Pardubický krajský šachový svaz 

Letos už v tradičním březnovém termínu se odehrálo MČR juniorů a juniorek tentokrát ve Špindlerově Mlýně. V kategorii D18 a D20 vybojovala stříbrnou medaili Adéla Třasáková z Polabin. 

V juniorkách jsme z 10 hráček měly hned 4 dívky z kraje. Kromě Adély, také Leu Rosenbaumovou a Gabrielu Královou z Polabin a Soňu Leksovou z ŠK Ústí nad Orlicí. 

 
Adéla Třasáková z Polabin

MČR juniorek - konečné pořadí na chess-results
Rk. SNo Name Typ Rtg Club/City Pts.  TB1 rtg+/-
1 8 Lhotská Anna  D18 2025 SK OAZA Praha 7 29,5 -2
2 3 Třasáková Adéla  D18 1890 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 25 34,4
3 7 Šťastná Martina  D18 1901 Šachová akademie VŠTE, z.s. 5,5 22 -10,8
4 2 Dudová Pavlína  D18 1769 Beskydská šachová škola z.s. 5 22,25 30
5 9 Dvořáková Olga  D18 1947 Spartak Adamov 4,5 15,5 -70
6 1 Rosenbaumová Lea  D20 1827 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 15 -8
7 5 Leksová Soňa  D18 1682 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 14,5 30,8
8 6 Králová Gabriela  D20 1760 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 13,25 -2,8
9 4 Petirová Iva  D18 1652 Šachový klub Jičín z.s. 3,5 13 24,4
10 10 Semová Lada  D18 1377 ŠK Teplice 0,5 3,5 -15,2

V kategorii juniorů se příliš nedařilo jedinému zástupci Davidu Gloserovi z Polabin, který skončil jedenáctý.

MČR juniorů - konečné pořadí na chess-results
Rk. SNo   Name Typ Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 K rtg+/-
1 12 FM Miča Marek  H18 2277 Beskydská šachová škola 8,5 40,75 0 20 54,4
2 4 FM Švanda Ondřej  H20 2310 ŠK Staré Město 8 39,75 0 20 34
3 11 FM Frank Adam  H18 2282 Beskydská šachová škola 8 37,5 0 20 43
4 9 FM Kůsa Jakub  H18 2312 Moravská Slavia Brno 7 33,5 0 20 13,6
5 2 FM Mládek Richard  H20 2375 Slavia Kroměříž 7 31,5 0 20 -5,4
6 8 FM Stalmach Richard  H18 2305 Beskydská šachová škola 6 27,5 0 20 -4
7 3 FM Vojta Jakub  H18 2430 TJ Spartak Vlašim 6 24,25 0 10 -20,6
8 7   Lajbl Jan  H20 2214 Šachový klub Jičín z.s. 4,5 24 0 20 -5,8
9 10   Hlavina Matouš  H18 2096 Klub šachistů Říčany 1925 3,5 13,5 0 40 18,8
10 6   Babula Vlastimil  H18 2198 ŠK Staré Město 3,5 13,25 0 40 -41,2
11 5   Gloser David  H20 2254 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 10,25 0 20 -68,4
12 1 CM Ocelák Jakub  H18 2051 Unichess 2 7,25 0 40 -18

 

 

 

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz