2132 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5,5 | 0 | 40,5 | 43,5 | |
19 | 39 | Janouš Marek | H18 | 1928 | ŠK 64 Plzeň | 5,5 | 0 | 40,5 | 42 | |
20 | 8 | CM | Jareš Michal | H18 | 2208 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5,5 | 0 | 39,5 | 43,5 |
21 | 21 | Voříšek Jakub | H20 | 2131 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 0 | 45,5 | 47 | |
22 | 4 | Hrbek Štěpán | H18 | 2235 | Interchess z.s. | 5 | 0 | 44 | 48 | |
23 | 37 | Fojt Petr | H20 | 1938 | Šachový klub Jičín z.s. | 5 | 0 | 42,5 | 45,5 | |
24 | 16 | Trávníček Kryštof Mikuláš | H20 | 2168 | TJ Vlčnov | 5 | 0 | 42 | 45 | |
25 | 42 | Döme Michal | H20 | 1920 | ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. | 5 | 0 | 42 | 44,5 | |
26 | 15 | Jun Rudolf | H18 | 2169 | TJ CHS Chotěboř | 5 | 0 | 41 | 44 | |
27 | 31 | Bouška Jiří | H18 | 2027 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5 | 0 | 40,5 | 44 | |
28 | 70 | Mrázek Roman | H18 | 1694 | SK Slavia Orlová | 5 | 0 | 40 | 44 | |
29 | 34 | Hrabal Matěj | H20 | 1977 | Oddíl šachů Sportovního klubu Prost | 5 | 0 | 39,5 | 42 | |
30 | 22 | Tajovský Matěj | H18 | 2113 | ŠK Duras BVK | 5 | 0 | 38,5 | 41,5 | |
31 | 27 | Volák Šimon | H18 | 2059 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 5 | 0 | 37,5 | 41,5 | |
32 | 18 | Novotný Martin | H20 | 2136 | Klub šachistů Říčany 1925 | 5 | 0 | 37,5 | 40,5 | |
33 | 54 | Macháček Jan | H18 | 1813 | TJ Desko Liberec | 5 | 0 | 37,5 | 39 | |
34 | 63 | Raptis Janis | H18 | 1753 | TJ Tatran Město Albrechtice z.s. | 5 | 0 | 36,5 | 38 | |
35 | 45 | Rousek Jan | H18 | 1901 | Unichess | 5 | 0 | 35 | 37 | |
36 | 33 | Vaculík Martin | H18 | 1980 | Oddíl šachů Sportovního klubu Prost | 5 | 0 | 31,5 | 33 | |
37 | 41 | Lihotský Lukáš | H18 | 1921 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5 | 0 | 28 | 29,5 | |
38 | 47 | Bartoš Václav | H18 | 1887 | Klub šachistů Říčany 1925 | 4,5 | 0 | 40 | 43,5 | |
39 | 30 | Jirásko Miroslav | H18 | 2033 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 4,5 | 0 | 40 | 43 | |
40 | 46 | Šulc Jakub | H20 | 1890 | Šachklub města Dobrovice, z.s. | 4,5 | 0 | 38,5 | 41,5 | |
41 | 52 | Husa Daniel | H18 | 1826 | Unichess | 4,5 | 0 | 38,5 | 41 | |
42 | 29 | Porš Jaroslav | H18 | 2051 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 4,5 | 0 | 38 | 41,5 | |
43 | 32 | Paseka Matyáš | H18 | 2007 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 38 | 40,5 | |
44 | 35 | Šádek Vojtěch | H18 | 1968 | Šachový klub Jičín z.s. | 4,5 | 0 | 36 | 39 | |
45 | 24 | Cibulka Josef | H18 | 2109 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 35 | 38 | |
46 | 69 | Rucabado Štefan | H18 | 1702 | Unichess | 4,5 | 0 | 34,5 | 37 | |
47 | 67 | Mametev Artem | H18 | 1744 | ŠK 64 Plzeň | 4 | 0 | 42,5 | 46 | |
48 | 61 | Toman Jan | H18 | 1760 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 4 | 0 | 40,5 | 45 | |
49 | 53 | Vrzal Filip | H18 | 1821 | Sokol Postoupky | 4 | 0 | 40,5 | 43,5 | |
50 | 55 | Zezula Jakub | H18 | 1808 | TJ Náměšť n/Oslavou | 4 | 0 | 38,5 | 42 | |
51 | 56 | Pressler Tobias | H18 | 1807 | Klub šachistů Říčany 1925 | 4 | 0 | 38 | 39,5 | |
52 | 77 | Žaža Martin | H18 | 1606 | TJ Náměšť n/Oslavou | 4 | 0 | 37,5 | 40 | |
53 | 73 | Pelc Adam | H18 | 1659 | Šachy Krnov, z.s. | 4 | 0 | 37 | 40 | |
54 | 40 | Roubal Matyáš | H18 | 1927 | ŠK Sokol Klatovy | 4 | 0 | 35 | 37 | |
55 | 49 | Souček Jan | H18 | 1862 | Šachy Štěpán | 4 | 0 | 34,5 | 36,5 | |
56 | 50 | Holub Adam | H18 | 1831 | Unichess | 4 | 0 | 34 | 35,5 | |
57 | 71 | Kučera David | H18 | 1677 | Gambit Jihlava | 4 | 0 | 33,5 | 36,5 | |
58 | 78 | Juračák David | H18 | 1604 | Interchess z.s. | 4 | 0 | 33,5 | 35,5 | |
59 | 65 | Dvořáček Matyáš | H18 | 1748 | Sokol Postoupky | 4 | 0 | 33,5 | 35,5 | |
60 | 43 | Fizer Marek | H18 | 1913 | Interchess z.s. | 4 | 0 | 32,5 | 34,5 | |
61 | 79 | Klapuch Dominik | H18 | 1596 | Slezan Opava | 4 | 0 | 31,5 | 34 | |
62 | 38 | Dvořáček Jan Matyáš | H18 | 1934 | ŠK Staré Město | 4 | 0 | 31 | 34 | |
63 | 51 | Lang Šimon | H18 | 1827 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 4 | 0 | 31 | 32,5 | |
64 | 66 | Seidl Jan | H18 | 1746 | TJ KRALUPY, z.s. | 4 | 0 | 30,5 | 32,5 | |
65 | 59 | Bezděk Tomáš | H18 | 1788 | TJ KRALUPY, z.s. | 3,5 | 0 | 39 | 41,5 | |
66 | 57 | Šťastný Jakub | H18 | 1803 | ŠK Teplice | 3,5 | 0 | 37,5 | 39,5 | |
67 | 48 | Vilímek Vít | H18 | 1868 | ŠK Líně | 3,5 | 0 | 34 | 36 | |
68 | 81 | Popov Roman | H18 | 1588 | SK OAZA Praha | 3,5 | 0 | 33 | 35 | |
69 | 74 | Hrbek Jáchym | H18 | 1647 | Šachy Štěpán | 3,5 | 0 | 28 | 29,5 | |
70 | 62 | Pecka Jan | H18 | 1756 | TJ Kobylisy | 3 | 0 | 37,5 | 41,5 | |
71 | 58 | Blažek Matěj | H18 | 1801 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 35 | 37 | |
72 | 64 | Václavík Patrik | H18 | 1753 | TJ Lanškroun | 3 | 0 | 33,5 | 36 | |
73 | 80 | Šlachta Jan | H18 | 1590 | Šachy Krnov, z.s. | 3 | 0 | 33 | 34,5 | |
74 | 72 | Blažek Tomáš | H18 | 1663 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 30,5 | 33,5 | |
75 | 84 | Škoda Jiří | H20 | 1569 | SK Petřín Plzeň | 3 | 0 | 29,5 | 31 | |
76 | 85 | Hykš Jan | H20 | 1542 | Šachový klub Jičín z.s. | 3 | 0 | 29,5 | 31 | |
77 | 36 | Vylíčil Adam | H18 | 1941 | ŠK Staré Město | 2,5 | 0 | 37 | 40,5 | |
78 | 60 | Müller David | H18 | 1782 | TJ Desko Liberec | 2,5 | 0 | 32 | 34 | |
79 | 68 | Veverka Vladimír | H18 | 1722 | ŠK Teplice | 2,5 | 0 | 32 | 34 | |
80 | 75 | Simajchl Adam | H20 | 1639 | Spartak Velké Meziříčí | 2,5 | 0 | 29,5 | 31 | |
81 | 76 | Pejřimovský Tadeáš Rubel | H18 | 1624 | TJ CHS Chotěboř | 2 | 0 | 32 | 33,5 | |
82 | 82 | Síleš Jan | H18 | 1583 | Klub šachistů Říčany 1925 | 2 | 0 | 31 | 32,5 | |
83 | 83 | Pavliš Matěj | H18 | 1576 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 0 | 30,5 | 33,5 | |
84 | 86 | Borovanský Simeon | H18 | 1363 | SK Šachy Chlumec | 1 | 0 | 35 | 37 | |
85 | 19 | Souček Petr | H18 | 2134 | Unichess | 1 | 0 | 32 | 34 | |
86 | 44 | Růžička Filip | H18 | 1910 | TJ Kobylisy | 0 | 0 | 27,5 | 28,5 |