Pardubický krajský šachový svaz 

MČR mládeže po letech změnilo působiště i organizátora, konalo se tradičně v březnu 12.-19.3.2022. Do Luhačovic se sjela nejlepší mládež do 16 let a také se tam konalo MČR amatérů. Karel Brožka vybojoval bronzovou medaili v kategorii H14. Výsledky na chess-results jsou zde a zpravodajství organizátora na nss.cz včetně fotogalerie.

Konečné pořadí - H10
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 5 Janouskova Eliska  CZE 1167 Sk Line 8 1 45 48
2 4 Lackova Lucie  CZE 1207 Beskydska Sachova Skola Z.S. 8 0 45 49
3 3 Kusova Nikola  CZE 1227 Sk Spartak Chodov 6 0 45 49
4 1 Vancakova Veronika  CZE 1300 Beskydska Sachova Skola Z.S. 6 0 44 48
5 6 Lickova Anna  CZE 1016 Unichess 5,5 0 43 47
6 13 Romanko Diana  CZE 1000 Sk Karlovy Vary 5 0 48 52
7 20 Vanickova Natalie  CZE 1000 Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S. 5 0 47 50
8 15 Silhankova Simona  CZE 1000 Sk Line 5 0 43 45
9 17 Stepankova Linda  CZE 1000 Tj Aero Odolena Voda 5 0 42 43
10 9 Koutna Simona  CZE 1000 Tj Sokol Zajecice 5 0 40 43

 

Konečné pořadí - D12
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 5 Kozusnikova Daniela  CZE 1340 Interchess Z.S. 7,5 0 43 46
2 1 Buchtova Viktorie  CZE 1494 Beskydska Sachova Skola Z.S. 6,5 0 50 55
3 7 Slivova Linda  CZE 1305 Sk Teplice 6,5 0 47 52
4 6 Stara Zuzana  CZE 1322 Sk Stare Mesto 6,5 0 44 46
5 3 Horkova Tereza  CZE 1413 Beskydska Sachova Skola Z.S. 6,5 0 41 43
6 14 Stehlikova Vanessa  CZE 1038 2222 Sk Polabiny, Z.S. 6 0 45 49

Konečné pořadí - D14
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 1 Rybackova Lucie  CZE 1617 Gambit Jihlava 8,5 0 43 47
2 6 Dobsa Emma  CZE 1425 Unichess 6,5 0 47 51
3 9 Barteckova Denisa  CZE 1323 Beskydska Sachova Skola Z.S. 6,5 0 44 47
4 5 Sikorova Jana  CZE 1457 Tz Trinec 6,5 0 39 42
5 3 Zadrapova Amalie  CZE 1582 Sachovy Klub Vsetin, Z.S. 6 0 43 47
6 17 Dorazilova Kristyna  CZE 1240 Sportovni Klub Vyskov 5,5 0 39 42

 

Konečné pořadí - D16
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 1 Voriskova Anna  CZE 1802 Sspm Lipky Hk 8 0 45 49
2 5 Markova Karolina  CZE 1589 Sachy Stepan 6,5 1,5 45 49
3 4 Nagyova Daniela  CZE 1614 Qcc Ceske Budejovice 6,5 1 46 51
4 7 Hosova Sandra  CZE 1525 Sokol Bustehrad 6,5 0,5 45 46
5 2 Fizerova Lucie  CZE 1789 Interchess Z.S. 6 0 42 43
6 6 Sulcova Tereza Radmila  CZE 1554 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5 1 43 43
7 3 Havelkova Beata  CZE 1720 Qcc Ceske Budejovice 5 0 35 35
8 8 Nespora Tatana  CZE 1452 Sachovy Klub Svetla Nad Sazavo 4,5 0 45 45
9 12 Smajzrova Dominika  CZE 1203 Tj Lanskroun 4,5 0 44 45

Konečné pořadí - H10
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 3 Bara Jan  CZE 1465 Sk Dopravni Podnik Praha 8,5 0 42 44
2 4 Policar Martin  CZE 1451 Tj Namest N/Oslavou 6,5 0 45 49
3 5 Hladky Mikulas  CZE 1449 Jezdci Jundrov 6 0 44 47
4 10 Fadrny Jachym  CZE 1128 Sk Spartak Celakovice 6 0 38 41
5 24 Sotek Matej  CZE 1000 Slezan Opava 5,5 0 44 46
6 1 Sochor Antonin  CZE 1666 Sk Zikuda Turnov, Z.S. 5 0 46 50
7 2 Koupil Stepan  CZE 1526 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5 0 45 48

 

Konečné pořadí - H12
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 1 Delgerdalai Bayarjavkhlan  CZE 2143 Sk Stare Mesto 7 0 43 47
2 3 Popov Roman  CZE 1779 Sk Oaza Praha 6,5 1 45 49
3 11 Mikulka Martin Michael  CZE 1478 Sk Spartak Usti Nad Labem 6,5 0 45 47
4 2 Roubal Matyas  CZE 1896 Sk Sokol Klatovy 5,5 0 46 49
5 8 Stary Vojtech  CZE 1610 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5,5 0 45 47
6 6 Mik Tomas  CZE 1693 Region Panda, Z.S. 5,5 0 44 47

Konečné pořadí - H14
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 3 Hladky Tadeas  CZE 2003 Jezdci Jundrov 7,5 0 45 47
2 2 Prazak Daniel  CZE 2028 Sachova Akademie Vste, Z.S. 7 0 45 46
3 1 Brozka Karel  CZE 2171 2222 Sk Polabiny, Z.S. 6 1 45 49
4 8 Fizer Marek  CZE 1872 Interchess Z.S. 6 0 44 48
5 5 Zelba Lukas  CZE 1957 Sachovy Klub Jicin Z.S. 5,5 0 41 43
6 6 Buchta Bartolomej  CZE 1904 Beskydska Sachova Skola Z.S. 5 0 46 50

Konečné pořadí - H16
Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 1 FM Smolik Jachym  CZE 2255 Klub Sachistu Ricany 1925 6,5 0 43 47
2 6   Janous Marek  CZE 2071 Sk 64 Plzen 6,5 0 40 42
3 8   Dolensky Filip  CZE 2029 Sk Spartak Usti Nad Labem 6 1 46 49
4 2 CM Soucek Petr  CZE 2212 Unichess 6 1 45 48
5 4   Hak David  CZE 2132 Tj Spartak Vlasim 6 1 39 41
6 10   Jirasko Miroslav  CZE 1990 Sk Spartak Usti Nad Labem 5,5 0 45 49

Ve stejnou dobu i na stejném místě probíhalo i MČR amatérů, kterého se zúčastnilo 182 hráčů.

Pořadí MČR amatérů
Rk. SNo   Name Typ FED Rtg Club/City Pts.  TB1 TB2 TB3
1 15   Buchcar Tomas    CZE 2141 Sk Decin 8 0 48 52
2 27   Slepov Kyryl    CZE 2059 Jezdci Jundrov 7,5 0 50 54
3 6 FM Mudrak Josef    CZE 2202 Slavia Kromeriz 7 0,5 50 53
4 21 CM Urban Zdenek    CZE 2098 Sachovy Klub Jicin Z.S. 7 0,5 43 47
5 12   Zvolensky David  U20 CZE 2184 Tj Spartak Vlasim 6,5 0 51 55
8 2   Jun Rudolf  U20 CZE 2216 Tj Chs Chotebor 6,5 0 48 52
19 4 FM Nemec Pavel    CZE 2206 Tj So Chrudim 6 0 48 52
20 1 FM Jedlicka Ales    CZE 2234 2222 Sk Polabiny, Z.S. 6 0 47 51
35 7 CM Jares Michal  U20 CZE 2194 2222 Sk Polabiny, Z.S. 6 0 40 44
43 22   Kupsa Matej  U20 CZE 2091 Tj Lanskroun 5,5 0 44 48
47 61   Lihotsky Lukas  U20 CZE 1827 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5,5 0 41 44
57 48   Kulhanek Jachym  U20 CZE 1891 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5 0 46 50
120 124   Fousek Petr  U14 CZE 1345 Tj Chs Chotebor 4 0 34 36


Michal Jareš z Polabin obsadil na MČR amatérů v rapidu krásné 4. místo ze 128. hráčů a v blesku byl pátý ze 131. hráčů.

 

 

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz