Pardubický krajský šachový svaz 

V článku najdete výsledky včerejšího 3. kvalifikačního turnaje KP jednotlivců ve věkových kategoriích HD 10 - HD 16 a aktualizovanou průběžnou tabulku postupujících (excel) do KPJ 2022 v uvedených věkových kategoriích. 

Ve výsledkových tabulkách jsou žlutě zvýrazněni postupující hráči na základě předchozích kvalifikací nebo přímého postupu, zeleně zvýraznění hráči postupují do finále KPJ na základě výsledků včerejší kvalifikace.

 

HD10 - chess-results, pdf s vyznačenými hráči
um. Jméno nELOr oddíl, spolek, kroužek body PH 1 PH 2 PH 3
1 Chmelová Klára    TJ Štefanydes Polička 7 0 27,5 30,5
2 Junová Alexandra    TJ CHS Chotěboř 6 0 27 27,5
3 Dlouhý Martin    TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 1 28,5 31
4 Kvapil Stanley Joseph    Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 27 29
5 Exner Matěj    Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 27,5 29,5

 

HD12 - chess-results, pdf s vyznačenými hráči
um. příjmení a jméno nELOr oddíl, spolek, kroužek body PH 1 PH 2 PH 3
1 Málek Daniel    Šachový spolek Železné hory 6 0 24 27
2 Hlaváček Jiří  1023 Šachový spolek Železné hory 5,5 0 25 28
3 Pádivý Jan    Šachový spolek Železné hory 5 1 23 26
4 Šára David    2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 24,5 25,5
5 Hrdlička Tomáš  1117 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 26 29

 

HD14 - chess-results, pdf s vyznačenými hráči
um. příjmení a jméno nELOr oddíl, spolek, kroužek body PH 1 PH 2 PH 3
1 Jun Rostislav  1287 TJ CHS Chotěboř 6,5 0 28,5 31,5
2 Fousek Petr  1322 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 27 29,5
3 Kvapil Paul  1386 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 27 29,5
4 Zahradník Viktor  1144 ŠO Hlinsko 5 0 27 28,5
5 Pařízková Kristýna  1002 Šachový spolek Železné hory 5 0 25,5 27

 

HD16 - chess-results, pdf s vyznačenými hráči
um. Jméno nELOr oddíl, spolek, kroužek body PH 1 PH 2 PH 3
1 Nešpůrek Jakub  1529 Šachový spolek Železné hory 5,5 0,5 27 29,5
2 Jun Robert  1417 TJ CHS Chotěboř 5,5 0,5 26,5 29
3 Hrdlička Jan  1413 Šachový spolek Železné hory 5 1 26 28
4 Stefan Šimon  1408 Šachový spolek Železné hory 5 0 24,5 26
5 Pešek Martin Jakub  1319 ŠO Hlinsko 4 0 25,5 27,5
 
Přeji Vám všem příjemné prožití Vánočních svátků a zdraví a spokojenost v Novém roce 2022.
 
Ing. Lubomír Šilar, předseda KM PDŠS

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz